Nasıl benim windows telefonda müzik ücretsiz dinleyebilirsiniz

Spotify Güle güle, merhaba Nokia Music özgür

Geçen hafta Nokia ABD'de burada Lumia 710 ve Lumia 900 cihazlar için Nokia Music devirdi. Nokia Music ABD dışında Lumia 800 ile yayımlanan bir Lumia özel servis, ama o kadar olsun ve burada çalışan neredeyse bir yıl sürdü. Ben çıktığından beri hem benim Nokia Lumia 900 ve Nokia N9 MeeGo cihazı (evet, şimdi de burada ABD'de N9 üzerinde çalışır) üzerinde kullanıyorum ve bu yeni ürün olarak bu cihazların hem Spotify kaldırdık ÜCRETSİZ MY mobil müzik dinleme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. en Lumia 900 Nokia Music bir derinlemesine bakalım ve bir Lumia 900 veya 710 varsa ben son derece vermek oa denemek tavsiye, o size zaman ama hiçbir maliyeti olmayacak.

Nasıl benim windows telefonda müzik ücretsiz dinleyebilirsiniz

Nokia Mix Radio

Ben büyük bir kişisel müzik koleksiyonu var ve ben klasik rock, Hıristiyan, klasik, caz, ve ülke dinlemek müzik oldukça eklektik bir tat yok. Gerçekten ben bazı favori sanatçıları var. Duyuyorum, ama ben dinleme "radyo" modelini tercih çok farklı içerik çok sağlanmaktadır nerede yanı sıra yeni sanatçıları dinlemeye açığım ne yapıyorum ve ruh ne tür bağlıdır benim cihazlara rastgele olarak. Böylece, Nokia Music gibi bir şey için mükemmel bir aday ve ben bazı insanlar kendi çalma listeleri ve belirli sanatçılar dinlemeyi tercih anlıyoruz. Orada hepimiz için çok sayıda seçenek vardır ve şimdiye kadar Nokia Music benim gibi insanlar için yapıldığını düşünüyorum.

Nokia Mix Radio işlevselliği gerçek insanlar değil, makineler tarafından Nokia tarafından sağlanmaktadır. yaklaşık 17 milyon şarkı benzersiz Mix Radio çalma listeleri oluşturur Nokia bir ekip var. AT vardır&T özel karışımlar, karışımlar, üst grafik karışımları, egzersiz karışımları, ruh tabanlı karışımları, ünlü karışımları ve daha özellikli. Nokia mevcut 150'den fazla çalma listesi vardır bildirir. Hatta sevdiğiniz sanatçıların girmek ve Nokia Music özel karışımları geliştirmek olabilir. Ben Sanctus Real büyük bir hayranıyım ve onların sesi dayalı özel bir karışımı var. Nokia Music son karışımları gösterir ve hızlı bir şekilde daha sonra bunları erişmenizi sağlar. Karmaları da kolay erişim için Başlat ekranına tutturulmuş olabilir ve bu Canlı Fayans aslında albüm kapağı ve karışımı durumunu gösteriyor.

Nasıl benim windows telefonda müzik ücretsiz dinleyebilirsiniz

Nokia Music hizmetinin bir diğer önemli yararı ve Mix Radio bağlantısı olmadan dinlemek için müzik indirmek için yeteneğidir. Nokia Müzik (Ben hizmet tarafından izin verilen resmi bir uzunluk öğrenmek için çalışıyorum) oynatma üç ila dört saat arasında bir süre için müzik çevrimdışı indir destekler. Etkin bir bağlantınız yoksa, bu uçuş veya diğer zamanlarda için mükemmeldir. çevrimdışı kullanım için bu daha fazla müzik gerekiyorsa o zaman her zaman cihazınızda saklanan kendi müzik herhangi bir dinleme geçiş ya da Nokia Mağazası üzerinden satın müzik dinleyebilirsiniz.

keşif ve müzik keşif gerçek gücü, Nokia Mix Radio bulunmasına karşın, bazı insanlar kendi müzik dinlemek istiyorum. Nokia, Windows Phone bulunan müzik programını kullanmak zorunda kalmadan seçin ve şarkıları çalmak için Nokia Music kullanabilmek için cihazınızda depolanan müzik erişim getiriyor. Eğer "radyo" kanalları ve satın alma müzik dinlemek için nereye Music Store uygulaması ise Nokia N9, kendi müzik Müzik uygulamasında bulunur.

Nokia Music içinden My Music dokunduğunuzda sanatçılar, albümler, şarkılar, türler ve çalma listeleri için sayfalarında bir araya cihazınızda saklanan tüm müzik göreceksiniz. Ben Lumia 900 bir çalma listesi oluşturmak için herhangi bir şekilde bulamıyor ve çalma ekranı çalma listeleri için bir bilgisayara bağlanmak için beni yönlendirir. çok oyun, duraklatma, ileri, geri, shuffle ve tekrarı için kontrolleri ile Windows Phone Müzik programı gibi Bu modül çalışır. Müzik kontrolleri yanı sıra kilit ekranından yukarıda ulaşılabilir. Geçerli Windows Phone programı aksine, aynı zamanda e-posta yoluyla, sosyal ağ (Windows Live, Twitter, LinkedIn ve Facebook) ile dinlerken, veya SMS yoluyla paylaşabilirsiniz. Benim sosyal ağlar ile paylaşmak için bu yeteneği gibi ve Microsoft Windows Phone, bir şey bile Zune HD yerinde olduğunu ekliyor umuyoruz.

Nasıl benim windows telefonda müzik ücretsiz dinleyebilirsiniz

Nokia Müzik Mağazası

şarkı varsa gerçekten zevk ve diğer cihazlar üzerinde kullanabilirsiniz ya da daha sonra mağazadan şarkıları satın alabilirsiniz koleksiyonunda her zaman emin olmak istiyorum. Ben en bireysel şarkılar 1,29 $ her biri olduklarını görüyoruz, ama şarkı başına fiyatı biraz azaltmak tam albüm fiyatları vardır. Örneğin, ben 14 şarkı (şarkı başına 71 sent) ile birlikte geliyor 9,90 $ az bir albümü bakın. Amazon sağlar ne benzer albüm ve şarkı özel, görmek harika olurdu.

Eşim ve ben konserlere gitti asla bizim gençlik yeniden yaşamak edilmiş ve son bir yılda Journey, Foreigner, Gece Ranger, Van Halen, Aerosmith ve Al Yankovic gördük. Nokia yerel canlı performanslar bulmanıza yardımcı olmak için konumunuzu kullanır Nokia'da içinde konserler sayfası vardır. Hatta böyle Songkick gibi çeşitli hizmetler yoluyla bilet satın alabilirsiniz. Konserler de Başlat ekranına tutturulmuş veya sosyal ağlar ve arkadaşları ile paylaşılabilir.

Önerilen iyileştirmeler

Bu ABD'de burada ilk sürümüdür ve hizmet ücretsizdir farkındayım, ama ekledi görmek istiyorum ben özellikleri bir çift var. Ben benim Başlangıç ​​ekranına kişiselleştirme ve karakter biraz ekler olarak benim Zune Pass müzik hizmeti benim Canlı Çini üzerinde dinleme son sanatçı albüm resmini gösterir gibi. Gördüğüm şu anda tüm bir nota olduğundan, Nokia yanı sıra canlı Çini bu tür bir işlev eklemek istiyorum.

Bing Müzik Arama şarkıları belirlenmesi ve bana Zune Marketplace karşıdan bildirdiğiniz için iyi çalışır, ama ben de Nokia Music mağaza seçme seçeneği görmek istiyorum. Android böyle ve biz Windows Phone deneyimi Nokia servislerinin daha fazla entegrasyon görmek umut derin Microsoft ve Nokia ortaklığında birden fazla medya sağlayıcıları için desteği vardır.

Hizmet için diğer önerilen iyileştirmeler var mı?

İlgili Mesajlar

  • Things You biçiminde cep telefonu, bir "müzik çalma" özelliği olan Windows işletim sistemi kontrol çalışıyor "müzik çalma" özelliği Bilgisayar ile ve mobil telefon ihtiyaç vardır ...

  • Android Telefon 2016 için 7 Bedava Müzik İndir Uygulamalar dope ve yüksek verimli olan android cep telefonları için birçok ücretsiz müzik indirme uygulamaları vardır. Bu uygulamalar ile müzik indiriliyor görünüyor ...

  • Bu gelişmiş teknolojik dünyada Whatsapp BlackBerry, tüm insanların hayatında olağanüstü bir rol oynayan yeni mobil uygulamalar bol. dünyada hiç kimse sadece ile yürüyebilir ...

  • Nasıl kolayca Eğer bir şarkı kafanın içinde takılıp var mı Dinlediğiniz şarkının nasıl ayırt edilir Geek? Yeni bir şarkı dinlemek mı ve şimdi bunu uğultu mi? Sadece birkaç kelime hatırlıyor musunuz ...

  • Bir işyeri hesabı nedir? Şirketler, kuruluşlar, üniversiteler ve diğer işverenler daha kolay yapabilir uygulamaları ve bilgi sağlayan Windows Phone bir işyeri hesap oluşturabilirsiniz ...