Nasıl benim smartphone ücretsiz film izleyebilirsiniz

Android smartphone dan TV'nize film akışı

Akıllı telefon ekranı sadece bir epik film için yeterince büyük olmadığı zaman için

Birçoğumuz artık rip ve bizim favori videoları ve bilgisayar depolama yerine sadece daha DVD veya Blu-ray diskler kadar satın film depolamak.

Biz masaüstü bilgisayara veya ağa bağlı depolama (NAS) cihaz üzerinde saklayarak olsanız, biz giderek bizim ev Wi-Fi ağlarına bağlı oturma olan engin bir video kütüphaneleri oluşturmak ediyoruz.

senin büyük ekran TV üzerine video kütüphanesi almanın geleneksel yolu, genellikle, Depolama bulun ağınıza etrafında avlamak film arşivine bulmak ve bazı durumlarda, hatta sizin için her şeyi katalog bir ağ medya oynatıcı, içerir.

Örneğin, benim kendi kurulum benim Wi-Fi ağına bağlayan bir dongle ile benim TV bağladım Western Digital WD TV Live oynatıcı bulunmaktadır.

WD TV oyuncu benim bilgisayarda film bulur ve benim TV'ye onları akışı mümkün değildir. Ben WD TV bulunmaktadır uzaktan kumanda ile akarsu istediğiniz filmleri seçin.

Ama akıllı telefonunuzu kullanarak TV'nize film akışı için daha kolay bir yolu var: Android telefonunuzu ücretsiz Skifta uygulamasını yükleyin ve telefonunuzda kendisi saklanan filmleri aktarabilirsiniz.

Skifta birbirleri arasındaki tanımak için Wi-Fi ağına ve dere içeriğine bağlı ayrı cihazlar izin veren Digital Living Network Alliance (DLNA) standardını destekleyen bir ağ medya oynatıcı uygulaması.

etkinleştirilmiş DLNA (en geç model HD TV'ler) ise bir televizyona Wi-Fi üzerinden telefonunuzdan dinleyebilirsiniz.

Eğer TV'nizde otobüste iken çekilen bu inanılmaz video izlemek istiyorsanız, telefonunuzda Skifta yüklemek ve uygulama ardından Wi-Fi ağı üzerinde DLNA etkin TV tanıyacaktır.

Telefona sunucu ve TV oyuncusu yapmak için uygulamayı söyle, Bob Amcan — Video TV'nize telefonunuzdan akışı olacaktır.

TV, DLNA etkin değilse, yine WD TV Live gibi bir medya oynatıcı kullanarak telefonunuzdan ona aktarabilirsiniz.

WD TV Live telefonunuzdan akış içeriği almak için Wi-Fi ağı üzerinde oturur ve bir doğrudan kablo bağlantısı üzerinden TV'ye alır.

Nasıl benim smartphone ücretsiz film izleyebilirsiniz

Bu TV, Wi-Fi ağı üzerinde olması ya da DLNA akışı almak için etkinleştirilmiş olması bulunmadığı anlamına gelir.

Ayrıca sigara DLNA TV DLNA özellikli medya oynatıcı veya bilgisayar stream film uzaktan kumanda olarak akıllı kullanabilirsiniz.

Benim durumumda, ben bütün Android telefondan, benim WDTV Canlı oyuncuya sabit diskinden film streaming başlatmak için masaüstü bilgisayar söyleyebilir Skifta kullanarak.

Bunun yerine yavaş WDTV Canlı uzaktan kumanda kullanılarak, ben çok daha hızlı ve daha rahat benim smartphone benim film listesi üzerinden vurabilene.

Ama bu sadece DLNA özelliğini destekleyen medya oynatıcıları ağ değil — Eğer bir PS3 varsa. Xbox 360 veya akıllı TV, aynı zamanda tekrar akıllı telefon ve Skifta uygulaması tarafından kontrol edilen, size içerik akışı bir DLNA hazır medya oynatıcı var.

Hangi Android cep telefonu kullanabilir?

Bu örnekte aslında telefonunuz ile video oynatırken değil, bu yüzden dahili Wi-Fi ağ (en azından Android 2.2) ile herhangi bir Android smartphone kullanabilirsiniz ve çalışması gerekir.

Eski bir HTC Wildfire veya en son Samsung Galaxy Note II kullanıyorsanız It does not matter — Skifta dosyalarını çalmak için DLNA-hazır TV ya da medya oynatıcı yönlendiriyor çünkü, akıllı telefonunuz bir dokunmatik ekran ile de olsa, bir övmek uzaktan kumanda biraz daha fazla olduğunu.

Bu istediğiniz film için kütüphaneye arama için çok daha kolay hale getirir.

İlgili Mesajlar

  • ücretsiz iPad film izlemek için: nereye cihazlar ücretsiz olarak iPad'de tam uzunlukta film izlemek için Keşfetmek nasıl iOS için çevrimiçi uzun metrajlı filmler bulmak için. film izlerken Rehberimiz ...

  • İyi iPad Apps Filmler, Video İzle ve TV web tarama yanı sıra gösterir, iPad filmler, TV şovları ve diğer video izlemek için en çok kullanılan olduğunu. hedefine doğru, iPad haline geldi ...

  • iPhone İndir için Showbox | iPhone iPhone, Haziran 18, 2015 Showbox (Film Box) Filmler İzle: Eğer o zaman doğru altındadır Showbox film izlerken bir yazı bulmak için arama yapıyorsanız ...

  • iTunes olmadan iPad film indirmek için: nasıl iPad iPad desteklenmeyen film biçimlerini eklemek için oyun oynamak için ve izlemek için güzel bir görüntü ile büyük bir seyahat arkadaşı haline gelmiştir ...

  • Pitch Perfect Başlık: Pitch Perfect Yıl: 2012 Tür: Komedi; Müzik; Romantik Oyuncular: Anna Kendrick, Skylar Astin, Ben Platt, Brittany Snow, Anna Camp, Rebel Wilson, Alexis Knapp, Ester Dean, ...