Ne kadar veri ortalama akıllı telefon kullanıcı

Gerçekten Ne Kadar Veri ihtiyacınız var mı?

Akıllı telefonlar teknolojinin popüler parçaları haline gelmiştir. Bu avuçiçi cihazlar bireylerin tüm dünyada arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim sağlar. Ancak bu mobil araçlar sadece konuşmak ve bir kısa mesaj göndermek için izin daha fazlasını. Akıllı telefonlar e-postalar, internet erişimi göndermek ve almak için, izin ve hatta müzik ve film akışı. Bu telefonlar sağlayan özelliklerin uzun bir liste erişmek için, ancak, bir cep telefonu sağlayıcısından bir veri planı satın almanız gerekir.

Ne kadar veri ortalama akıllı telefon kullanıcı

Eğer akıllı telefon internete erişmek istiyorsanız bir cep telefonu veri planı çok önemlidir. Eğer müzik yayını varsa, göndermek ya da bir e-posta alacaksınız, ya da, gönderme ve akıllı veri almakta olduğunuz bir web sayfasını ziyaret edin.

Çoğu cep telefonu şirketleri çeşitli veri planı seçenekleri sunuyoruz. Bu seçeneklerin çeşitliliği en iyi akıllı telefonunuzda harcamak süreyi uyan bir plan bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Veri megabayt (MB) cinsinden ölçülür. CTIA Kablosuz Derneği göre, Amerikalılar Onlar bu bir önceki yıla göre 104 artışla olduğunu bildirdi Haziran 2012'de Temmuz 2011'den fazla veri 1,1 trilyon megabayt kullanılır.

İnsanlar uzak bir Wi-Fi bağlantısından, kendi akıllı telefonlarda küçük görevleri gerçekleştirerek veri bu büyük miktarda kullanılır. 100 e-posta gönderme veya alma Örneğin, size 10.24MB kullanıyor. 200 web sayfalarını ziyaret ederseniz, 204.8MB kullanın.

Ben Ne Kadar Veri ihtiyacınız var mı?

veri megabayt cinsinden ölçülür rağmen, en çok cep telefonu şirketleri gigabayt sunulan verilerle planları sunuyoruz. Eğer plan üzerinde bir veri gigabayt varsa, veri ayrılan miktarı aşmadan aşağıdaki görevleri gerçekleştirebilirsiniz.

  • 1000 web sayfalarını ziyaret
  • Gönder veya ekleri ile 11.100 e-postaları almak
  • müzik 33 saat akış
  • video altı saat akışı
  • 197 apps / oyun / şarkı indirmek

Veri kullanım cihaza göre değişir dikkat etmek önemlidir. Yukarıdaki bilgiler belli bir akıllı telefon bağlı olarak değişebilir.

Birçok cep telefonu taşıyıcıları için 1 seçim, 2, 4, 6, 8 ya da veri 10GB dahil planları sunuyoruz. Daha fazla veri arzu ederseniz, ek ücretler gereklidir. Bu planlardan birini seçin ve veri tahsis üzerinde giderseniz, önemli ölçüde aylık cep telefonu faturası artırabilir bir geçkin ücreti, ücret talep edilebilir unutmayın.

Ne kadar veri ortalama akıllı telefon kullanıcı

Birçok cep telefonu şirketleri sınırsız veri sunuyoruz. Eğer gönderme veya alma e-posta, hatta oyun oynarken ve akıllı telefonunuzda film izlerken, çevrimiçi zaman önemli miktarda harcama olacak biliyorum bu planlar idealdir. Yukarıdaki bilgilerden gördüğünüz gibi Ancak, sınırsız veri için herhangi bir ek maliyet haklı telefonunuzdaki zaman önemli miktarda harcama gerekmektedir. Araştırma, ortalama akıllı telefon kullanıcı ayda verilerin 740MB daha az tüketir gösterir.

sizin için doğru veri planı seçerken, dikkatli bir ay boyunca ve arzu plan türüne boyunca kullanmak için beklemek ne kadar veri dikkate almak önemlidir. Eğer bir aile ya da paylaşılan bir plan üzerinde ise birkaç akıllı telefonlar arasında paylaşılmış olacak, çünkü veri çok daha fazla miktarda ihtiyaç olacaktır. veri belirli bir miktar üzerinde karar vermeden önce, sen ve paylaşılan plan üzerinde diğer insanların planın herhangi bir geçkin ücretleri önlemek için beklenen miktarda kapsar emin olmak için veri kullanımınızı tartışmak gerekir.

Tek bir plan üzerinde iseniz, sınırsız veri planı gerekenler için biraz çok aşırı ve pahalı olabilir. Birçok cep telefonu sağlayıcıları size veri gerektiren her ay tamamlamak kaç görevleri bir tahmin girmesine izin kendi web sitelerinde veri hesap sunuyoruz. Hesap makinesi daha sonra size limitin üzerinde gidiş ve fatura ekstra ödememek için ödemesi gereken ne kadar veri hakkında bir fikir verir.

veri ve görevleri ve bunu gerektiriyor özelliklerin türünü nasıl kullandıklarını anlayarak, gereksiz özellikler için ödemeden sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir plan alarak tasarruf edebilirsiniz. Bir veri planı seçtiğinizde, anahtar veri kullanımınızı hesaplamak için zaman almaktır. Sadece gözlerinizi kapatın ve herhangi bir plan seçmeyin.

İlgili Mesajlar

  • İnternetin 500MB internet veri ödenekleri ne kadardır? Gerçekten bu kadar ihtiyacım var? Do you fazla ihtiyacımız var. veri ödenekleri bizim kılavuzunu okuyun. Mobil internet kullanımı kütle ile ballooned vardır ...

  • Ne Kadar Veri Kullanılan mü? Verizon Verizon bugün sınırsız akıllı telefon veri planları hendek açılması ile Metin Uyarıları gönder, şirket oldukları gibi müşterilere uyarıları sağlayacağını açıkladı ...

  • Amerikalılar Experian Pazarlama Hizmetleri 'Simmons® bağlayın SM mobil ve dijital panelden yeni veriler akıllı telefon kullanıcıları vakit geçirmek yolda ışık tutuyor kendi akıllı telefonlarında 58 dakika bir gün geçirmek ...

  • Bağlı Uygulamalar Yolu üzerinde Ne Kadar Veri ederken kullanıyor musunuz? 20 Temmuz 2012 - Bugünlerde pek çok onların aylık yakından tutmak en akıllı planları bir veri kap ile, Yolda, Apps yayınlanmıştır ...

  • Eğer gerçekten ne kadar veri kullanırım? veri planları biz kolayca seçerken yaptığımız en önemli kararlardan biri olmadan ele alabileceği bir şey gitmiş hiçbir savunarak var ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/ne-kadar-veri-ortalama-akıllı-telefon-kullanıcı.php on line 123

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/ne-kadar-veri-ortalama-akıllı-telefon-kullanıcı.php on line 123