Nasıl ipad 2 online film izleyebilirsiniz

Sizin iPad'de TV ve Film İzle 5 Yolları

Amy Burke 2012/12/05 07:00:35 UTC tarafından

iPad birçok harika kahramanlık gerçekleştirebilirsiniz. yüksek çözünürlüklü ekranda televizyon programları, filmler ve hatta bazı canlı yayın akışı kabiliyetini - Bizim sık biri. Ve hatta ağır bir dizüstü bilgisayar taşımak çevrede zorunda değilsiniz.

ABC iPad kullanıcıları tam bölüm akışı sağlamak için ilk büyük ağ oldu. O zamandan beri, birçok diğer ağlar mobil çoğunluğa atladı var. Çoğunlukla, bu uygulamalar ücretsizdir. En önemlisi, onlar, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyen gösterileri tam bölüm ile dolu ediyoruz.

Nasıl ipad 2 online film izleyebilirsiniz

kategoriye göre sıralanır, burada tabletinize indirmek için en iyi eğlence programlama uygulamaları vardır.

Eğer kanal tarafından bir gösteri için aramak istiyorsanız, şansını bir uygulama olduğu için var olan. Çoğu kanalları bu tür programları, sosyal fan etkileşim ve video klipler gibi kendi platformları üzerinden tam bölüm dijital görüntüleme, hem de eklenen özellikler ve bonus malzeme sunuyoruz. ABC göz atın. ABC Family. CW. Discovery Channel. Disney. NBC. PBS ile yıkandı. TBS. TLC ve TNT.

Film ve TV

Muhtemelen zaten Netflix ve Hulu duydum. her ikisi de uyumlu iPad uygulamalar var. Bu popüler seçenekler ayda 7,99 $ maliyeti ücretli abonelikler olsa erişilebilir.

Eğer para ödemek istemiyorsanız, size stream film diğer platformlar erişebilirsiniz. Crackle. Örneğin, mevcut içerik açısından daha sınırlı olabilir, ama indirmek için ücretsiz ve gezinmek kolay olabilir. hizmeti, Bilinmeyen olarak film ve TV şovları yanı sıra, başlangıçta üretilen programlama özelliğine sahiptir. Dominic Monaghan Lost, ve Yüzüklerin ün Efendisi oynadığı bir korku serisi.

başka bir ücretsiz seçenek için, TV deneyin. Uygulamanın CBS, CW ve Showtime gelen gösteriler, kanal, başlık ya da popülariteye göre aranabilir içerir.

Eğer zamansız eğlence arıyorsanız, dokunun TV deneyin. Eski karikatürler, en iyi YouTube videoları, sessiz klasikleri ve belgesel yüzlerce dolu bir platformdur. Küratörler bu uygulamayı doldurmak için isabetli içeriği elle seçin.

Şık ve tasarım basit, NextGuide çoklu video uygulamalar arasında bilgi toplar ve nerede gösterileri oynarken ve hakkında bilgi tutar kişiselleştirilmiş bir program rehberi olduğunu. Belirli aktörler, hatta sevdiğiniz spor takımı için bildirimleri özelleştirebilirsiniz.

Benzer şekilde, sevdiğiniz programları seçin ve izleyici tercihleri ​​kişiselleştirmek için BuddyTV kullanın. Çok yakında, hizmet size ne seçti dayalı öneriler verir. Bir in-app TV rehberi sevdiğiniz kanalları seçmek ve o anda havalandırma ne olduğunu görmek için izin verir. Ayrıca, önizleme, recaps görüntüleyebilir ve en sevdiğiniz gösterileri hava üzereyken hatırlatmalar seçebilirler.

teknoloji üzerimize bizim tabletlerde canlı televizyon izlemek için yeteneği bahşettiği için, sevinin.

Sporseverler, WatchESPN akışı ESPN beslemeleri sunar. ESPN2, ESPN3 ve ESPNU, TV sağlayıcısına bağlı. App NBA playoff kolej basketbol canlı etkinlikleri binlerce erişim sağlar ve SportsCenter gibi gösterir.

haberleri için, CNN canlı sağlayıcınızın tekrar bağımlı seçme programlama, akışı sağlar.

Ayrıca kablo TV sağlayıcıların bir yeri kendi uygulamalar içinde canlı yayın sunuyoruz olduğunu göreceksiniz. Bkz: Cox TV Bağlan. DirectTV. Time Warner. Cablevision ve Dish Network. Çoğu da size DVR ayarlamak ve bir uzaktan kumanda içine iPad açmak için izin verir.

interaktif

göstermek yeterli değildi sanki, belirli uygulamalar içerik ile etkileşim sağlar.

Viggle ile. Bir özellikli göstermek için senkronize ve seyretmek gibi trivia sorulara cevap verebilir. Her doğru cevap için, bu tür Best Buy, Burger King, Fandango ve Old Navy olarak perakendeciler at kurtarmak ödül puan kazanmak.

Nasıl ipad 2 online film izleyebilirsiniz

müzik tanımlanması için bilinen, Shazam de TV ile çalışır. Bir izlediğiniz göstermek ve erişim döküm bilgileri, bölüm müzikleri, aktör tweets ve mal bağlantıları içine dokunun.

out-of-the-box izleme deneyimi için, Boxfish deneyin. Uygulamaya TV'de konuşulan her kelime yakalar. Bu tartışılan hangi konuların görmek için gerçek zamanlı bilgileri işler. Sen, belirli kelime veya konular için bildirimleri ayarlamak konuya özel klipleri görüntüleyebilir ve son birkaç gün söz edilmiştir sayısını belirleyebilirsiniz.

BONUS: mashable / 2012/10/25 / ipad-mini kılıfı /

iPad Mini Kılıfları

İlgili Mesajlar

  • ücretsiz iPad film izlemek için: nereye cihazlar ücretsiz olarak iPad'de tam uzunlukta film izlemek için Keşfetmek nasıl iOS için çevrimiçi uzun metrajlı filmler bulmak için. film izlerken Rehberimiz ...

  • İyi iPad Apps Filmler, Video İzle ve TV web tarama yanı sıra gösterir, iPad filmler, TV şovları ve diğer video izlemek için en çok kullanılan olduğunu. hedefine doğru, iPad haline geldi ...

  • iPhone İndir için Showbox | iPhone iPhone, Haziran 18, 2015 Showbox (Film Box) Filmler İzle: Eğer o zaman doğru altındadır Showbox film izlerken bir yazı bulmak için arama yapıyorsanız ...

  • iTunes olmadan iPad film indirmek için: nasıl iPad iPad desteklenmeyen film biçimlerini eklemek için oyun oynamak için ve izlemek için güzel bir görüntü ile büyük bir seyahat arkadaşı haline gelmiştir ...

  • Blinkbox neredeyse iki yıl önce Android tablet uygulaması başlattı ve o zamandan beri mobil ürünler arasında Chromecast desteğini ekledi. iPad ve Android versiyonları hem izin verirken film izle ...