Nasıl ipad internet hızını kontrol edebilirsiniz

Donanım ve yazılım sizin internet hızı puanı artırmak gerekir

2 Sayfa 1:

Sadece durumda internet hız testi sonuçları sizin puanları artırmak için en iyi araçlardan listemize güncellenen, senin sabırsız, her zaman gereksiz yere çift tıklayarak beklentilerini karşılamak vermedi. Bir sonraki sayfada donanım ve yazılım önerileri göz atın.

Nasıl ipad internet hızını kontrol edebilirsiniz

Bir internet hız testi internet servis sağlayıcı genişbant sözleşme sonuna kadar yaşayan olup olmadığını ayrıntılarıyla, indirme ve yükleme hızları üzerinde size aşağı düşük verebilir.

Tabii ki, internet bant genişliği test etmek için orada bir çok seçenek vardır ve bazı siteler ve uygulamalar diğerlerine göre daha fazla istatistik sunuyoruz.

Orada genişbant test hizmetleri geniş daraltmak yardımcı olmak için, tarayıcılar ve mobil uygulamalarda denemek için birlikte beş internet test hedeflerin bir listesini koyduk.

Speakeasy / MegaPath Hız Testi Plus,

Bir internet hız testi en popüler yerlerinden biri 1990'larda 56K ve geniş bant bağlantıları incelemeye başladı Speakeasy olmuştur. Bugün, site sadece MegaPath Hız Testi yönlendirir. hangi benzer bir işlevi sağlar, ancak MegaPath hala en popüler ve çok-soğutucu-sondaj Speakeasy markasını tutar.

Ama MegaPath şimdi yeni siteye üzerinde hop onların geniş bant bağlantısı yeni bir neden sınamak milyonlarca insanı verir: MegaPath Hız Testi Plus,. Bu gelişmiş sürümünü indirmek ve yükleme hızları hesaplamaları ek olarak paket kaybı, gecikme ve jitter testleri bulunmaktadır.

Tabii, MegaPath Hız Testi Plus, artık birkaç dakika sürer ve uyarı mesajları "Bilgisayarınız erişmek için gereken" bir çift ile kullanıcılara korkutuyor. Ortalama indirme ve yükleme hızları yanı sıra internet hattı ile yanlış bir şey var ama eğer belirleyebilirsiniz.

Hız testi

Bu ikinci bir görüş almak için her zaman iyi ve Speedtest sizin internet hızını test etmek ziyaret ertesi web sitesi olması gerektiğini bu yüzden. 50 milyondan fazla insan Ookla, MegaPath altta yatan motorunu lisansları çok aynı şirket tarafından sahip olunan olur bu pırıltılı görünümlü genişbant performans değerlendirici, sadece bunu.

Ancak, Ookla en Speedtest sık test için biraz daha fazla yapar - Kullanıcıların, bir hesap oluşturmak sonuçlarını kaydetmek ve onların ISS oranı sağlar. Bu başka bir sayfaya çevirmek ve bölgedeki diğer genişbant sahiplerine hız testi sonuçlarını karşılaştırmak sonra mümkündür.

Resmi ISS hız testleri

Ookla ayrıca ISP markalı hız testleri için altta yatan motor olarak kullanılır, ancak senin download ve upload kalitesini örnek için bunları kullanmak için hala bir akıllı bir fikir. Eğer internet bağlantısı kalitesiz belirlemek için kendi testlerini kullanırken Sonuçta, ISS'ler iddia edemez.

Charter Communications. Comcast. Cox Communications. Time Warner Cable ve Verizon Fios indirme ve yükleme hızlarını test ISS'ler bazılarıdır. AT&T ama mükemmel AT, kendi DSL ve U-Verse fiber optik müşterileri için bir hız testi var mı&T moda, bu aşağı ve sadece SpeedTest kullanmak için herkesi işaret ediyor.

SpeedOf.Me, HTML5 internet hız testi

İnternet hız testleri ön planda SpeedOf.Me olduğunu. hangi Flash ve yukarıda belirtilen genişbant test hizmetleri tüm gerekli Java atlar. HTML5 teknolojisinin kullanımının, iPhone, iPad, Android ve Windows Phone 8 mobil cihazlar ile çalışır anlamına gelir.

olma 's iddiası "akıllı ve en doğru çevrimiçi bant genişliği testi," tartışmaya devam ederken, bu flaşsız flashiest internet hız testi olarak kabul edilebilir. Bilgisayar ekranınızın genişliğini germek büyük dalgalı çizgiler bu benzersiz bir web sitesi oluşturur.

iPhone, iPad, Android için hız testi uygulamaları

Mobil cihazınızın hızını test adanmış Uygulamalar, Apple App Store yanı sıra Google Play'de bulunabilir. Ookla iPhone pazar köşeli ve Speedtest Mobil Hız Testi uygulaması ile Android cihazlar arasında büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Ancak, bu iPad'de bir yerli uygulama olarak kullanılamaz. Apple'ın popüler tableti sahipleri yerine ücretsiz Speedtest X HD indirebilirsiniz. mobil internet hız testi çılgınlığı üzerine almak isteyen başka bir şirket Hız yapay zeka olduğunu hangi İnternet Hız Testi adlı app-ly ile Ookla Android uygulamasına bir alternatif sunuyor.

Şu sayfası: En iyi internet hızı testleri

İlgili Mesajlar

  • tüm premium zamanlı aktarım servisi aynı tip sunan bir Streaming Service Netflix, Hulu Plus ve Amazon Instant Videolar abone tarafından Promoted bir iPad Filmler İzle nasıl. uygulamasını indirin ...

  • Onun iPad 2 ekranını kırdıktan sonra kırık iPad 16 Şubat 2014 Medya başlık düzeltmek için benim arayışı, en tıkla LJ Zengin bunu kendini düzeltmek için nasıl öğrenmeye karar verdi. akıllı telefonlarda olan bağımlılığımızı göz önüne alındığında ...

  • iPad Proje Yönetimi Uygulamaları Git Proje yönetimi konusunda Projeler yönetme Best küçük takımlar ve büyük şirketlerin her ikisi için de çok önemlidir. Bu karar en önemli faktörlerden biridir ...

  • Benim iPhone veya iPod Touch için En İyi Ofis App nedir? 17 Kasım'da Matthew Guay tarafından 2010 kaybetmeden iPhone ve iPod Touch teklifi için önemli ofis uygulamaları tüm görmek ister ...

  • iPad / iPhone İndir (Filmler Uygulama iPhone 6/6 Plus) Stream Filmler TV için film HD Bedava gösterir. Bu bir şaka mı? Hiçbir adam, hiç de değil. Size film üzerinde tam kontrol sağlayan bir uygulama vardır ...