Nasıl benim iphone uzaktan temizlerler olabilir

Uzaktan iPhone Veri Wipe Nasıl zaman Çalıntı [iOS İpuçları]

Rob Lefebvre • 12:10 pm, 13 Şubat 2014 tarihine kadar

Apple tartışma forumlarında bu zavallı ruh sadece tüm yerlerin Bangladeş, onun iPhone kaybetti. Onun kişisel verileri erişmesini hırsızlar engellemek için nasıl soruyor.

Ne yazık ki onun için, o My Phone cihazda etkin bul yoktu. O tüm yerlerin Bangladeş, şans dışında.

Nasıl benim iphone uzaktan temizlerler olabilir

Sen, olsa da, eğer şanslıysanız ve şimdi uyarı var: iPhone'lar kentsel alanlarda en çalıntı eşyalar arasında yer almaktadır. İşte çalıntı iPhone veya iPad güvenli kişisel verileri tutmak için nasıl.

Öncelikle, seçim iOS cihazınızda My iPhone (ya da iPad veya Mac) bul etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar içine dokunun, ardından iCloud dokunun. altına gidin ve ON iPhone'umu Bul geçiş.

Şimdi, ya farklı bir cihazda ya da iCloud da. Apple ID kimlik bilgileri ile giriş. Ben bu demo için benim iPad kullanılır.

Bir kez olmayan kayıp cihazda My iPhone bulun, onun şimdiki yerde bir harita üzerinde cihazınızı göreceksiniz (iPhone sağlanan ve çevrimiçi). tüm listesi etkindir My ... aygıtları bul görmek için iPad uygulamasını kullanıyorsanız eğer sol üst My Devices düğmesine dokunabilirsiniz.

Dokunun (ya da web üzerinde iseniz, tıklayın) kayıp cihazda ve birkaç seçeneğiniz olur. Araba simgesine dokunun cihazınıza yön eşlenen almak için. yüksek sesle kayıp cihaz bip var Oynat Ses düğmesine dokunun. Ben kendi evimde benim iPhone bulmak için itiraf bakımı daha bu kez daha kullanın.

Cihazınız gerçekten kaybolması ya da çalınması durumunda, Kayıp Mode içine yerleştirebilirsiniz. cihaz gerçekten çalınması durumunda potansiyel hırsızları uyarı yapmak istediğiniz şey olup olmadığına karar olacak, böylece Kayıp modunu etkinleştirme değil bazı mantık var.

Lost Modu'nu etkinleştirmek karar verirseniz, size güzel insanlar arayıp cihazınızın dönüş düzenlemek için bir şans vererek, kayıp cihazın kilit ekranında görünen bir telefon numarası ve mesaj eklemek için seçeneğiniz vardır. Eğer geri almak sonra, (sağ, zaten etkin olan?) düzenli şifre kilidini olacak.

Eğer gerçekten çalıntı inanıyorum ve bunu kurtarma planı yok, size çalıntı cihaz silme olabilir. (Eğer bir iPad üzerinde iseniz sağ alt köşedeki) simgesine Silme iPhone çöp dokunun ve ardından orada ... kırmızı Silme iPhone bir musluk ile metni onaylamak. Bunu geri alamazsınız, bu yüzden muhtemelen bir son çare olmalıdır.

ilk etapta iPhone veya iPad atanmış bir şifre yoksa, potansiyel hırsızlar zaten cihazınıza erişebilir ve çekti sonra, iOS yüklemek taze ile onlar kapalı istediğiniz tüm verileri geri yükleyebilirsiniz unutmayın . Kodlu (veya Dokunmatik kimliği) iPhone bu, lütfen!

İlgili Mesajlar

  • İpucu: iPhone veya iPad İpucu Clean Up Nasıl: Apple iPhone veya iPad'de kullanırken ne kadar boşluk iPhone veya iPad İpuçları 3-5 Clean Up ve silmek ne anlamaya nasıl ...

  • iPhone 3.0 İçinde Uzaktan azından bir MobileMe olanlar için My iPhone Uzaktan Silme en Bul hesap olduğunu -en iPhone 3.0 yazılım güncellemesi büyük güvenlikle ilgili özellikler özelliğini biri silin ...

  • Best Way "Your Biggest Zayıflık nedir?" Yanıt "Sen güçlü-şimdi bana söyledim, size en büyük zayıflık olarak düşünün ne paylaşabilirim?" Bu kimse bu soru ...

  • Shattered iPhone ekranı: Sen ne yapardın? Geçen gün işimin başındaydım ve aniden onu iPhone "kırık" olduğunu eşim bir metin var. Eşim insanlara söylemek bilinmektedir ...

  • Ringtonium yorumu: iPhone Ringtonium için en iyi zil oluşturma uygulaması basit ve kullanımı kolay, ve tüm iyi sen zil sesleri gibi zaten satın şarkıları kullanmak sağlayarak size para kazandırır ....