Nasıl Birisi benim android telefon izleyebilirsiniz

Nasıl Yapılır Geek

Nasıl uzaktan Herhangi Kayıp Smartphone, Tablet, veya PC Track

Cihazınız çalınmış veya basitçe kaybolmuş olsun, uzaktan kilit izlemek ve silebilir. Bu konuda düşünmek için donanım kaybettim kadar beklemeyin - bu özellikler vaktinden etkinleştirilmesi gerekir.

iPhone, iPad ve Mac

İLGİLİ MADDE

Apple'ın telefon, tablet ve bilgisayar izleme araçları iş en iyisidir. Uzaktan cihazınızı bulabilir, devre dışı bırakın. [Makale Oku]

Apple'ın hizmetleri iPhone, iPad entegre ve bile onların Mac bilgisayarları "Benim bulun". Cihazınızın iCloud seçeneklerinde etkinleştirin ve iCloud web sitesinden cihazınızı aşağı izleyebilirsiniz. Ayrıca, kayıp olarak işaretleyin kilitleyin ve onu uzaktan silebilirler.

Apple düşünüyorum ne olursa olsun, onların çözümü en iyisidir. içine bir iPhone veya iPad koyduğunuzda tam bir tarih görebilirsiniz "kayıp modunda" iCloud zamanla hareketlerini izlemeye başlayacaktır. izlemek ve uzaktan hırsız sıfırlar bile bir iPhone veya iPad yönetebilirsiniz böylece bu da, fabrika ayarlarına sıfırlama hayatta. kayıp olarak onlar işaretlenmiş eğer Apple iPhone ve iPad'ler aktive olmaz.

Ayrıca uzaktan bir Mac kilitleyebilirsiniz - Mac hemen kapanacak ve hırsız onu önyükleme için bir firmware şifrenizi girmeniz gerekecek. Onlar uzaktan ayarlamak şifre olmadan herhangi bir işletim sistemi önyükleme için mümkün olmayacaktır. Üzerlerinde depolanan özellikle hassas verileri varsa da uzaktan herhangi bir iOS cihazı veya Mac silebilirsiniz.

Android Telefonlar ve Tabletler

İLGİLİ MADDE

yeni bir yerel Android aracı sayesinde, artık kolayca (en kötü durum senaryosunda) Telefonunuzu ve bulabilirsiniz. [Makale Oku]

Android yerleşik Android Aygıt Yöneticisi izlemek kilidi ve kayıp Android telefonlar ve tablet temizlemesini sağlar. Eğer Android Cihaz Yöneticisi dokunarak, Google Ayarlar uygulamasını başlatıyor ve bunu aktive ederek kendi her Android cihazda bu özelliği etkinleştirmeniz gerekir.

Etkinleştirildiğinden sonra, Google Play web sitesini ziyaret edebilirsiniz. dişli çark simgesini tıklayın ve Android Cihaz Yöneticisi 'ni seçin. Bir harita üzerinde cihazın konumunu göreceksiniz. Apple'ın çözümün aksine, Android Cihaz Yöneticisi fabrika reset sonrası silinecek - bir hırsız cihazınızı sıfırlayın ve bunu izini mümkün olmayacaktır. Android Cihaz Yöneticisi ayrıca kayıp cihazın hareketlerinin tam bir tarih izlemek olmaz - sadece oturum cihazın konumunu getirir oturumu zaman herhangi bir yerde verileri atacaktır..

Nasıl Birisi benim android telefon izleyebilirsiniz

Android ayrıca üçüncü taraf izleme çözümleri sağlar. bazıları daha güçlüdür. Kök erişiminiz varsa, bir fabrika sıfırlaması hayatta böylece örneğin, Avast! 'ın Anti-Theft uygulaması, sistem bölümünün üzerine monte edilebilir. Ancak, cihaza yeni bir ROM yazma - veya orijinal ROM yeniden yanıp sönen - izleme yazılımı silecektir.

Android Kayıp uzaktan bir cihaz izlemeye başlamak için izin verir. hatta vaktinden izleme yazılımı kurmak hiç eğer. Diğer izleme çözümleri telefonunuzun kamerası ile fotoğraf çekmek ya da mikrofonu telefonun çevresi dinlemek yeteneği gibi daha güçlü özellikler sunuyor.

Windows Phone

Microsoft'un Windows Phone adlı bir izleme çözümü My Phone bulun içerir. dokunun Ayarları gt; yapılandırmak için Windows Phone My Phone bulun. Daha sonra Windows Phone web sitesini ziyaret edin ve uzaktan kilit izlemek için ekranın sağ üst köşesindeki menüden My Phone bulun tıklatın ve silebilirsiniz.

telefon ile birisi fabrika ayarlarına sıfırlama gerçekleştirir, Google'ın Android Cihaz Yöneticisi gibi, bul My Phone özelliği devre dışı bırakılabilir.

Windows PC'ler ve Tabletler

İLGİLİ MADDE

Apple kayıp ya da çalıntı çalıntı Mac bilgisayar izlemek için bir "My Mac Find" hizmeti sunmaktadır. Ancak, Microsoft sağlamaz. [Makale Oku]

Nasıl Birisi benim android telefon izleyebilirsiniz

Microsoft, kayıp Windows PC'ler ve tabletler izlemek için entegre bir yol sunmuyor. Böyle Prey olarak - - bunun için bir üçüncü taraf bilgisayar izleme çözümü gerekir. Eğer sadece temel izleme istiyorsanız bir şey ödemek zorunda olmayacak şekilde Prey, ücretsiz bir plan sunar. Bu yazılım yüklü ve vaktinden yapılandırılmalıdır. Cihazınız kaybolursa, uzaktan izlemek ve kilitlemek için hizmetin web sitesine oturum açabilirsiniz.

Bu tür hizmetler sadece Apple sunduğu için ne kadar güçlü değildir - uzaktan, örneğin tekrar dönmesini engelleyecek bir BIOS ya da UEFI firmware şifre ile cihazı kilitlemek için hiçbir yolu yoktur. Sadece Windows'u yeniden yükleme veya PC veya tablet üzerinde başka bir işletim sistemini yeniden izleme yazılımı ortadan kaldırmak için yeterli olacaktır.

, Windows RT üçüncü taraf masaüstü yazılımı yüklemek için izin vermez gibi, Yüzey RT veya Surface 2 gibi bir Windows RT cihazı izlemek için bu hile kullanmak olamaz. Windows Store'dan, Windows Yer Tracker gibi bir cihaz izleme uygulamayı yüklemek mümkün olabilir. Biz bu özel uygulama nasıl çalıştığını iyi test etmedi, ama bunun nedeni Windows Mağazası apps yerleştirilen sınırlamalar uzaktan kilitlemek veya cihazınızı temizlemek için mümkün olmayacaktır. Bu uygulamalar en GPS izleme sunabilir oyuncaklar vardır.

Windows PC'lerde olduğu gibi, Linux çalıştıran bir kayıp PC izlemek için bir üçüncü taraf yazılım programı kullanmak gerekecektir. Aynı yazılımını kullanabilirsiniz böylece av ayrıca, Linux üzerinde çalışır. sadece bilgisayarınızda çalışan bir yazılım programı, bu yüzden uzaktan tüm PC kilitlemek için bir BIOS şifre koymak olamaz - aynı sınırlamalar uygulanır. Bir saldırganın bot veya başka bir işletim sistemini yükler varsa, aşağı Linux PC izlemek mümkün olmayacaktır.

Chromebook'lar

Chrome OS ya entegre bir kayıp cihaz izleme çözüm sağlamaz. Bazı yazılım paketleri izlemek ve kayıp Chromebook bulmak için söz veriyorum, ama genellikle büyük kuruluşlar için pazarlanan ticari ürünler değil. Örneğin, GoGuardian izleme ve çalıntı Chromebook'ları kurtarma size yardım etmek için vaat, ancak Chromebook'ların çok sayıda yayıyoruz okullarda hedeflenmektedir.

Google ve Microsoft, telefon hırsızlığı caydırmak için Android ve Windows Phone gelecekteki sürümlerinde iPhone benzeri "öldürmek anahtarları" ekleyeceğiz söz verdiler. Microsoft ayrıca birlikte Windows Phone ve Windows 8 getirerek üzerinde çalışıyor, bu yüzden belki de Windows'un bir sonraki sürümü yerleşik bir özelliği izleme içerecektir.

İlgili Mesajlar

  • 4 Yolları bir kullanıcı kendi olmayan köklü Android telefon hızlandırmak hangi 5 kullanışlı yollar gördüm hızlı Dün Sizin Köklü Android Telefon Run to Make. Biz zaten bir Android köklü olduğunu belirttiğimiz gibi ...

  • Samsung Galaxy S5 cep telefonunu Anlamı Android Simgeler özellik, seçenek ve ayarların iyi bir anlaşma vardır. Kesinlikle garip bir simge çubuğunda kontör sırıtmak ve ne merak gördüm ...

  • Android çoğu yeni 5 En İyi Video Editörler bu gün çoğumuz kızımız oldukça iyi kameralar ile dolaşıyor demektir 1080p video kayıt yeteneği ile gelen akıllı telefonlar ...

  • Bu kısa Nazik Alarm Falls Bu Reklam üstünlük Android için en iyi Çalar Saat App harika ama hiçbir mükemmel yoluyla bu. İlk olarak, arayüzü düz bir şey gibi görünüyor ...

  • AlarmManager android.app.AlarmManager Sınıf Genel Bakış Bu sınıf sistemi, alarm hizmetlerine erişim sağlar. Bunlar sizin uygulama gelecekte bir noktada çalıştırılmak üzere planlamak için izin ....