Nasıl iphone 5 için ücretsiz whatsapp indirebilirsiniz

Editörün İnceleme

WhatsApp yerel, uluslararası, bireysel ve grup mesajlaşma için popüler bir elçidir. En son güncelleme ile, WhatsApp ücretsiz yerel ve uluslararası sesli aramaları sunmaktadır.

Kolay kurulum: Eğer adres defterinizde insanlarla bağlantı ve sağ WhatsApp kişileri düzenleyebilirsiniz böylece Kişiler ile WhatsApp senkronize edelim. Ülkeniz kodunu ve telefon numarasını onaylayın ve uygulama size bir doğrulama kodu göndereceğiz. Adınızı girin ve bir fotoğraf eklemek, ya da kayıt Facebook bilgileri kullanabilirsiniz. Tüm kişileriniz artık görünecektir.

Nasıl iphone 5 için ücretsiz whatsapp indirebilirsiniz

Daha kişisel deneyim: WhatsApp çok daha geleneksel manifatura daha kişiselleştirilmiş. İlk olarak, durum mesajları da dahil olmak üzere, daha gerçek zamanlı sohbet deneyimi olsun. Varsayılan olarak durumudur: "Hey ben WhatsApp kullanıyorum!." Böyle Uygun, Meşgul veya At Work olarak 11 durum seçenekleri vardır. Sohbet sayfanızı çeki düzen veya Fotoğraflar bir resim seçmek için 39 sohbet duvar kağıtları arasından seçim yapabilirsiniz. Sen küçük onları görmek ve sonra taahhütte bulunmadan önce tam ekran boyutunda önizleme yapabilirsiniz.

Kolay işlevsellik: yazma basılarak veya düğmeleri arayarak bir kişiyi aramak veya mesaj göndermek için yazı simgesini kullanın. Kamera düğmesine yakalamak ya da sohbet sayfasından doğrudan fotoğraf ve video göndermek için olanak sağlar. Ve veya uygulamanın dışına giriş için gerek yoktur.

iletişim seçenekleri bol: Daha sonra, Foto yukarı ok tuşuna basın ve ardından bir resim çekmek veya video kaydetmek için basılı tutun dokunun. En son WhatsApp güncellemesi ile, diğer kişilerle 3 boyutlu haritalar veya hisse kişileriyle konumunuzu paylaşabilirsiniz. bir resim veya tebrik kaydetmek için mikrofonu çekmek için kamera tuşuna basın. Ayrıca ses dosyalarını gönderebilir ve alabilir - mümkün değil Apple'ın Mesajlar uygulaması ile.

Yayın listeleri: Listeler özelliği Broadcast grup mesajları gönderin. böylece iş arkadaşlarınızla için aile üyeleri için bir, bir, poker arkadaşlar için bir ve oluşturun.

Para tasarrufu: metinler aksine, WhatsApp mesajları hatta uluslararası temaslar için, ücretsizdir.

Ses çağrı: Bizim testlerde geleneksel sesli görüşme daha kötü WhatsApp ses kalitesi bulundu. Ücretsiz olarak uluslararası kişileri arayabilirsiniz.

Nasıl iphone 5 için ücretsiz whatsapp indirebilirsiniz

Satın almadan önce deneyin: WhatsApp Messenger bir yıl boyunca ücretsizdir. Bundan sonra, yılda sadece 99 sent var.

WhatsApp gerekli: Zaten WhatsApp ile ilgili kişileriyle sadece sohbet edebilirsiniz. İyi haber: Bu kaydolmak için başkalarını davet etmek çok kolaydır - yapabilirsiniz metin, e-posta veya sosyal medya aracılığıyla mesaj onları doğrudan uygulamadan.

Perspektif Yakınlaştırma Açık veya Kapalı: Sen veya devre dışı bu duvar kağıdı özelliği açabilirsiniz, ama biz ne anlama geldiğini anlamaya asla.

Alt çizgi

WhatsApp bir, kullanımı kolay zengin özelliklere sahip ve uygun fiyatlı mesajlaşma ve kesinlikle yüklemeniz gerekir ses çağırıyor app.

İlgili Mesajlar

  • Bu gelişmiş teknolojik dünyada Whatsapp BlackBerry, tüm insanların hayatında olağanüstü bir rol oynayan yeni mobil uygulamalar bol. dünyada hiç kimse sadece ile yürüyebilir ...

  • Nokia E5 Nokia E5 WhatsApp için WhatsApp İndir, hep arkadaşlarınızla temas halinde tutmak için gereken insanlar için tasarlanmış Nokia E5 gibi bir cep telefonu can not miss uygulama ...

  • Yani Nokia C5 için indirin WhatsApp hakkında el bilgi mi? Aşağıdaki Check it out! Bir mesajlaşma için App bakarsanız edebi bin Uygulamalar vardır. WhatsApp iyi olduğunu iddia ediyor. Niye ya?...

  • Nokia S40 Whatsapp için WhatsApp geçtiğimiz günlerde Facebook tarafından satın alınan bir çok popüler mesajlaşma hizmetidir. Bu tüm bunların durum güncellemelerini, resim, video ve konumunuzu göndermek sağlar ...

  • Iphone, Samsung, Android, Windows LG, 8520 31223 (36339 votos) + Juegos Para Movil Bb içinde Juegos Para Movil Bb 8520 ücretsiz görüntülü görüşme - Ben Juegos Para Movil Bb 8520 kullanıyorum, eski model 3.0 android ...