Ne kadar samsung galaxy ace değer

Ürün Özellikleri

Samsung şu anda uygun fiyatlı Android akıllı telefonlar dışarı çalkalama olduğunu. Son zamanlarda biz Samsung Galaxy Gio gördüm. Samsung Galaxy Mini ve Samsung Galaxy Ace. ve şimdi birlikte Samsung Galaxy Fit geliyor.

dürüst olmak gerekirse bu cep telefonları ayırt etmek için bir şey yok – adı sık sık önemli bir farklılaştırıcı olmak. Samsung Galaxy Fit ile Samsung telefona bazı fitness ilgili iyilik ekledi düşünebilir.

Ne kadar samsung galaxy ace değer

Ama hayır. GPS yararlanmak değil kalori sayacı veya kilo izci, hiçbir şey için önceden yüklenmiş izleme uygulaması yok.

Yani bu, sonra görünüyor bölümünde bir 'uyum' yakışıklı olduğunu?

hayır, er, evet. Bu 110.2mm x 61.2mm x 12.6mm ölçme ve 108.2g ağırlığında, ufacık bir akıllı telefon var.

Bu oldukça güzel bir yivli aynalarla (çürük tarafında rağmen biraz) sahiptir ve aynı zamanda üst kenarında oturan bir microUSB portu sürgülü kapak ile korunmaktadır.

Ama bunun dışında, her şey oldukça mülayim. all-round siyah şasi ekranının altında dev Ana Düğmeye bir surround şekil ve ön şerit ile kenar bazı parlak metal görünümlü elemanlar vardır, ama bağırmak hakkında bir şey yok.

sol kenarında bir menteşeli kapak ile korunan bir microSD kart yuvası, ve burada da bir ses rocker var. Sağ kenar ana açma-kapama düğmesi barındırır.

Orada kamera için kısayol tuşu, ama hızlı erişmek istiyorsanız kolayca ana ekranda uygulama simgesini pop.

Ekranın altındaki cephesinde, masif Ev düğmesi D-pad gibi görünüyor ama değil. onun solunda olan sağa, bir geri düğmesi Menü düğmesi olduğunu. Bu dokunmatik, ama oldukça rahatsız edici onlar her zaman oldukça sıkıcı gri kalan, arkadan aydınlatmalı değildir.

Hiçbir çarpıcı fiziksel özellikleri varken, felaket bir şey ya var bu yüzden Samsung Galaxy Fit olsa da, elinde oldukça rahat hissediyorum.

Özellikler-bilge, biz ortalama bahsediyoruz. Bu çevrede geri ayarlamak olacak bir akıllı telefon yakışıklı £PAYG 100 veya £150 Eğer serbest SIM ve bilgi bu biraz sizi bekleyebilirsiniz gözlük seviyesini seçip ayırmak gerekir satın alırsanız.

Ne kadar samsung galaxy ace değer

HSDPA, GPS ve Wi-Fi, tabii ki, ve bir 5MP kamera var. Ekran makul 3,3 inç büyüklüğüne ancak sadece 240 x 320 piksel sunar ve Samsung yerine mevcut üst spec 2.3 Android 2.2 için seçmiştir.

Yani böyle Samsung'un kendi ucuz-as-cips Galaxy Europa I5500 veya bizim favori bütçe Android akıllı telefon, Turuncu San Francisco olarak rakipleri yenmek için yeterli yapabilirsiniz.

Geçerli sayfa: Genel Bakış, tasarım ve his

İlgili Mesajlar

  • Pakistan Detaylar Kore Mobiles Samsung Galaxy S4 I9500 çift çekirdek Kore 4.2.1 Android Cep Telefonu Özellikler: Ücretsiz Teslimat / Kargo Ürün Detayı: Samsung Galaxy S4 I9500 çift ...

  • herhangi bir ekran öğesine dokunun ve Ana ekran tuşuna basılı tutun: Görev yöneticisi erişmek için aşağıdaki talimatları izleyin. Görev yöneticisi simgesine dokunun. Aşağıdaki seçenekler mevcuttur: Etkin uygulamalar. Ekranlar ...

  • Üç faktör online alışveriş Ahaa yapmadan önce, bu web sayfasının bu yerde bu makaleyi ilişkin onun iyi tartışma, ben şu anda beni ayrıca yorumlama böylece tüm bu okudum dikkat ...

  • Nasıl Samsung LN46C630 Titreme sorunu garanti süresi dolduktan sonra Samsung LN46C630 TV ekran titremesi ile ilgili bilinen bir sorunu var Tüm Ürünleri Göster düzeltmek için. AT 150 $ ödemek yerine ...

  • Samsung Galaxy S1 Samsung Galaxy S Hakkında Android Telefon geliştirilen ve Samsung Electronics tarafından 2 düzine ile üretilmiştir mobil yakışıklı tasarlanmış bir Android destekli akıllı telefon ...