Ne kadar Filipinler 2015 yılında iphone 4s olduğunu

Apple iPhone 4S Filipinler Fiyat, Komple Özellikleri, Resimleri

Bu mesaj Filipinler iPhone 4S ilgili tüm bilgileri bir araya amaçlamaktadır. Dinlenme düzenli olarak güncellenecektir emin veya her zaman biz Apple'ın yeni telefonu ile ilgili bir güncelleme olsun.

Açıklanacak bugün 5 Ekim 2011, Cupertino, Kaliforniya'da bir olay, iPhone 4S Apple'ın akıllı telefon, dünyanın en başarılı en son yineleme.

Ne kadar Filipinler 2015 yılında iphone 4s olduğunu

Apple iPhone 4S gerçekten selefinden farklı görünmüyor olsa da - en çok satan iPhone 4, onun bağırsaklar için iyileştirmeler bir dizi ile geliyor. Yeni iPhone çift çekirdekli Apple A5 işlemci özellikleri - benzer şey CPU görevleri itibariyle hızlı, en az 2x olan güçler iPad2. Ayrıca önceki iPhone daha hızlı 7x kadar olan çift çekirdekli grafik ile birlikte geliyor; gelişmiş bir oyun deneyimi sağlamak yardımcı olur. Ayrıca, iPhone 4S% 73 daha fazla ışık alır ve önceki iPhone sensör daha 1/3 hızlı CMOS arka aydınlatmalı sensöre sahip (iPhone4 5 Megapiksel kamera vs) 8 Megapiksel kamera ile geliyor. Bunun üzerine Apple daha doğruluğu ve bütünlüğü için bir high-end IR filtresi yerleştirilir.

aramalar ve veri gelince, iPhone 4S akıllı send arasında iki anten arasında geçiş ve daha iyi çağrı kalitesini yapmak için alırsınız. Veri şimdi hızlı 2x kadar indirebilirsiniz. aşağı yukarı 5,8 ve 7,2 olarak kullanılan teorik maksimum performans - şimdi neredeyse 14.4Mbps aşağı iki katına çıkar.

iPhone 4S hakkında havalı şeylerden biri Siri, akıllı asistan şeyler sorarak sadece halletmek için. Nerede yakın Greet restoran gibi, şeyler Siri her türlü sorabilirsiniz. Hatta size mesajlarınızı okumak ve kelimeleri tanımlamak için Siri'yi sorabilirsiniz! Siri dikte yapar - Bir klavye bakın şimdi ne zaman, bir mikrofon göreceksiniz.

Siri ile konuşun, yapılır ve bir göz açıp kapayıncaya kadar sizin metin ile geri geliyor dokunun. doğal dil ile konuşun. Oluşturmak ve Siri e-posta hakkına dikte. Set sayaçlarını. web'de arama, notlar oluşturmak, kişileri Look up, Wikipedia arama. Kesinlikle darbe-away var. Eh, Siri kim? Sadece sor! Siri: "Ben mütevazi bir kişisel asistan değilim."

iOS 5, Apple'ın mobil işletim Sytem en son sürümü çalıştıran iPhone 4S kullanıcılara Twitter entegrasyonu, iMessage'ı, Bildirim Merkezi, Geliştirilmiş Safari tarayıcısı ve Gazetelik'i içeren tazelenmiş bir platform getirdiği tüm gelişmeler verir.

Fiyatlandırma ve Stok Durumu:

ATT, Verizon ve Sprint ABD iPhone 4S resmi taşıyıcıları olacaktır. iPhone 4S, iki renk, Siyah ve Beyaz gelecektir. 399 $ 299 $ 199 $ için 16GB, 32GB ve 64GB: bu üç fiyat etiketleri don olacak her renk için varyant olacak. Tabii ki, fiyatlandırma Filipinler'de farklı bir sürü olacaktır. Henüz Filipinler ama iPhone 4S onun tam çıkış tarihi Hayır kelimesi sizi haberdar edeceğiz, merak etmeyin, yine ABD itibaren ekim 14'te Apple Mağazaları satışa sunulacak.

16 Aralık 2011 tarihi itibariyle güncelleyin:

Apple iPhone 4S sadece resmi Filipinler'de ilan edilmiştir! Olarak çıkıyor ve Akıllı İletişim ve Küre Telekom hem ülkemizde Cupertino şirketin amiral gemisi telefonu resmi taşıyıcıları olmayı başardı rakipleri. Biz de ağlardan resmi ön ödemeli fiyat programımız var:

Ön ödemeli akıllı iPhone 4S 16GB - Php 33200

Ön ödemeli akıllı iPhone 4S 32GB - Php 38200

Ön ödemeli akıllı iPhone 4S 64GB - Php 43.200

Ön ödemeli Globe iPhone 4S 16GB - Php 37599

Ön ödemeli Globe iPhone 4S 32GB - Php 43399

Ön ödemeli Globe iPhone 4S 64GB - Php 49199

Gerçek TechPinas moda, burada iPhone 4S tam teknik özellikleri şunlardır:

İlgili Mesajlar

  • Samsung Galaxy Pocket S5300 yorum Giriş Samsung geri temelleri vardır ve onlar düşük sonunda bir daha oda her zaman var demek. çok fazla yer almaz özellikle bir. ...

  • iPhone 4S yıkılan alır, Sen iFixit yeni iPhone 4S elinde var ve ustaca yırttı önce sadece bir zaman meselesi olduğunu biliyordum biraz daha büyük bir pil ve Sony kamera sensörü ortaya koymaktadır ...

  • Zaten yeni iPhone 6 veya iPhone 6 Plus'ı preordered yoksa az bir iPhone 6 nasıl, tüm teklifleri karşılaştırmak için biraz daha fazla zaman alarak kendinize bir iyilik yapıyor olabilir ...

  • Samsung Galaxy S II i9100 (16GB) Diğer para birimleri. Samsung Galaxy S II i9100 açıklama Bakış (16GB) Mevcut olan Samsung Galaxy S2, şimdi tavsiye değiştirme kesildikten ...

  • Ne kadar iPhone sürat Verizon iPhone 4 ve T iPhone 4 AT maliyeti yok: 16GB 199,99 $, 32GB 2yr ile 299,99 $ Apple iPhone için 49 $ bir 8GB belleği ile 3GS mevcuttur planlıyoruz. iPhone ...