Ne kadar derin telefon direği

Ahşap Telefon Pole Kurulum

Diğer insanlar Okuma Are

Bir Pole Seçimi

Çoğu ev veya özel kullanım için, bir ikinci el telefon direği oldukça yeterli. basıncı veya kutup üzerinde ağır bir tel yük olmak varsa, yeni bir kutup satın almak isteyeceksiniz. direğin yüksekliği aklınızdaki uygulamaya bağlıdır gidiyor. direğin 1/6 gömülmek için elektrik şirketi standartları diyoruz. kutup bir yamaç üzerinde yer ise, miktarına sonrası tabanının çapı yeraltında gömülü olması eklemek gerekir.

Ne kadar derin telefon direği

Diğer yetkililer kutup yeraltı üçte kadar gömme öneririz, ancak özel kullanım için bu muhtemelen overkill. bağlantısız bir kutup için başka formül uzunluğunun yüzde 10 artı 1 ayak olduğunu. Bu muhtemelen minimum delik derinliği. Kutuplar çoğu durumda kreozot ile muamele gelir.

2003 yılında, sanayi CCA (kromlu bakır arsenat) ile tedavi durduruldu ve geri kreozot düştü. hiçbir özel önlemler eski CCA işlenmiş direkleri, deri eldiven tedavisi için tavsiye edilir ve tedavi telefon direkleri tutarken uzun kollu giyilmelidir iken.

Eğer yükseklik tespit ettikten sonra, kutup, zemin üstünde delik toprak uzunluğu yukarıdaki toplam kadar derin 1/6 olduğundan emin olmak istiyorum. kutuplu deliğe aşağıya doğru kaymaya izin verirken 2x4s bir çift deliğin bir kenarı boyunca uygun şekilde deliği yeterince geniş sağlayın. kutup daha geniş yaklaşık bir ayak yeterli olmalıdır.

Raising Pole

Eğer kutup kaldırın ve deliğe aşağı ayarlamak için bir vinç veya beko yoksa, bir vinç gerekir ya da gelip-birlikte. direğin alt sıkıştırılması için deliğin bir tarafı boyunca 2x4s bir çift aşağı gelecek şekilde yerleştirin. Onlar yüksek üssünde direğin genişliğinden daha delikten dışarı kadar sopa gerekir.

Eğer dik çekin olarak kutup yalan olur uzakta yönde kutuptan sığ bir siper kazmak. kutup açmada durmalı dik çekin olarak 2x4s çifti karşı delik ve ayraç içine kaydırın. yakındaki bir ağaca ya da başka bir yapıya takabilirsiniz gibi yüksek, kutup yüksek vinç takın ve. o kadar gelir olarak stabilize etmek için kutup yüksek halatlar bir çift takın. Eğer kontör vinç olarak sallanan kutup tutmak için onları tutmak için yardımcıları bir çift alın.

Ne kadar derin telefon direği

Pole Ayarı

direğin kontör vinçle gibi, taban 2x4 kılavuzlar boyunca kutup içine aşağıya doğru kaymaya başlar. yüksek aldığında yeterli kutup deliğe aşağı kayacak. 2x4 kılavuzları çıkarın ve vinç ve kılavuz halatlar dikey kutup kravat.

çevreleyen toprak ve doğal malzemeler kullanın ve deliğin içine sıkıca bastırmaya. Beton önerilmez ve baz çürümeye neden olabilir. orijinal sıkıştırma yüzde 90 bir seferde delik 1 ayak Dolgu. dolgu sıkıştırıldıktan sonra, vinç ve kılavuz ipleri çıkarın ve birkaç gün boyunca kutup kümesi olsun. Geri dönün ve delik bir kez daha toprak bastırıp sıkıştırmak ve gerektiği gibi dolgu.

İlgili Mesajlar

  • Polonyalılar, kazıkları, Mesaj daha fazla Fotoğraf ve video Amerikan Pole Kereste malzemeleri hemen hemen her boyutta yazı, ahşap direkleri gör. ya da herhangi bir yerde ülke genelinde ihtiyaç kazık. Bizim tedarik çoğu bir ...

  • ABD Bankası'nda Bilgi Navigasyon Kimlik Hırsızlığı, kişisel bilgilerinizi korumak için büyük özen gösteriyoruz. Sıkı politikalar ve prosedürler hesap bilgileri sağlamak için yerdesiniz ...

  • Giriş Bell bir elektrik akımı vasıtasıyla insan sesini iletmek için pratik bir cihaz tasarlamak için ilk ve patent onun yapılmış olan onun ölümsüzlük borçludur. Ama Bell hep ...

  • Нравится эта вещь? ayarlanabilir bir halka boyutu Gümüş Teddy Bear kaşık yüzük! oyuncak ayı deseni ile benzersiz gümüş kaşık halka üzerine tünemiş üstünde bir oyuncak ayı gösteriyor ...

  • Chowking Teslimat insan sayısı yemek ve farklı yemek için can atıyorum seviyorum. Çin gıda bir sürü insan için craves favori mutfaklarından biridir. Gerek pahalı Çince gitmek için ...