ortak uygulama deneme 2015 olmak zorunda kaç kelime

Deneme 2014-2015 Ortak Başvuru için ister

13 Şubat 2014

Kompozisyon 2014 -2015 Ortak Başvuru için ister

Sadece bu Şubat 2014 açıkladı: 2014-2015 kompozisyon istemleri bir önceki yıla göre değişmeden kalır.

2014-2015 Ortak Uygulama, lansman tarihi 1 Ağustos 2014, beş "kişisel bir bildirimde" kompozisyon istemleri içerecektir. istemleri bütünsel bir seçim sürecinin bir parçası olarak kendi benzersiz hikayeler anlatmak için başvuru sağlamak için tasarlanmıştır.

Carmen Lopez, Kızılderili ve Yerli Hawai öğrencilerin üniversite başarısı için kar amacı gütmeyen bir catering İcra Direktörü, bu öğrenci ve herhangi bir öğrencinin bu tür için özellikle doğrudur inanıyor "Biz Ortak App yeni deneme son derece etkili olduğu ister bulduk. Öğrenciler otantik bir sesle yazma, çok boyutlu olarak kendilerini takdim ve hem öğrenciler hem de yerli öğrenci olarak anlamlı yazıyoruz. "

Son yapılan bir araştırmada, Ortak Uygulama üyesi kolej yaklaşık% 70'i ve okul psikolojik danışmanın% 90 istemleri öğrencilerin kolejlere kendilerini temsil yardımcı etkili olduğunu göstermiştir.

Öğrenciler "Kendi sesiyle kendinizi ayırt yardımcı olur" ve ilham "istemini kullanarak" uygulamanızın okuyucuların ayrı kurs, notları ve test puanları bilmeniz "sağlayan bir seçilen konu üzerinde açık ve öz yazmak için talimat ve Yanıtınızı "yapısı.

Ortak Uygulama "kişisel bir bildirimde" deneme için 650 kelime kelime sınırını korumak olacaktır. 650 kelime sınırı değil, hedeftir. Uygulama bir yanıtı daha kısa 250 kelime veya daha yüksek 650 kelime kabul etmeyecektir.

2014 -1015 Ortak Uygulama aşağıdaki istemleri:

  1. Bazı öğrenciler kendi uygulama onsuz eksik olacağına inanıyorum onların kimliğine kadar merkezi bir arka plan veya hikaye var. bu sizin gibi geliyor, o hikayenizi paylaşın lütfen.
  2. Eğer başarısızlık yaşadı zaman bir olay ya da zaman anlatacak. Sizi nasıl etkiledi, ve ne dersler öğrendin?
  3. Eğer bir inanç veya fikir meydan bir anda yansıtır. Ne hareket istenir? Eğer yine aynı kararı vereceğini?
  4. Eğer mükemmel içerik olduğu bir yer ya da ortamı tarif. Ne yapmak ya da deneyim var, ve neden sizin için anlamlı olan mı?
  5. senin kültür, toplum, ya da aile içinde yetişkinliğe çocukluktan geçişinizi işaretli resmi veya gayrı resmi bir başarı ya da olay, tartışın.
ortak uygulama deneme 2015 olmak zorunda kaç kelime

Uygulama Boot Camp Sınıf kaydolmak için unutmayın

İşte collegeapp gelen makale

İlgili Mesajlar

  • Üniversite Uygulama Kompozisyon önemli olduğunu ve Öğrencileriniz üniversite kompozisyon nasıl yardımcı olabileceğini onların fırsat en iyi niteliklerini ortaya çıkarmak için ve ne yapar bir giriş komitesi göstermektir ... Neden

  • Bir mla biçimi araştırma makalesi ahiret yazma, büyük portly adam "173; o Flockart 173 belirtilen;" ayakta Nemea oyunlarında yaşıyordu. Onun için o mla biçimi araştırma yazma geldi ...

  • üniversite-deneme-örnekler Profesör Amy Kind, öğrenciler sık ​​sık beklentiler bile olanlardan, diğer disiplinlerde çok farklı olduğu için yazmak zor felsefe kağıtları bulmak ...

  • Ortak Uygulama şimdi bu okumak için çok meşgul 2013-14 için üniversite deneme değiştirir? bu yüzden Okuma Listenize bu hikayeyi kaydedebilirsiniz yap ya da bir hesap oluşturun. Hikayeyi erişmek mümkün olacak ...

  • 15 Çılgın Koleji Başvuru Kompozisyon Sorular Elizabeth Hoyt 10 Şubat 2014 Eğer # x27 ise; bunlardan biri gibi bir kabul kompozisyon için şanslı yeniden, sizin hayal oluştururken yükselmesi ...