Nasıl benim telefona bir el feneri indirebilirsiniz

Windows Live ile benim telefon aydınlatın

Bir Windows Live ID ile telefonunuza oturum açtığınızda nerede, bulut denilen şey kullanarak olursa olsun, kullanışlı bilgilerinizi tutmak için yollar bir bütün ana kilidini ediyoruz. bulut sen görmek, paylaşmak, veya herhangi bir bilgisayardan ya da Windows Phone yapabilmek için istediğiniz her şeyi tutabilir internette kendi belirlenen yerde gibidir. Sen kişiler, takvim, OneNote notları, resimler, belgeler, ve tabii ki e-posta senkronize edebilirsiniz.

Nasıl benim telefona bir el feneri indirebilirsiniz

Telefonunuzda oturum açtıktan sonra, bilgisayarınızdan uzakta iken, hızlı bir şeyler yakalayabilir (resim, musings, randevular, yeni kişiler, bakkal listeleri, hikaye fikirler, duydun şey.) ve daha sonra paylaşmak, düzenlemek düzenlemek veya sonraki bir bilgisayar başında oturup onları arşiv.

Burada Windows Live ID ile oturum açtığınızda yapabileceğiniz bazı şeyleri genel bir bakış. Daha fazla bilgi için, WindowsPhone My Phone gidin.

Tutun kişiler kaydedilir ve kullanışlı

Windows Live tüm kayıtlı kişileri ve telefonunuzdan veya bilgisayardan hazır tutmak için kolay bir yoludur. Diğer e-posta hesapları (Google, Yahoo, Exchange ve diğerleri) bulunan kartvizitleri alabilir ve istediğiniz zaman Windows Live kaydedebilirsiniz telefonunuzda yeni bir kişi ekleyin.

Sonra, her zaman yeni bir telefon almak, yapmanız gereken tüm Windows Live hesabı ekleyin ve kişileriniz otomatik olarak telefonunuzla senkronize edilir.

Eğer kişiler bilgisayarınızda Outlook saklanan varsa, Windows Live bilgisayarınızdan onları almak için öğrenmek benim PC İthalat kişileri görüyoruz.

Onedrive üzerinde resimler, fotoğraflar ve videoları saklamak

Bu büyük bir kolaylık dokümanlarınıza nerede olursanız elde edebilmek için olabilir ve Office Mobile ile sağ telefonda Word, PowerPoint ve Excel dokümanları düzenleyebilirsiniz. Ayrıca daha Büro bilgisayarlarında yüklü olmayabilir diğer insanlarla aynı dokümanlar üzerinde işbirliği yapabilirler.

Ayrıca onedrive (eski SkyDrive) üzerinde fotoğraf ve videoları paylaşabilirsiniz. Yüklediğiniz veya otomatik telefonda almak herhangi bir resmi yüklemek istediğiniz sadece olanları ekleyebilirsiniz. Daha sonra düzenleyebilir ve Windows Live Fotoğraf Galerisi kullanarak bunları düzenleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi paylaşmak fotoğraf ve videoları görmek için.

Nasıl benim telefona bir el feneri indirebilirsiniz

Telefonunuzun takip edin ile My Phone bul

En kısa sürede telefonunuza oturum olarak, My Phone bul kaydoldum olacak. Hiç telefonunuzu şaşırmaz varsa, bilgisayarınızda WindowsPhone My Phone gidip, onu halka kilitlemek ve bir mesaj göstermek, onu silmek, ya da bir harita üzerinde bulmak için Windows Live ID ile oturum açabilirsiniz. Daha fazla bilgi için, bir kayıp telefon bulun bkz.

aşağı şeyler zerre OneNote kullanın

Zaten OneNote kullanırsanız, bir tedavi için konum: Telefonunuza defterlerinizi senkronize ve hareket halindeyken bunları düzenlemek, daha sonra WindowsPhone My Phone bir web bağlantısı olan herhangi bir bilgisayarda değişiklikleri görebilirsiniz.

Eğer OneNote yeni iseniz, size hareket halindeyken hızlı not almak bakkal listeleri gibi şeyler izlemek, hatta (kendiliğinden şiir gibi) uzun musings yakalamak için kullanabilirsiniz. Sen de, resim ve sesli notlar ekleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için, Microsoft OneNote Mobile kullanma bkz.

Windows Live takvim ile zaman Organize

Telefonunuza oturum açtığınızda, size WindowsPhone My Phone herhangi bir bilgisayardan Windows Live takvime randevular, toplantılar görevleri, tarih, ya da planları ekleyin ve sonra bunları görebilirsiniz.

Microsoft Exchange olmadan bir Outlook takvimine kullanırsanız, Sync Outlook Kişiler bakın & Microsoft Destek Windows Phone 7 öğretici Takvimler Windows Live bilgisayarınızdan takvim randevuları hareket öğrenmek için.

İlgili Mesajlar

  • Şu anda WhatsApp HTC, WhatsApp iPhone, Android telefonlar ve diğer tüm akıllı telefonlarda kullanılmak üzere kullanılabilir olduğu maliyet mesajlaşma uygulamasının en popüler anlık serbest biridir ...

  • Android Telefon 2016 için 7 Bedava Müzik İndir Uygulamalar dope ve yüksek verimli olan android cep telefonları için birçok ücretsiz müzik indirme uygulamaları vardır. Bu uygulamalar ile müzik indiriliyor görünüyor ...

  • Nasıl Yapılır: Android fotoğraf yüklemek için kullanın Google Drive, akıllı telefon kameralar birçok millet adanmış nokta-ve-sürgünler yerine bunları kullanmak çok iyi aldık iOS. donanım hem de yazılım ...

  • IPhone. Tamamen Blank Screen - Telefon Halkalar Ama Ekran Siyah IPhone 5s. IOS 8.1.1 / Ekran Tamamen Siyah Ama hala 10 Aralık 2014 Çalışma Dokunmatik Ekran ben ekran ne kadar büyük bir iPhone 5s var ...

  • Telefon Sex ister bir gece sürün benimle sizi (Up That var nedir?), Ne var ne var kız, o kadar ne var Ve burada yaparken ', o ne kadar ne var, tüm korkularını silmek ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/nasıl-benim-telefona-bir-el-feneri.php on line 122

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/nasıl-benim-telefona-bir-el-feneri.php on line 122