Ne kadar veri i ayda benim smartphone için ne gerekir?

İnternet verileri indirimi

İnternetin 500MB ne kadar? Gerçekten bu kadar ihtiyacım var? Do you fazla ihtiyacımız var. veri ödenekleri bizim kılavuzunu okuyun.

Mobil internet kullanımı, TV izlerken oyun oynarken veya cep telefonu müzik akışı bir şey yapmanın daha hızlı ve daha verimli yollar sunan akıllı telefonlar kitlesel popülerlik ile patlama oldu.

Cep telefonu tarifeleri ararken Ancak, gitmek, ya da ne kadar kullanmak olasıdır ne kadar indirme ödenek bilmek zor olabilir.

Eğer gerçekten ne kadar ihtiyacım olduğunu cep telefonu veri hesaplamak, böylece Burada hızlı bir kılavuz.

 • Kb, Mb ve Gb ne anlama geliyor?
 • Ne kadar cep telefonu internet veri sınırı için gitmeli?
 • Kaç megabayt veya gigabayt veri Ben cep telefonu internet kullanacak?
 • Ne kadar cep telefonu veri gerekiyor?
 • Telefonu gitmek gibi bir ödeme ile internet veri ödeneği alabilir miyim?
 • Cep telefonu internet sınırı üzerinden giderseniz ne kadara mal olur?
 • adil kullanım politikası nedir?

Kb, MB ve GB ne anlama geliyor?

Bunlar indirmek veya telefonunuzda saklayacak dijital bilgiyi ölçmek için birimlerdir. Kb kilobayt açılımı ve sadece 1000KB üzerinde bir Mb oluşturmaktadır. MB megabayt duruyor ve yaklaşık 1000 bayt oluşur.

Yaklaşık 1000 megabayt bir GB yapar - gigabayt gibi. Çoğu cep telefonu tarifeleri ayda indirmek için izin konum megabayt veya gigabayt veri belirli bir miktar sınırı olacaktır.

Ne kadar cep telefonu internet veri sınırı için gitmeli?

Bir tarife parçası olarak sunulan internet çoğu miktarda gitmek için cazip olabilir.

Eğer tüm kullanmak için olası değildir, ancak, bu para için en iyi değeri olmayabilir.

Aslında, en iyi bir günlük ya da aylık bazda mobil internet alışkanlıkları uygun bir tarife için tercih biraz daha ucuz olduğu ortaya çalışabilir.

Kaç megabayt veya gigabayt I mobil internet kullanımı için kullanacaksınız?

Bu kişiden kişiye önemli ölçüde değişebilir. Bazı insanlar sadece kendi e-posta kontrol etmek isteyebilirsiniz ve bazıları telefonlarına oyunlar, müzik ve videolar bir sürü indirmek isteyebilirsiniz.

Ne kadar veri i ayda benim smartphone için ne gerekir?

Kullanma olasılığı sen kullanıcı ve ne kadar ne tür verileri ölçmek için önemlidir. Burada olabileceğini kullanıcının ne tür kaba bir kılavuz var:

Düşük veri kullanıcı - 'Ben arkadaşlarınızla yetişmek için, bu yüzden sık sık her kullanacağız ve ilginç haber'

Web sayfalarından bakmak, ya da Hotmail, Gmail veya Yahoo gibi bir sağlayıcı aracılığıyla çevrimiçi e-posta kontrol etmek istiyorum. Sen oldukça sık online Facebook ya da Twitter işaretleyin.

Telefonunuza oyunlar bir sürü oyun veya telefonda doğrudan müzik indirmek yok.

Bazen online sohbet için cep kullanmak ya da tek video klibi izleyebilirsiniz. Bir gün bir saatten fazla için internet kullanımı için olası değildir.

Orta veri kullanıcı tarafından 'benim e-posta için ihtiyaç ve trende sıkıldım internet tarama'

Gmail gibi kurulu veya indirilebilir e-posta istemci üzerinde bir aracılığıyla, telefonunuza günlük e-posta indir.

Sen internet tarama zaman biraz harcamak ve bir ay bir kaç oyun veya uygulama indirmek.

Her öylesine sık sık iPlayer gibi online streaming siteleri video izlemek ve belki de çok şimdi ve sonra bir kaç şarkı indirmek istiyorum.

Ağır veri kullanıcı - 'Ben eğlence ve iş hem de benim telefon güveniyor'

Sen ekleri ile sık sık gönderme ve günlük epeyce e-postalar almak. Bir hafta çevrimiçi birkaç kez video izlemek ve telefonunuz için bir uygulama ve oyunları sürü yanı sıra müzik indirmek için muhtemeldir.

Ayrıca, işiniz için mobil internet yanı sıra sosyal iletişim güvenmek ve birkaç saat günlük internet erişimi için telefonunuzu kullanmanız gerekebilir.

Eğer düşük bir kullanıcı iseniz, bu tür 100MB olarak daha fazla dakika ve metinleri ve bir alt internet parası için tercih isteyebilirsiniz.

Eğer orta bir kullanıcı iseniz, birçok 500MB kendi cep telefonu için yeterli internet daha bulmak.

Eğer ağır bir kullanıcı iseniz, ancak, 1GB veya daha fazla veri parası ile cep telefonu tarifeleri bakmak isteyebilirsiniz.

Ne kadar cep telefonu veri gerekiyor?

Bazı indirme ve uygulamalar diğerlerinden daha ölçmek daha kolaydır.

Örneğin, eğer İndirdiğiniz uygulaması, kapsayıcı veri paketini kullanarak indirmek istiyorsanız siz karar verebilirsiniz, böylece 100 Mb, hatta daha fazla olarak, açıkça, uygulama açıklama bölümünde belirtilen gerektiği gibi büyüktür.

Ancak, bu diğer işlevleri veri değişen miktarda tüketebilir günlük kullanım parçasıdır ve sürpriz sizi yakalamak olabilir.

Örneğin, e-postaların bazılarını indirmek için bir çok veri alabilir, ya da bazı web sayfaları da indirmek için daha fazla veri kullanımı anlamına gelir diğerlerinden daha fazla video veya görüntü içeriğini, olabilir büyük ekleri olabilir.

Vodafone mobil internet veri aşağıdaki faaliyetler yaklaşık sürebilir ne kadar hesaplamak için aşağıdaki varsayımlar kullanın:

Eylem: veri kullanımı (bir 500MB yardımı ile miktarı indirilebilir)

 • Bir web sayfasını indirin: 100kB (5000 sayfa)
 • E-postanızı kontrol edin: yakl. e-posta başına 100kB (500 000 temel, ekleri ile birlikte 1000)
 • Anlık ileti: Instant Messenger oturum başına 100kB (500 saat)
 • Bir belgeyi indirin: Sayfa başına 100kB (5000 sayfa)
 • Bir şarkıyı indirin: müzik parça başına 5MB (100 şarkı)
 • Bir fotoğrafı indirmek için: fotoğrafın başına 2MB (250 fotoğraf)
 • Bir video izleyin: Video izlerken dakikada 1000KB. (Izlerken 1 saat)
 • Geri Sayfanın en üstüne

Telefonu gitmek gibi bir ödeme ile internet veri ödeneği alabilir miyim?

Eğer internet indirimi yanı sıra dakika ve metinleri ile kontör olabilir cep telefonları gitmek gibi birçok cep telefonu sağlayıcıları artık ödeme sunuyoruz. All you need mobil internet yetenekleri olan bir cep telefonu.

Cep telefonu internet sınırı üzerinden giderseniz ne kadara mal olur?

sizin ayrılan cep telefonu internet sınırı üzerinde gidiş için mal muhtemeldir ne kadar seçtiğiniz hangi tarife bağlı olarak, değişken ve hangi ağı ile vardır.

Ancak, çoğu durumda bunu mobil veri sınırını aşmak için çok pahalı bulmak olabilir. Yüzden veri ihtiyaçlarını karşılayan bir tarife bulmak önemlidir.

Bazı mobil şebekeler internet ödeneğinin ekstra 500MB için £ 5 şarj edebilirsiniz; Diğerleri £ 2- Mb başına £ 3 şarj edebilirsiniz iken oraya gidip.

Biz şiddetle ayın sonunda bir fatura şoku yaşamamak için doğru veri paketini seçmek sağlamak için önceden ağınızı onaylamak öneririz.

adil kullanım politikası nedir?

Bazı cep basitçe ekstra internet kullanımını ziyade ücret sınırlayacaktır - bir 'adil kullanım' politikası denir.

Bu hangi ağ karar olduğunu 'fair'- sık 500MB etrafında üzerinden giderseniz aylık parası kadar kullanabilirsiniz zaman ekstra bir ücrete tabi değildir, ancak cezalandırılmış olabileceği anlamına gelir.

şebeke sağlayıcınıza bağlı olarak, bu sadece internet hızı önemli ölçüde azalacaktır anlamına gelebilir, bu nedenle uzun video akışı veya büyük uygulamalar indirmek mümkün olmayacaktır.

Burada en çok satan akıllı telefonlar için fiyatları: sözleşme telefonları karşılaştırın

Bu makale yardımcı oldu mu?

İlgili Mesajlar

 • Gerçekten Ne Kadar Veri ihtiyacınız var mı? Akıllı telefonlar teknolojinin popüler parçaları haline gelmiştir. Bu avuçiçi cihazlar bireylerin tüm dünyada arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim sağlar. Fakat...

 • Ne Kadar Veri Kullanılan mü? Verizon Verizon bugün sınırsız akıllı telefon veri planları hendek açılması ile Metin Uyarıları gönder, şirket oldukları gibi müşterilere uyarıları sağlayacağını açıkladı ...

 • Amerikalılar Experian Pazarlama Hizmetleri 'Simmons® bağlayın SM mobil ve dijital panelden yeni veriler akıllı telefon kullanıcıları vakit geçirmek yolda ışık tutuyor kendi akıllı telefonlarında 58 dakika bir gün geçirmek ...

 • Bağlı Uygulamalar Yolu üzerinde Ne Kadar Veri ederken kullanıyor musunuz? 20 Temmuz 2012 - Bugünlerde pek çok onların aylık yakından tutmak en akıllı planları bir veri kap ile, Yolda, Apps yayınlanmıştır ...

 • Eğer gerçekten ne kadar veri kullanırım? veri planları biz kolayca seçerken yaptığımız en önemli kararlardan biri olmadan ele alabileceği bir şey gitmiş hiçbir savunarak var ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/ne-kadar-veri-i-ayda-benim-smartphone-iin-ne.php on line 172

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/ne-kadar-veri-i-ayda-benim-smartphone-iin-ne.php on line 172