Ne kadar koruyucu ipad abonelik maliyeti nedir

iPad için Ofis ücretsiz, ama size mal olacak

Microsoft başlattı iPad için Ofisi dün ve iyi haber yeni uygulamalar ücretsiz olduğunu, ancak kötü haber onlar-salt okunur bir Office 365 aboneliğine midilli sürece runtimes konum olmasıdır. Microsoft, bir sürpriz olarak gelmemeli abonelik sadece yeni iPad uygulamaları ile gitti, Office Mobile 2013 yılının haziran ayında iPhone indi ve çok Office 365 aboneliği gerekli.

Ne kadar koruyucu ipad abonelik maliyeti nedir

saygıdeğer Office paketinin yeni üyeleri (Word. Excel. ve PowerPoint) üç uygulamalar içerir ve kendi Mary Jo Foley ücretsiz almak ve ne mal ne yapacaksınız ortaya koydu. Ücretsiz olarak Office belgelerini, ancak oluşturma ve bunları düzenleme ücretli Office 365 aboneliği gerektirir.

(Grafik: Microsoft)

Office 365 tatlar bir dizi geliyor: iPad uygulamalarını içeren İş planları ay ve Home Premium başına 12,50 $ 15,00 $ (beş masaüstü ve beş tablet) maliyeti aylık 9,99 $ maliyet. Burada tüm planları karşılaştırabilirsiniz. en pahalı ana seçenek ayda 6,99 $ veya yılda 69,99 $ maliyeti sadece ilan Office 365 Kişisel planı olacak, ancak bir süre bu bahar kadar kullanılabilir olmayacaktır.

Eğitim kullanıcıların Office 365 University ile büyük bir indirim. hangi dört yıl (ya da ayda 1,67 $) nitelikli bireyler için 79,99 $ maliyeti. Belki de en iyi anlaşma kendi James Kendrick keşfetti biridir. yarından itibaren Microsoft, Microsoft Store (burada mağaza bulma s) yürümek ilk 50 iPad kullanıcıları için ücretsiz bir yıllık Office 365 abonelik sunuyor.

Ne ZDNet Sıcak bulunuyor

Ben aya göre yazılım için ödeme bir hayranı değilim ve ben abone eğer sadece iş iOS uygulamaları bir fan daha az kulüpler ve yeni Office uygulamaları bir rahatsız eğilim devam ediyor. Abonelik yazılımı bir şey (Adobe 2012 yılında Creative Cloud ile sel kapılarını açtı) ama abonelere uygulamalar işlevselliğini sınırlayan bir para kapmak başka bir şey değildir.

Tabii, Microsoft, hissedar değerini artırmak için bir sorumluluk olan bir iş, ama, diyelim ki, 10 $ her uygulama fiyatlı olması öldürdü olurdu? Bu Apple Pages ile bunu yaptık. Sayılar ve iPad için Keynote. (IWork ILife şimdi yeni bir Mac veya iOS cihazının satın ücretsiz vardır).

Ben yazılım yekpare için kendini koruma meselesi olduğunu fark ve onlar sadece kendi mallar lisans ayrıcalığı kullanıcıları aylık ücretleri dışında sıkarak çözücü kalmaya çalışıyoruz, ama bu hoşuma zorunda anlamına gelmez . Özellikle kapalı koyarak bile her ay kullanmıyor olabilir yazılım için aylık ödemek zorunda bulunuyor.

Microsoft için, tüm iş kullanıcıları hakkında. Mary Jo Foley ustalıkla işaret ettiği gibi. Aksine bir kerelik (Apple yaptığı gibi) app başına 10 $ Microsoft, daha doğrusu olacaktır razı daha "Microsoft gerekebilir iPad kullanıcıları abonelik gelirleri yinelenen olsun Ofisi-ve ancak Office iş tam belge aslına sağlamak amacıyla. Bir şey" Fakat Foley analizinin en adaçayı bölümü, Microsoft istiyor olmasıdır "Kullanıcıların onedrive bulut depolama gibi diğer bulut hizmetleri bağımlısı almak, Windows Intune aygıt yönetimi hizmeti ve Azure Active Directory Premium." Ben daha anlaşamadı. Aslında, 365 Microsoft "Halo etkisi" iyi niyetli bir olasılık var.

Bir daha muhafazakar "ilk hizmet paketini beklemenizi" yaklaşımı için bir yazılım, birçok opt son sürümünü yüklemeden geldiğinde büyük şirketler her zaman erken benimseyenler değildir. Peki, kaç kurumsal müşteriler şu anda Office 365 lisans var mı? Microsoft, Exchange yüklü tabanının 15 üzerinden yüzde Office 365 şimdi ama hepsi Office 365 abonelikleri üzerinde yalnızca posta tarafı, diyor. masaüstü içeren Abonelikler ve iPad versiyonları daha pahalıdır.

Ne kadar koruyucu ipad abonelik maliyeti nedir

Cömert bir tahmin kurulu baz yüzde 7-8 tam olarak benim açımdan Office 365 abone şudur: ". Bulut ve mobil kesiştiği" diye iPad için Office çağrıldığında Satya Nadella ciddi O abonelik platformu üzerine daha fazla Microsoft müşteri cezbetmek için çalışıyor ve o bir teşvik olarak iPad için Office kullanıyor. bu şeylerin gelip habercisi midir? Microsoft, bir SaaS lisanslama modelinin münhasıran hareket edecek? Değil yakın gelecekte (Microsoft olarak çevik-ya da deli-olarak Adobe değil) ama el yazısı duvarda.

Bir abonelik gerektiren tablet uygulamalarında yorumunuz nedir? 

İlgili Mesajlar

  • Apple iPhone 5s, SA 5c fiyatları Apple 'ın son akıllı telefonlar, iPhone 5s ve iPhone 5c karşılaştırıldı. 15 Kasım 2013 tarihinde Güney Afrika'da başlatılan mobil operatörler bir dizi yayımladı ...

  • [Android] Cerberus anti-hırsızlık Ücretsiz ömür boyu lisans! Android cihazınızı kaybetme Scared [Sınırlı süre teklifi]? Bu hırsızlık uygulamaları için ne olduğunu. vardır böyle bir hırsızlık uygulaması ...

  • Telefonunuzu bulun. Telefonunuzu kaybederseniz, İnternet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayarda My Phone gidin ve bir harita üzerinde bulmak için My Phone bul tıklayabilirsiniz. Ayrıca, kilit halka veya telefonunuzu silebilir ....

  • Deezer Premium + nedir? Deezer Premium + sen O bir aylık mobil internet aboneliği var cep + Facebook (m.facebook) sınırsız erişim 35+ milyon hukuki parça erişmenizi sağlar ...

  • Polonyalılar, kazıkları, Mesaj daha fazla Fotoğraf ve video Amerikan Pole Kereste malzemeleri hemen hemen her boyutta yazı, ahşap direkleri gör. ya da herhangi bir yerde ülke genelinde ihtiyaç kazık. Bizim tedarik çoğu bir ...