Nasıl iphone benim zil sesi daha yüksek sesle yapabilir

Birkaç alışkanlıklar iPhone Alarm Sesi Yükselt yapmak

Birçoğumuz bizim birincil çalar saatler olarak iPhone kullanmak, ancak ağır bir uyuyan iseniz o zaman alarm hacmi derin bir uyku dışarı çekmek için yeterli olmayabilir, ve kolayca bir yarıya kadar alarm sayabilirsiniz çok da yardımcı olmuyor uyanık devlet.

İlk ve en belirgin çözüm emin olmaktır tüm yol, genel iPhone sesini krank gece dışarı geçirmeden önce. Genel zil sesi ve alarm saati hacmi biri ve iPhone üzerinde aynı çünkü Rahatsız Etmeyin kombinasyonu ile önlemek için yapılacak en iyi bu yüzden ama, sen yukarı diğeri de olmadan bir tüm yol olamaz yüksek sesle çağrılar ve kapalı saatlerinde uyarıları.

Peki, ne yapmalı? Eh, alarm yüksek sesle ses yapmak için birkaç diğer seçenek vardır, ve Apple (onlar hiç eğer) genel iOS sistemi biriminden Saat Alarm uygulaması hacmini ayrılıncaya kadar, sen dışarı bu ses yükseltici hileler deneyebilirsiniz hangi aralık tamamen meşru gelen goofy tarafında biraz için.

1: Daha yüksek alarm Ses kullanın

alarm sesi gerçek melodi / ses etkisi nasıl oynadığını gürültülü büyük bir fark yaratabilir. "Dalgaları", "İpek" ve "Yavaş Yükselişi" gibi alarm sesi tonları güzel ve huzurlu olabilir, ama mutlaka yüksek sesle ya da yataktan dışarı çekmek için yeterince iğrenç değilsin. Böylece, hem çok gürültülü ve rahatsız edici bir ses efekti amaçlayan aslında büyük bir stratejidir. Klasik ses "Alarm" tüm ama REM uykusu derin dışarı çekmek için garanti yanardağ nükleer tsunami uyarı sisteminin çeşit gibi geliyor, tam uyar. Ya da çok büyük eserler, özellikle yüksek sesle alarm için bir şarkı seçin. Saat uygulamasından> Alarm> Edit> Sound iPhone Alarm sesi efekti değiştirin.

2: Harici Hoparlörler iPhone bağlayın

Bluetooth hoparlörler, bir iPhone dock hoparlörü, ya da sadece bir AUX kablosu üzerinden iPhone'u takmayı bir dizi olsun, harici hoparlörler mahalle boyunca alarm patlama olabilir. Eğer ekstra derin uyuyan iseniz, muhtemelen bu daha iyi bir çözüm bulamazlar ve hoparlör sesini bile "İpek" hayır böylece yüksek olabilir çünkü hala daha hoş sondaj alarmı ses efektleri birini kullanabilirsiniz artık hoş.

Nasıl iphone benim zil sesi daha yüksek sesle yapabilir

Bluetooth hoparlörler iyi bir set olması zaten alarm durumunun güzel dışındadır. Çok iPhone'unuzu şarj edebilirsiniz çünkü iyi bir iPhone dock, aynı zamanda çok makul bir seçenektir.

3: Bir kuvvetlendirme Container veya aptal Tuvalet Kağıdı Rulo Trick kullanın

Eğer bir bağlama iseniz her zaman konteyner amplifikasyon hüner deneyebilirsiniz. ya da tuvalet kağıdı rulosu hile. Ne dedin? Ok bu yüzden amplifikasyon konteyner bu gibi çalışır; Bir cam veya plastik kutusu almak ve sonra yatağa kabın açık yüzünü eğmek, o iPhone yerleştirin. Derin bir tahıl kase veya büyük kahve fincanı gibi bir şey de (sadece boş olduğundan emin olun) çalışır.

inanılmaz aptal iPhone tuvalet kağıdı rulo veya kağıt havlu rulosu hüner gelince yukarıda gösterilen? Evet o da bir daha yüksek sesle daha korkunç sondaj alarmı çevriliyordu için çalışır, ama iyi ... bilirsin, mutlaka en şık başucu öğesi olabilir değil ... gibi görünüyor.

Eğer bir sesle ses seviyesinde oynamak için iPhone alarmı Saat uygulaması ses verme için bir çözüm var mı? Belki varsayılan uygulamasını terkediyor ve üçüncü şahıs saat kullanarak? Bize görüşlerinizi bildirin.

İlgili Mesajlar

  • Eğer yeni bir iPhone (iPhone 6S), iPhone için bir eşsiz ve güzel zil sesi istemek zorundadır satın aldıysanız Top 5 Web (iPhone 6S iPhone 6 Plus dahil) Serbest iPhone Zil Download ....

  • Cydia App Store'dan bu en üst 3 Cydia ringtone maker tweaks ile Sınırsız Ücretsiz iPhone Ringtone reklam için Cydia Ringtone Maker Uygulamalar, artık herhangi bir ücretsiz iPhone zil sesi yapabilirsiniz ...

  • Eğer takma 10 çocuklu bir aile ne isim olurdu? + 3 Bonus Sorular? Lucille Meryem (15, ikiz) Nicole Elisa (15, ikiz) Bradley Mason (14) Daniel Carter (12) Kendall Brigid (11) ...

  • OS X Kendi sesleri kullanarak iPhone için zil sesi yapmak için nasıl, hiçbir ekstra yazılım Herkes özel zil sesleri ile onların iPhone'lar kişiselleştirmek için seviyor, ama Apple nasıl bariz yapmaz gerekli ...

  • Nasıl ", yüzyılın telefon" iPhone Kamera Flaş iPhone denilen olun ve iyi bir nedenle belirleyin. Ama bu "Yüzyılın telefon" yoksun bir şey bu yüzden bakalım, onun kamera için bir flaş ...