Nasıl ilk banka mobil bankacılık indirebilirsiniz

Nerede BankMobile Mobil Bankacılık App indirin miyim?

aşağı katılım ve işletme maliyetleri yukarı ile, fiziksel banka şubeleri dinozor yol gidiyor. mobil bankacılık: BankMobile, biz modern bir tüketici eşleşen yeni ve geliştirilmiş bir sistem ile bankacılık sektörü modası geçmiş ve verimsiz bir iş modeli yerine ediyoruz.

Nasıl ilk banka mobil bankacılık indirebilirsiniz

Güvenli mobil bankacılık uygulaması kolay 24/7 erişim zaman ve istediğiniz yerde hazır, doğrudan cebine bir tam hizmet bankası güç koyar. Bizim uygulamasını kullanarak başlayabilirsiniz Ama önce, ilk olarak indirmek gerekir.

Bizim geliştirme ekibi BankMobile mobil bankacılık uygulaması bir toplam esinti indirirken yaptı. Eğer bir Android akıllı telefon ya da iPhone, iPad veya iPod Touch gibi Apple ürünü kullanmadan olsanız, bu Başlamak için gereken tüm ekranın birkaç hızlı musluklar olduğunu. Bize sizin için yıkmak edelim.

Nerede BankMobile App Download

özgür BankMobile Mobil Bankacılık uygulamasını indirebilirsiniz iki yer vardır:

1. Android Kullanıcıları - BankMobile Google Play sayfamızdan uygulamasını indirin.

2. Elma Kullanıcılar (iPod, iPad, iPod Touch) - BankMobile iTunes Store sayfamızdan uygulamasını indirin.

Google Play doğrudan uygulamanın veya iTunes Store'da arama yapabilirsiniz, ama doğru BankMobile uygulaması sayfasında verilen doğrudan bağlantılar kullanmak daha kolay. Sadece tercih ettiğiniz indirme yöntemini tıklatın ve gidiyoruz!

Uygulamanın istemleri bir dizi ile set-up boyunca size rehberlik edecek ve tüm süreç sadece birkaç dakika sürer. Sadece düşünüyorum, bir sınıfın diğerine yürümek götürür zamanında, yukarı ve çalışan yepyeni bir ücretsiz çek hesabı ile olabilir.

Mobil Cihaz Uyumluluk: Sistem Gereksinimleri

Bizim geliştirme ekibi piyasadaki en popüler mobil cihazlar bugün uyumluluk olmak BankMobile mobil bankacılık uygulaması tasarladık. Bu tamamen uyumludur:

Bir Android cihaz kullanıyorsanız, sürüm 4.0 veya sonraki gerekir. Eğer bir Apple ürünü kullanmadan ediyorsanız, iOS 7.0 veya daha sonra ihtiyacınız olacak.

Hiçbir şey telefonunuzu yavaşlatır ve pil ömrünü tüketir bir uygulama daha kötüdür, bu yüzden mümkün olduğunca mütevazi olmak bizim app tasarladık. BankMobile Mobil Bankacılık uygulaması sadece Android cihazlar için alan 12M ve iPhone sadece 24.8 MB gerektirir.

Nasıl ilk banka mobil bankacılık indirebilirsiniz

Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız, sorun giderme yardımı için uygulamanın yerleşik SSS bölümünü kontrol ettiğinizden emin olun. Sorunuzun cevabını bulamıyor musunuz? Endişeye gerek yok - sen tarafından müşteri hizmeti takımımız canlı yardım alabilirsiniz:

 • Cumartesi aracılığıyla 844-wow-BANKA (844-969-2265), Pazartesi günü bizi arayarak, 09:00 11:00 akşam saat boyunca AVUSTRALYA, BREZİLYA VE KUZEY AMERİKA ÜLKELERİNİN KULLANDIĞI SAAT UYGULAMASI.
 • Bize e-posta göndererek [email protected].

Biz her zaman arayarak ya da görüş ve önerilerinizi bize e-posta ile ilgili uygulama deneyimi daha iyi, çok utangaç olmayın hale getirmenin yollarını arıyoruz!

Mobil Bankacılık Uygulaması Ne Özellikleri mu?

ücretsiz BankMobile uygulaması tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için bir aerodinamik one-stop-shop gibi davranan, doğrudan eline esnek özellikleri bir cephanelik koyar. Yapabilirsin:

 • Fotoğraf Enroll kullanarak bir hesap açın. Sadece sürücü belgesi ya da devlet tarafından verilen kimlik ve otomatik olarak (belli şartlar ve kısıtlamalara tabi) ihtiyacı, kişisel bilgilerin en çekeceğim uygulamanın bir fotoğraf çekin.
 • Sadece bir fotoğraf yakalamaya tarafından faturalarınızı ödeyin. Bundan daha kolay ne olabilir?
 • arkadaşlar ve aile üyeleri için para gönderin. Başlamak için ihtiyacınız olan tüm alıcının e-posta adresi veya telefon numarasıdır. Ek güvenlik için, kişiselleştirilmiş güvenlik sorusu kurabilirsiniz. Hatta kişisel bir not ekleyebilirsiniz.
 • 4 basamaklı bir PIN girerek hızlı giriş yapınız.
 • Mevduat Koltuğunuzdan anında denetler. Yapmanız gereken tek şey ödeme tutarı girin, çek her iki tarafın bir fotoğraf çekmek ve uygulama verilerin geri kalanını doldurur. Sen bir kerelik ödemeleri ve yinelenen ödemeleri ayarlama arasında seçim yapabilirsiniz - Kullandığınız daha rahat olduğunu hangisi seçenek.
 • Hatta giriş yapmadan hesap bakiyenizi kontrol edin. herhangi bir basit alabilir miyim?
 • Eğer para kazanmak için çalışıyoruz (veya sekmesinden pizza teslimat koyarak sizin oda arkadaşı sadece yorgun) ediyorsanız, size banka kartı bunu gibi hissediyorum her zaman geçici kilitler koyabilirsiniz. istediğiniz zaman da kilitlerini kaldırabilir, böylece daha sonra fikrinizi değiştirirseniz ya da acil bir ödeme yapmak gerekirse hiçbir stres var.
 • Eğer dışarı ve hakkında yaparken size en yakın ATM bulun. BankMobile müşterileri Amerika Birleşik Devletleri arasında 55,000 ücret gerektirmeyen ATM'lere erişim hakkına sahiptir çünkü, köşede muhtemelen. ortalamalar bu devletin başına 1.000 'den fazla ATM dışarı!
 • Herhangi bir sorunuz, yorum, öneri, ya da kaygıları ile müşteri hizmetleri ekibi ile temasa geçin. Utanma, biz için buradayız!
 • biz banka kartı olağandışı bir etkinlik tespit zaman denge azaldığında metin mesajı uyarıları alın, ya da. Yine yetersiz fon mesajıyla sürpriz asla - biz milletin tek ücret gerektirmeyen bir banka konum beri, bu tür bir şey için müşterilerimizin ücret talep değil.
 • Gibi görmek ne? arkadaş ve akraba ile bizim app paylaşın. Aşk yaymak!
Nasıl ilk banka mobil bankacılık indirebilirsiniz

Hızlı, eğlenceli, özgür ve kolay indirmek için - Bir bankacılık uygulamasında daha ne isteyebilir ki? Bugün mobil bankacılık devrim katılın. Sen hayal kırıklığına olmayacaktır.

İlgili Mesajlar

 • You Are Beautiful Ne yapar gerçekleştirerek One Direction Müzik, video, 3GP - Video Klipler 3GP - Video Klipler, veri kızılötesi bağlantı noktasını kullanarak cep telefonu bilgisayardan bulaşabilir ...

 • Nokia X2, indirme ve Nokia X2 için WhatsApp yüklemek için WhatsApp Nokia X2 ile gerçekten iyi birleştiren bir uygulamadır. herkesin bildiği gibi mademki gibi, çok odaklanmış bir cihazdır ...

 • Şeyler Skype Lite LG, Motorola, Nokia, Samsung ve Sony Ericsson cep telefonları ile kullanmak için Skype Lite indir ihtiyaç vardır. Skype gidin ve arama kutusuna "İndirme Skype Lite" girin. Tıkla...

 • senin cep için temalar İndirilmesi Bu makale cep ve bunların nasıl indirmek için temalar bulmak için nereye açıklanır. cep telefonu kullanımı ile daha keyifli ve ilginç hale getirilebilir ...

 • En iyi ücretsiz Mp3 Müzik İndir Siteleri Listesi - Top 7 Siteleri listesi İşte en iyi ücretsiz Mp3 müzik indirme siteleri en müthiş listesidir. Her müziksever bu listeyi kontrol etmelisiniz. Hepimiz için seviyorum ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/nasıl-ilk-banka-mobil-bankacılık-indirebilirsiniz.php on line 140

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/nasıl-ilk-banka-mobil-bankacılık-indirebilirsiniz.php on line 140