Nasıl kameralı cep telefonları çalışır

Kameralı cep telefonları iş yerinde tıklamayın

Stephanie Zırh, USA TODAY tarafından

Bazı büyük işverenler yüksek teknolojili işçi gizlilik ve şirket sırları ciddi tehditler oluşturmaktadır büyüyen korkusuyla iş kameralı cep telefonları yasaklayan vardır.

Yaklaşık 150 $ ortalama telefonlar, kullanıcıların fotoğraf çekmek ve küresel bunları iletmek için izin verir.

Şirketler çalışanlarının soyunma odaları veya banyo masum işçiler fotoğraf çekmek için başka yeni ürünler veya diğer şirket bilgileri veya görüntüleri göndermek için telefonu kullanmak korkuyorum.

işverenlerin artan sayıda çökertme vardır:

• DaimlerChrysler, herhangi bir şirket binaya kameralı cep telefonu getiren Eylül barlar çalışanlar ve ziyaretçiler kaleme bir politika azından.

• General Motors 'ürün geliştirme tesislerine çalışanlar ve ziyaretçiler kameralı cep telefonları getirmek olamaz. Ayrıca, şirket kamera özelliğine sahip cep telefonları ile çalışanların tedarik olmayacaktır.

Bu araştırma alanlarına giren çalışanlar "kameralı cep telefonları teslim ve onlar dışarı çıkmak onları geri," gerekir General Motors Chris Preuss diyor. "Bu güvenlik nedenleriyle değil."

• Texas Instruments çalışanlar işe kendi kameralı cep telefonları getirebilir ancak fotoğraf çekmek yasaktır.

Cezalar da kamuoyunu etkilemiştir. Pontiac, Mich. Oakland County Adliye işaretler kameralı cep telefonları izin verilmez konusunda uyarıyorlar yayınlanmıştır. politika Kasım ayında kabul edilmiştir.

"Bizim endişe gibi gizli ajanlar gibi jüri üyeleri ve tanıkların, fotoğraflanması oldu" Baş Yargıç Wendy Potts diyor.

Bazı işçi avukatlar yeni endişeleri ile boğuşuyor şirketlerden daha fazla soru Fielding vardır. "Işverenlere endişe verici teknoloji yakalamak ve çok hızlı görüntüleri iletmek yeteneğine sahiptir kılan," Scott McDonald, Dallas Littler Mendelson bir emek avukat diyor. "Eski dünyada, küçük bir kamera ile resim çekmek ve bunu kaçırmak olacaktır."

O da, denizaşırı bir mesele. Münih, BMW sözcüsü Jochen Frey şirketin teknik merkezi yasaklayan kameralar ve kameralı cep telefonları lobisinde belirtileri vardır diyor. Güney Kore, Samsung iş kameralı cep telefonu yasaklıyor.

Nasıl kameralı cep telefonları çalışır

Kameralı cep telefonları Boston merkezli Strategy Analytics göre, 2002 yılında küresel cep telefonu satışlarının% 4 oluşur. 2005 sonu itibariyle, küresel cep telefonu satışlarının dörtte birinden fazlasını kameralı cep telefonları olacak. "Kameralı cep telefonları ile ilgili bir politika, standart olacak," Eddie Tapiero, Strategy Analytics bir analist söyledi.

O ve diğer analistler telefonları için talep tür politikaların satış engel olmamalı o kadar güçlü olduğunu söylüyorlar.

Katkıda: David Kiley

İlgili Mesajlar

  • Haftanın App: Biz çoğumuz uzun yolculuklarda bir dizi tahmin edilecek, yaz içine başlığı yeniden olarak, yol s olsun, 17 Haziran 2013 tarihinde Charlotte Kertrestel tarafından yazıldı şey çizin ...

  • Cep Telefonu Eğer yabancı bir ülkeden bir cep telefonu satın almak ve kendi ülkesinde bunu kullanabilir miyim Başka ülkede çalışma olmadığını belirlemek? Burada o telefon olmadığını belirlemek için ipuçları ...

  • Şimdi Kullanılabilir Android için Instagram. Bugün, biz Instagram Android TM getirmek için heyecan yeniden. Biz zaten 30 milyondan fazla insan oluşturmak ve güzel paylaşmak için Instagram katılmak gördüm ...

  • Oyuncak Projeler Gerekli Malzemeler 2 kağıt bardak Dize keskinleştirilmiş kalem bir arkadaşınıza özel mesaj göndermek ister misiniz? Ben nasıl bir dize telefon yapmak için size gösterecektir. Sen senin ucunda fincan içine konuşmak ...

  • Cep ve Akıllı Telefonlar Çift-Band, Tri-Band ve Quad-Band Arasındaki Farklar Nelerdir? 21 Mayıs 2015 bantlı cep telefonları ve multimedya akıllı telefonlarda atıfta ilgisi yoktur ...