Nasıl ücretsiz iphone şarkıları indirebilirsiniz

Facebook, Arkadaş Günü videoları ile 12. yaş gününü kutluyor medya Snark bol karşı karşıya

Bu 2016 4 Şubat yani sen Facebook'u çok mutlu bir 12. doğum isteyen bize katılın lütfen değil mi? Geçen hafta bildirildiği gibi, sosyal ağ sitesi çok teşekkür ederim, gayet yapıyor ve bu gün kullanıcılarına sözde "Arkadaşlar Günü" videoları şeklinde küçük bir hediye paylaşıyor.

Gün boyunca, Facebook CEO'su Mark Zucherberg göre, hayatınızda bir fark yapmış dostluklar kutlama haber besleme üst kısmında yüklenen fotoğraflardan oluşturulan kişiselleştirilmiş videoları yerleştirecektir. Eğer Facebook otomatik olarak video için seçer resimler beğenmezseniz, onları dışarı değiştirebilirsiniz. Ve başkalarıyla videoyu paylaşmak veya kendiniz tamamen size kalmış olduğu için sadece zevk olsun.

Facebook samimiyeti ile doğum gününü kutlarken, bazı medya başlıkları biz daha az olumlu ışık diyelim, bir Facebook inceleme fırsatı alıyor. Örneğin, CNBC Facebook kullanıcıları verimlilik bazı $ 3,5 Trilyon israf nasıl inceleyerek bir parça kaleme aldı. Ah evet? Bu çok fazla. Biz Hulu çöp TV programlarını izlerken çarçur var ne kadar verimlilik acaba? Sen, onlar cam evler hakkında söyledikleri doğru NBC biliyor musunuz?

Android akıllı telefon kullanan Apple müzik aboneleri sadece Apple bile kendi iPhone kullanıcılarının vermiyor bazı serin yeni işlevsellik var. Bugün itibariyle, Apple Android kullanıcıları çevrimdışı oynatma için müzik indirmek için izin verir sadece bir güncelleştirme yayıyoruz, ancak, ilk defa Apple bu dosyalar bir Micro-SD kartında saklanabilir izin veriyor.

Bu hamle Apple tür onlara Apple'ın kendi cihazları üzerinde alamayan bir şey sunarak kendi ekosistemine Android kullanıcıları zorlamak için bir fırsat kaçırmış gibi, başlarını sallayarak bazı teknik bilginlere vardır. Apple kendi donanım önünde kendi yazılım ve bulut hizmetlerini savurma olduğu ilginç bir oyun. Ben bir sürü insan soran düşünüyorum soru: Nasıl bu yarar, Apple, tam olarak?

Nasıl ücretsiz iphone şarkıları indirebilirsiniz

Kendi çalma listeleri biraz yorgun oluyor Spotify kullanıcı mısınız? müzik biraz ... bayat sondaj mı? Biz bazen yeni şeyler keşfetmek için zor, ilgili olabilir, ve hatta zaman olabilir, bu sizin gibi aslında olabilir yeni müzik kontrol tüm istediğin ne zaman olmayabilir zaman alır. Peki, sizin için iyi haberlerimiz var: adı verilen yeni bir uygulama bunu yapacağını gibi sesler tam olarak ne yapar "bir gün Listesine".

Her gün uygulaması artık yaklaşık 175.000 şarkı bir havuz ne alınan yeni bir müzik çalma listesi yukarı sunacak. çalma, çalma toplama ve Spotify çalma listeleri paylaşım etrafında tabanlı bir topluluk gelir. sevdikleri müziği bir araya koyarak - iyi ve kötü - Yani, bu uygulama ile dinlediğiniz müziği seçerken biraz bot ya da algoritma değil, müzikal zevkleri ile gerçek insanları var. Hey, başka bir şey varsa, sen sadece bunun gibi ... yeni bir şey olabilir maruz olsun ediyoruz. Give it a shot ve bize aşağıdaki yorum ne düşündüğünüzü bildirin.

Ayrıca, biz sizin smartphone tutmak hatırlatmak istiyoruz ve Super Bowl hafta içine başkanı olarak PC tarayıcı Dijital Trendler işaret etti. Biz Super Bowl geçmişten en iyi Super Bowl reklamlarının bir halsiz dahil sizin için katil Super Bowl ile ilgili öyküler, her türlü var. Sen misin bunu kaçırmayacaksınız. Bu DT Gazetesi'nde bugün var. Yarın tekrar görüşürüz olacak!

İlgili Mesajlar

  • Bu gelişmiş teknolojik dünyada Whatsapp BlackBerry, tüm insanların hayatında olağanüstü bir rol oynayan yeni mobil uygulamalar bol. dünyada hiç kimse sadece ile yürüyebilir ...

  • Nokia E5 Nokia E5 WhatsApp için WhatsApp İndir, hep arkadaşlarınızla temas halinde tutmak için gereken insanlar için tasarlanmış Nokia E5 gibi bir cep telefonu can not miss uygulama ...

  • Yani Nokia C5 için indirin WhatsApp hakkında el bilgi mi? Aşağıdaki Check it out! Bir mesajlaşma için App bakarsanız edebi bin Uygulamalar vardır. WhatsApp iyi olduğunu iddia ediyor. Niye ya?...

  • Nokia S40 Whatsapp için WhatsApp geçtiğimiz günlerde Facebook tarafından satın alınan bir çok popüler mesajlaşma hizmetidir. Bu tüm bunların durum güncellemelerini, resim, video ve konumunuzu göndermek sağlar ...

  • Iphone, Samsung, Android, Windows LG, 8520 31223 (36339 votos) + Juegos Para Movil Bb içinde Juegos Para Movil Bb 8520 ücretsiz görüntülü görüşme - Ben Juegos Para Movil Bb 8520 kullanıyorum, eski model 3.0 android ...