Nasıl uygulama gözden kalma konusunda

Frontline Satış görevlileri Onların Sık gibi Nominate 10 Favori Araçları

4 Şubat 2016

»Şubat 23. Görünüm şehirler ve tarihleri ​​tekmeleme İş olay serisi hızlandırın Girişimci evinde size en yakın şehir bize katılın

Ohlala kurduğu Tarihler aynı sona: her zaman kadını ödeyen adam.

Bir dakika ne? Sen flört servisi eskort hizmeti çok benzer sesler düşünmek affetmiş olabilir, ama Ohlala CEO'su ve kurucularından Pia Poppenreiter para alışverişi olduğunca çabuk aslında tüm kişi karşılamak için erkekler ve kadınlar bir bağlantı oluşturma ve alma hakkında olduğunu söylüyor mümkün.

Nasıl uygulama gözden kalma konusunda

“İnsanlar, online gerçek bir tarih almak için gereken zaman ve zorluk tarafından boğulmuş haline gelmiştir” Poppenreiter diyor. “anlık bağlantıları için bir cadde sunmak iddia yüzeysel platformlarda neden sürtünme yorgun, biz’çevrimdışı karşılaştığında hızla gerçekleşmesi, yapım gerçek anlık tarihleri ​​oluşturmaya OhLaLa odaklanmıştır ettim.”

Ohlala şu anda sadece kadınların toplamak için izin verir. Erkekler hala, işin çoğunu yapmak zorunda onlar’, Önerilen tarih ayrıntıları listeleyen sorumlu re ne’miktarı ve seyir için yeniden onlar saatte ödemek istediğiniz.

ilgi gösteren kadar anonim kalmak için seçeneği ile, kadınlar cevap 21 dakikanız var. Bir bağlantı yapıldıktan sonra, "çift" ücret veya diğer ayrıntıları görüşmek ve tarihe gitmek için dört saat vardır.

kurucularından, hisselerini yükselterek kullanıcıların niyetleri açıkça yapmak için izin ve zaman sınırı ekleyerek, bu tanışma oyunu net ve anlık yapar diyor. katılan bazı kurallar da vardır. Örneğin, kullanıcılar en az 21 olması ve şikayet ve uyarılar belirli bir sayıda alırsanız hizmet başladı alabilirsiniz.

kavram çok zorlama, Ohlala geçenlerde 1.700.000 $ kaldırdı olmayabilir. Uygulama zaten Berlin ve daha sonra Frankfurt, Münih, Hamburg, Stuttgart, Köln ve Düsseldorf başlatılması sonra sadece altı ay içinde 25.000 ücretli tarihleri ​​düzenlemiştir. bunun gerçi’Onlar özel doğruladı konum beri tarihlerde saat ücreti ne kadar onaylamak için zor s, listeleri her yerde 200 ila 250 avro arasında sunuyoruz. Ohlala 4 Şubat günü New York'ta bir lansman ile ABD'de piyasaya çıktı.

“, Kavram doğru yolu şimdi gerçekten yoğun bir yaşam tarzı talebini uyar ve biz New York ürünümüzü test etmek için mükemmel bir yer bulmak” Poppenreiter diyor.

Şimdilik, uygulama etmiyor’t destekleme ödemeleri Online, şahsen yapılacak işlemler var bu yüzden. Ancak, Poppenreiter ekibi bir ücret ile birlikte yetenek içerecek bir sürümü üzerinde çalışıyor diyor.

İşlemler dahil ya da değil, Poppenreiter tarih şirketin kullanıcıların bütünlüğünü korumak için çaba neden olan, özel bir konudur üzerinde ne inanmaktadır.

Şu ana kadar, Poppenreiter vardır azının der’t herhangi bir olay ya da mevcut pazarlarda Ohlala ilişkin raporlar. Şirket sürekli çalışır gibi kadınlar yapmak tarihleri ​​ve erkekler sunmak için izin tür telefon ve kullanıcı doğrulama, online ödeme seçenekleri, tarih inceleme / geribildirim ve hatta tabloları dönüm olarak daha fazla özellik, güvenlik güncellemek ve eklemek şeyler bu şekilde tutmak için umut seçimleri.

Bu özel piyasada Poppenreiter ilgisi gerçek potansiyeller daters parçası üzerinden takip eksikliği ile ilgili şikayetlerin bir dizi dinledikten sonra online dating kültüründe bir meraktan kaynaklanıyor. Onun son projesi, Biber, özellikle erotik eğlence kullanıcıları bağlamak için oluşturulmuş bir uygulama oldu. Çünkü arayüzü ile ilgili konularda bir dizi, bu girişim yapmadım’t yakalamak.

Ohlala değil mi’t Birkaç çevrimiçi seçenekleri gibi erkekler vaat HiDine (foodies için bir flört servisi) ve WhatsYourPrice gibi sitelerden yayılan ABD'de yalnızca ücretli flört servisi onlar’ll “Güzel Kadın Daha Fazla Tarihlerde git … sadece cüzdanını kullanarak.”

büyük fark bu siteler don olduğunu’t aklın kabul edilen bir “Tatlı babacık” hizmet.

Ama sağduyu kalma ve aşk oyununda bir itici güç olmamıştı. Yani kim bilir? dolar ve sent aşağı kırarak bile oyun alanını yardımcı olabilir. En azından, sen alabilirsiniz “Ohlalucky.”

basım ve lisans soruları için buraya tıklayın.

İlgili Mesajlar

  • Online Looking for love Beş En iyi Online Arkadaşlık Siteleri? Denemek ve mükemmel birini bulmak için yerlerde bol var. Biz sizin için doğru site bulmak konusunda konuştum. ama bu hafta biz ...

  • iPhone, Android için en iyi 10 En İyi Arkadaş Uygulamalar: Bu Uygulamalar Sen Sevgililer Günü Sevgililer Günü'nde Aşk bulmanıza yardımcı olacaktır sağ köşede ve hala Valentine arıyorsanız, size ...

  • Zoosk vs OkCupid: İyi Arkadaş App nedir? o Mağaza ve App Google Play Store'da kalma uygulamalar söz konusu olduğunda, uygulamalar bol POF gibi seçim için vardır. Maç, Mamba. Aşağı....

  • 25 En "Gay Arkadaş" Uygulamalar (Homoseksüel, Bi, Trans Meraklı) En İyi Genel 5 uygulamalar altında bir bütün olarak partner uzayda en popüler bazıları, ama onlar da gey ve lezbiyen için büyük demektir ...

  • En iyi partner iPhone için uygulamalar: Balık bol, Kahve Bagel, Tinder ve daha Toplandı! Bir tarih Need ve bar sahnesi gibi değil mi? Bunlar iPhone için en iyi partner uygulamalar vardır! İnsan olmanın bir parçasıdır ...