Ne kadar Nokia Lumia Lübnan'da 920 maliyeti nedir

tıknaz tarafta rakiplerine göre daha küçük App Store,

Lumia 920 yeni Windows Phone 8 işletim sistemi üzerinde çalışan ilk Nokia telefon - ve sadece bir çarpıcı ekran, çift çekirdekli işlemci, sekiz megapiksel kamera ve bir şölen ile, Finliler 'son kahraman yakışıklı olur Nokia ekstralar.

Yaklaşık £ 495 için satışa var.

Ne kadar Nokia Lumia Lübnan'da 920 maliyeti nedir

Tasarım ve performans

gövde hafif eğimli kenarları yumuşak dokunuşlu polikarbonat tek parça ve pil erişim yok olduğunu. üstünde bir iPhone tarzı kaplı yuvaya SIM kart çıkar, ancak diğer Windows Phone cihazlarında olduğu gibi, WP8 artık bu destekler olsa bile, bir microSD kart ile dahili bellek 32GB güçlendirmek için hiçbir seçenek var. çok iyi bir anlaşma olduğunu Microsoft'un SkyDrive bulut arz yoluyla ücretsiz çevrimiçi depolama 7TR da var.

1GB RAM tarafından desteklenen çift çekirdekli 1.5GHz Snapdragon işlemci Samsung Galaxy S3 ya da dört çekirdekli maskaralık yanında çok etkileyici ses olmayabilir yakında gelecek, Google Nexus 4, ama gerçekten çok hızlı kullanımda olamazdı . Biz Windows Phone beklediğiniz gibi uygulamalar başlatmak için çok hızlı, tarama hızlı ve ağrısız, ve HD filmler ipeksi pürüzsüzlük ile oynamak. Bu EE ve sağ bölgede iseniz 4G yeteneğine sahip, çok çok süper-hızlı indirme ve tarama sizin olabilir var.

İşletim ve Uygulamalar

HTC 8X üzerinde son zamanlarda gördüğümüz gibi. Windows Phone 8, os birkaç güncellemeleri verilen bir kaç sorunlar giderildi ve birkaç kozmetik değişiklikler yaptı, ancak bu işletim sistemi bir çalacak ve şube yeniden tasarlanması değil olmuştur. Hala seçtiğiniz çinileri ile doldurabilirsiniz Başlat ekrana sahip. Bunlardan bazıları dinamik ve bilgi ya da sürekli kişilerinizi resim oluşan bir mozaik ile vardiya İnsanlar kiremit gibi resimler, gösterir. Aktif fayans Android widget (Eğer her iPhone'da alamadım bir şey) daha basit ve derli toplu bir sürümü olan ve üç boyutu seçenekleri size nasıl kullandıklarını için daha fazla seçenek verir, bunlar çok aktif çinilerin bazı yararlanmak üzere hemen vardır onlar.

Beni uygulaması tüm sosyal yükümlülükleri üstünde tutmak için kolaylaştırır. İstediğiniz kim ile grupları ve hisse mesajlar, resimler ve videolar ayarlayabilirsiniz. Bu size paylaşım yaparken kimlerin göreceğini üzerinde sınırları ayarlamak için izin veren Odalar tarafından desteklenmektedir.

Çocuğunuzun oyun oynayabilir, ancak e-posta erişemez veya herhangi bir ayarı değiştirmek, böylece çocuklar Köşesi, WP8 ile de yeni ve telefonun bölümleri karantinaya sağlar.

Yerel Scout Şimdi Google biraz yapar ve en yakın mağaza, restoran ve yerler de dahil olmak üzere, nerede bağlı dinamik bilgi sunar.

Microsoft Office oluşturmak ve Word, Excel ve PowerPoint dokümanları düzenlemek mümkün etkili bir iş istasyonu, telefonunuzu yaparak, gemide olduğunu.

Harita ve Şehir Lens

Yanı sıra Microsoft'tan yeni şeyler, Nokia bu incelemeye değer bir ahize yapmak kendi birkaç benzersiz uygulamalar vardır. Nokia Maps burada ve sen bunları kullanarak yaparken bir veri bağlantısına güvenmek zorunda değilsiniz - bunları doğrudan telefonunuza indirebilirsiniz. Nokia Drive, ücretsiz turn-by-turn navigasyon sunuyor - HTC 8X gibi diğer WP8 telefonlar görmez şey.

Bir sokak mahallinde kameranızı gelin ve Nokia'nın İl Lens gerçeklik uygulaması ne görüyorsanız hakkında bilgi görüntülemek için harita ve yerel bilgi kullanan artar - caddenin popülariteye bağlıdır olsun sonuçların kalitesini, ama eğlenceli kullanmak ve daha iyi almak için muhtemeldir.

Nokia Music ücretsiz ve sizin akışı yanı sıra çevrimdışı oynatma için çevrede yanınızda taşımak için melodileri 14.5 saate kadar indirebilirsiniz çalma listeleri oluşturmanızı sağlar. Nokia Mix Radio, sen akarsu veya 17m bir önbellekten temalı parçaları bir seçim indirmenize olanak sağlayan ücretsiz servis de var. Oldukça Spotify Premium değil, ama ücretsizdir. Hiçbir FM radyo olsa var.

Windows Phone zırh One chink Apple ve Google alternatiflere göre oldukça ince nüfuslu onun Marketplace uygulaması hafızasıdır. Onlar 700.000'in üzerinde var WP hala sadece 100.000 üzerinde biraz sahipken, her apps ettik - yine de Facebook, Twitter, LinkedIn ve Skype gibi en popüler pek çoğuna sahiptir, ama hiç iPlayer var.

Güç ve kameralar

902 biz kablosuz şarj yerleşik ile gördüğüm ilk telefonları biridir. Nokia bir £ 55 şarj pedi için dışarı kabuk gerekir, ancak elektrik prizine takılı pad ile, sadece onunla Telefonu dinlenme ve manyetik indüksiyon tarafından otomatik olarak tahsil edecektir. Biz PowerMat ve diğer cihazlarda daha önce bu teknolojiyi gördüm, ama genellikle bir adaptör veya her telefon için özel bir durum gerektirir - bu özellikle ucuz değil, eğer çok daha kolay ve sezgisel hale getirir.

Nokia, olabilir göstermek için sadece üretilen 41-megapiksel kamera ile bir - 8.7 megapiksel kamera, biz Nokia 808 PureView gördüğümüz aynı teknolojiyi kullanır. Bu hızlı f / 2.0 diyafram ve çift LED flaşlı kaliteli Carl Zeiss Tessar objektife var ama özellikleri biraz ışık. Diğer WP8 kameralarda olduğu gibi, "lensler" ile kameraya yazılım özellikleri eklemek için bir seçenek artık yok. Bu durumda (insanlar, örneğin arka planda geçmiş yürüme) bir poz resimde bulanık veya hareketli öğeleri kaldırmak için izin verir Bing Vision barkod tarayıcı, artı Sm, var. Orada bir resim içinde resim .gif hareketli oluşturmanızı sağlar sinemagraf, aynı zamanda, bu yüzden Harry Potter bu gazete resimler gibi biraz görünüyor. alt piksel sayısı rağmen, çok uzun zamandır iyi ışık olarak, eserler yolunda iyi bir renk dengesi ve küçük ile keskin ve net resimler sunar. Bu 30fps'de Full HD 1080p video kayıt ve ön bakan kamera 720p HD yapabilirsiniz.

Büyük 2,000mAh batarya rağmen, 902 zorlukla kuşkusuz oldukça yoğun kullanımın tam bir gün boyunca bunu yapma gücü çok iyi teslim etmedi. Pil en çok sabit, böylece bir yedek taşıyamaz.

İlgili Mesajlar

  • Erişilebilirlik Erişilebilirlik özellikleri İşitme: Titreşimli uyarıları, BT neckloop uyumlu Vizyon: Titreşimli uyarıları, Ses Komutları Fiziksel beceriler: Ses Komutları, Hoparlör, Hız Neler arama ...

  • Nokia Lumia 520 En İyi Uygulamalar Bunu mu şömine üstünde veya Noel ağacı altında bir kutuya çorap yeni bir Windows Phone olsun? Eğer olsaydı, oran, bir Nokia Lumia olabilir vardır ...

  • Apple iPhone 5s, SA 5c fiyatları Apple 'ın son akıllı telefonlar, iPhone 5s ve iPhone 5c karşılaştırıldı. 15 Kasım 2013 tarihinde Güney Afrika'da başlatılan mobil operatörler bir dizi yayımladı ...

  • Nokia Lumia 920 Bir Nokia yürütme için bir SD kart yuvası nixed Neden yeni amiral gemisi telefonu hafıza kartı yuvası ekleyerek onu "defiled" olurdu Pro PC söyledi. Nokia'nın Lumia 920 henüz SD vardır ...

  • [Android] Cerberus anti-hırsızlık Ücretsiz ömür boyu lisans! Android cihazınızı kaybetme Scared [Sınırlı süre teklifi]? Bu hırsızlık uygulamaları için ne olduğunu. vardır böyle bir hırsızlık uygulaması ...