Nasıl benim iphone optimize edebilirsiniz

iOS iPhone 4 veya iPhone 4S üzerinde 7 performansını artırmak için nasıl

Şüphesiz, Apple geçmiş yıllarda iPhone yapılan en önemli değişikliklerden biri iOS cihazları için taze ve modern bir görünüm getirdi radikal yeni iOS 7. tanıtım oldu. iPhone 5 daha eski bir iPhone modeli varsa, ancak iPhone durumunda, iOS 7 Apple'ın en son akıllı telefonlarda gibi pürüzsüz çalışmaz fark edebilirsiniz.

Nasıl benim iphone optimize edebilirsiniz

Bu beklenen ise Şimdi, iPhone 4S ve eski cihazlarda iOS 7 performansını artırabilirsiniz hangi yolu vardır.

onlardan bir kaç bir göz atalım.

IPhone On Bazı Boş Alan var

bir nimet ve bir lanet hem akıllı bir yönü sizin uygulamalarınızı, şarkı, film ve sağ onlardan diğer içerikleri alabiliriz. iPhone, bu size fotoğraf bir sürü almak eğer videoları izlemek için kullanabilirsiniz ya da, özellikle çok yakında alanı tükenmeye anlamına gelir.

Google Reklamları

iPhone üzerinde ne kadar yer görmek için sadece Ayarlar baş gt; Genel gt; Kullanımı. Daha da iyisi, bu ekrandan uygulamaları ve içerik hakkı silerek boş alan mümkün olacak. Pratik bir kişisel kural olarak, her zaman sistem sınırlamak etmeyecek şekilde serbest benim iPhone depolama alanı çok az, yüzde 20 oranında sahip olmak ister.

Gereksiz Özellikler kurtulun

yeni cihazlara esas hedef alındığını, iOS 7 arka plan işleme ve dinamik arka planlar gibi birtakım özellikler barındırıyor. Bunlar bazı senaryolarda serin ve kullanışlıdır, ama onlar da özellikle eski cihazlarda iOS 7'nin performansını etkiler. Bunun üzerine, çoğu kullanıcı kesinlikle onlar olmadan yaşayamaz.

Bu yazıya Baş en önemlisi, bunları kapatmak konusunda bu özellikleri ve hakkında daha fazla bilgi için.

Blur / Şeffaflık efektleri devre dışı bırakma

Bildirim Merkezi ve Kontrol Merkezi'nin bulanık arka plan / şeffaflık sever misiniz? Kesinlikle görmek için serin, ama onlar da tamamen gereksizdir. iPhone 4 ve 4S yaşlı olduğundan da kötüsü, daha az güçlü modelleri, kendi grafik işlemciler aslında uygun etkilerini gösteremez.

Nasıl benim iphone optimize edebilirsiniz

Bunun yerine bu etkilerin performansı israf, neden sadece onları tamamen kapatmak? Ayarlar iPhone veya diğer iOS cihaz kafasına o, yapmak gt; Genel. Artış Kontrast VISION musluk altında, Erişilebilirlik seçeneği için ve sonraki ekranda oraya bak.

Bir kez orada, ON ile artırın Kontrast çevirin.

Kontrol Merkezi net bir gösterecektir yaparken bu değişiklikle birlikte, Bildirim Merkezi yerine, düz koyu arka plan gösterecektir. Her iki gözleri daha kolay ve daha az tüketen bu işlem gücü gelince.

Orada onlara sahip. iPhone 4 veya 4S tüm bu ipuçlarını uygulamak için emin olun ve yolda iOS 7 ishal gözle görülür bir iyileşme göreceksiniz. Rica ederim!

Arşivlenen Yorumlar

Bazı daha fazla pil kaydetmek istiyorsanız, çok hareket devre dışı - senin de harekete duyarlı ise paralaks kurtulur!

İlgili Mesajlar

  • Best Way "Your Biggest Zayıflık nedir?" Yanıt "Sen güçlü-şimdi bana söyledim, size en büyük zayıflık olarak düşünün ne paylaşabilirim?" Bu kimse bu soru ...

  • Shattered iPhone ekranı: Sen ne yapardın? Geçen gün işimin başındaydım ve aniden onu iPhone "kırık" olduğunu eşim bir metin var. Eşim insanlara söylemek bilinmektedir ...

  • Ringtonium yorumu: iPhone Ringtonium için en iyi zil oluşturma uygulaması basit ve kullanımı kolay, ve tüm iyi sen zil sesleri gibi zaten satın şarkıları kullanmak sağlayarak size para kazandırır ....

  • Tam olarak ne zaman yedekleme Benim iPhone 4 kullanarak iTunes dahildir? Bu soru iTunes iOS cihaz yedekleme aygıtı her şeyi içeriyor mu okudum? ama olmak görünmüyor ...

  • Pakistan'da Iphone 5 Fiyat şey satın almak için gerekli parayı bahis de oranlar; "Benzinin fiyatı"; "O mükemmel koşullarda yeni araba var"; "Hasar ne kadar?" ...