Nasıl robot üzerinde pokemon emerald indirebilirsiniz

Android Telefonlar / Tablet Pokemon Nasıl Oynanır

Google Play Store üzerinde size android telefonlar için katkı oyunları bir dizi bulabilirsiniz & Tabletler. Ama eski Nintendo oyun hala 80 ve 90 'on kişi tarafından kaçırılan ediliyor. Pokemon de benim Nintendo oyun konsolu oynamak için kullanılan en popüler video oyunu biridir. İnsanların çoğu tıpkı benim gibi Android cihazlarda Pokemon Play istiyorum. Google Play Store'u ama hala android telefon üzerinde oynayabilirsiniz üzerinde Pokemon oyunu mevcut değildir. yüklemek için aşağıdaki basit kılavuzu izleyin & android cihaz üzerinde pokemon oynamak.

Nasıl robot üzerinde pokemon emerald indirebilirsiniz

Nasıl Android Cihazlarda Pokemon Install?

Adım 1: GameBoid Emulator montajı

Biz android üzerinde Pokemon kurulumu için eskiden Gameboid olarak bilinen Gameboy Advance Emulator kullanarak olacaktır. Ne yazık ki o da android piyasada mevcut değildir ve aşağıdaki linke tıklayarak SourceForge indirebilirsiniz:

APK dosyasını indirdikten sonra, PC ile cep bağlamak ve cihazınızın hafızasına APK dosyasını kopyalayın.

Şimdi cihazınızın bağlantısını ve cep ayarları panelinden bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaların yüklenmesini sağlar.

Dosya Yöneticisi Hakkında kullanma. Cihazınızın belleğe erişim ve sadece PC'den kopyaladığınız Gameboid APK dosyasını açın.

APK dosyasını açın ve yükleme işlemini tamamlamak için yönergeleri izleyin.

Adım 2: GameBoid için Pokemon ROM indirin

telefonunuzda veya tabletinizde oyun oynamak için, onun ROM'u indirmek gerekecektir. Basit bir deyişle, Pokemon ROM Gameboid emülatör yoluyla oynamak için kopyalanmak üzere gerekli olan gerçek oyun dosyasıdır. Ayrıca, sadece Google arama üzerinden oyunun adını ve ROM yazarak Zelda veya Super Mario gibi diğer popüler oyunlarından ROM bulabilirsiniz.

Ayrıca tarayıcı CoolRom web istediğiniz herhangi bir oyunun GBA Roms bulmak için yapabilirsiniz. Alternatif Pokemon ROM dosyalarını indirmek için aşağıdaki bağlantıları takip edebilirsiniz.

3. Adım: ROM'u kopyalama & Android Aygıt BIOS dosyası

GameBoid olarak bilgisayar ile mobil cihaz bağlayın ve mobil depolama yeni bir klasör oluşturun ve isim. Şimdi cihazınızın hafızasına Pokemon ROM .gba dosyasını kopyalayın. Bu bağlantıdan GameBoid Emulator BIOS dosyasını indirin ve yeni oluşturduğunuz GameBoid klasörüne kopyalayın. ROM dosyalarını kopyaladıktan sonra & BIOS dosyası, cihazınızın bağlantısını.

Nasıl robot üzerinde pokemon emerald indirebilirsiniz

Adım 4: Pokemon Oyun Oynama Enjoy

telefonunuzdaki Gameboid uygulamayı çalıştırın ve ROM dosyalarını kopyaladığınız GameBoid klasöre göz. Daha önce kopyalanan ROM dosyasını açın ve Android telefon / tablet üzerinde Pokemon sahip başlar. Sen her zaman indirmek ve aynı klasöre yeni ROM dosyalarını kopyalamak ve telefonunuzda favori GBA oyunları oynarken tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

  • Hızlı Özellikleri Yayımcı Açıklama 1Mobile Pazar hızla bulmak ve benzersiz mobil yaşam için en iyi ücretsiz Android uygulamaları ve oyunları indirmek için en iyi yoldur. 1Mobile Market ile ...

  • Mobil kullanıcılar arasında son çılgınlığı olarak Facebook WWW platformda en büyük sosyal ağı olarak Facebook düşünüldüğünde Android Pretty Mesajlar videoları ve Android indirmek için nasıl, çok var ...

  • Otomatik Olarak Android Aygıt şey indirmek için Nasıl Mobil uygulamalar, ihtiyaç duyduğunuz anda bir şey indirirken öneriyoruz. Netflix bir video veya bir Pandora radyo istasyonunu oynamaya başlayın ve ...

  • Ne hata mesajları, varsa aldığınız musunuz? ilgili herhangi bir ekran yer alır. İşletim sisteminiz: Tarayıcınız: Daha önce benzer sorular için MakeUseOf Arama sormadan ara ...

  • Android ve PC üzerinde YouTube videolarını indirmek için Nasıl nasıl Android ve PC üzerinde YouTube videolarını indirmek için size göstereceğim. / © AndroidPIT / YouTube PC'de ben için aşağıdaki yöntemi kullandım ...