ne kadar App inceleme için bekliyor

Bu site sadece gibi insanlar tarafından mümkün kılınmıştır sen Yorum süreleri katkıda bulunmaktadır. En son inceleme katkıda ediniz.

Bu nedir? Bu site iOS ve iOS ve Mac geliştiricilerinden kitlesel kaynak verileri kullanarak Mac App Store hem de ortalama App Store yorum kez izler.

Kim bu verileri topluyor? Biz Parlak Geliştirme vardır. Biz dünya çapında geliştiriciler için bazı yararlı bilgiler sağlayan umuduyla bu siteyi yarattı. Biz de iOS Dev Haftalık çalıştırın. iOS gelişme dünyanın en iyi blog yazılarını ve makalelerin bağlantıları olan bir haftalık e-posta. Burada verilerde ilgilenen varsa o zaman her hafta iOS Dev Weekly ilgi bir şey bulmak olasıdır. Abone olmalı!

ne kadar App inceleme için bekliyor

Bu veri nereden geliyor? Bu resmi bir Apple veri değildir. Sadece #macreviewtime veya #iosreviewtime karma etiketleri kullanarak Twitter ve App en son yorum kez gönderme insanlardan toplanan anekdot verilere dayanmaktadır. onların gözden sunarken anonim kalmayı tercih ediyorum insanlar için biz de yorum kez doğrudan gönderimleri izin verir.

Ben otomatik olarak sayıların haberdar olabilirim? Evet. @appreviewtimes Twitter'da hesabı ve her bir kez son ortalamaları ile bir gün yayınlayacağız @appreviewtimes App oluşturmaktadır.

Nasıl verileri katkıda bulunuyorsunuz? Basit! Sadece gün sayısı ile birlikte (yukarıya bakınız) karma etiketlerden birini o son uygulama incelenmek üzere geçen süre ile Twitter veya App göndermek ve sayılabilir. Sadece karma etiketi ve “X gün” Tüm bu en azından gerekli ama uygulama adı / bağlantı dahil de iyidir edilir. saat sayısını sonrası etmeyiniz. Bu örnek ilham tweet bakınız. Eğer tercih ederseniz doğrudan inceleme süresini gönderebilirsiniz. senin kez sonrası devam lütfen, bu site sürekli veri olmadan hiçbir işe yaramaz.

Ben içermelidir “Şu bekliyor” zamanı hem de “İncelemede” zaman? Evet. uygulamanızı yükleyerek ve doğru aracılığıyla gözden girmeden tam zaman dahil “Satış için hazır” Durum.

ne kadar App inceleme için bekliyor

Ben hafta sonları içermelidir? Evet. Apple inceleme ve hafta sonu uygulamalar onaylamak. onları korusun!

Ben hızlandırılmış değerlendirmeleri içermelidir? Hayır Hızlandırılmış yorum özel bir durumdur ve bu site ortalama standart inceleme süresini yakalamak için çalışıyor. Uygulamanız durumunda da geçerlidir “inceleme ek zamana ihtiyacı”.

Ya benim app birkaç kez reddedildi? Merak etmeyin! Rahatlayın ve kendinizi çay güzel bir fincan yapmak, bu herkese olur. ), Birden çok değerlendirmeleri saymak sadece tweet ya da en son başarılı inceleme süresini sonrası olacaktır bu sitenin amaçları için.

Bu veriler ne kadar doğru? Bu sitedeki ortalamalara sadece her gün gözden geçmesi uygulamalar toplam sayısının çok küçük bir alt kümesidir toplumdan toplanan verilere dayanmaktadır. Ancak deneyimlerimiz bu yorumu süreleri zamanla nasıl değiştiğini makul bir gösterge vermez.

ortalama nasıl hesaplanır? grafikteki her gün için ortalama (30 gün Mac için iOS mağazası için veri 14 gün kullanma) tarihi verilere dayalı kesilmiş bir ortalamasını kullanılarak hesaplanır. gün ortalama mevcut sayısı sadece en yakın tam gün yuvarlanmış o grafikten son veri noktasıdır.

Veriler nasıl geçerli mi? Sistem açıldıktan ancak son zamanlarda bildirilenler aslında yukarıdaki ortalamaları hesaplamak için kullanılır beri 40.261 veri noktası topladı.

Ben bu siteyi destekleyebiliriz? Emin teneke! başlığının sağ taraftaki sponsor bağlantı ay bazında bir ay sponsor olabilir. Eğer ilgileniyorsanız, sadece fiyat ve kullanılabilirliği hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.

ne kadar App inceleme için bekliyor

Her 30 dakikada bir günceller. Son güncelleme Şubat 09, 06:00 UTC

Apple, App Store, iOS ve Mac ABD ve diğer ülkelerde tescilli Apple Inc.'in tescilli markalarıdır.

İlgili Mesajlar

  • 2013 Shell İşe Günü Uygulaması Taze Mezunları İçin - İş / Pozisyonlar (19) - Nairaland don cassey: @just cesur u ticari başvurusu mı? Evet, sneak3 yaptı: @justbrave wot oldu d mesg ...

  • Apple itibaren Hızlı Özellikleri Yayımcı açıklaması: Kontrol Merkezi, size ekranın altındaki sadece bir tokatlamak ile uygun bir yerde istediğiniz kontrollere hızlı erişim sağlar ....

  • iPhone: iPhone üzerinde rekor sesli notlar sık ​​gözden özelliktir hızlı Bilgisayara iPhone yeteneği Sesli Notlar'ı aktarın. Ayrıca, bu içe nasıl bulmaktan ...

  • Apple iOS 7 daha ilk beta, çoğunuz soran bizimle irtibata edilmiştir bıraktığından beri Yasal iOS 7 Beta İndir Ve iPhone 5, 4S, 4 It On Kurmak İçin Nasıl iPod kadar hiç Tamam, dokunma ...

  • Ben Cynthia Lauren katılıyorum. Bu oldukça uzun bir zaman. Şimdi, aslında bir belirleme mektubu almak için bir yıl boyunca sürebilir, ama genelde biriyle devam eden iletişim olurdu ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/ne-kadar-app-inceleme-iin-bekliyor.php on line 119

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/ne-kadar-app-inceleme-iin-bekliyor.php on line 119