Pil ömrü ipad 2 ne kadar

5 Dakika iPad Pil Ömrü Artırmak İçin Nasıl

Bazı iPad kullanıcıları onlar istiyorum olarak Apple'ın yeni tabletin pili uzun sürmez şikayetçi. İşte büyük ölçüde iPad'in pil ömrünü artırmak için ipuçları.

Bazı ticaret off gerektirir tasarrufu ipuçları, ancak bazı kullanılabilirlik vazgeçmek bu iPad pil çoğu ölü iPad etrafında taşıyan daha iyi bir seçenektir.

Pil ömrü ipad 2 ne kadar

Yeni iPad pil ömrü 10 saat iddia ve sunma iyi bir iş yok, ama uzun şarj süresi bazı kullanıcılar tam şarj olmadan havaalanı veya otel bırakarak sona anlamına gelir.

Pil ömrü her son damlasına dışarı eek tweaks büyük darbe tasarrufu bu kılavuz ne kadar diğer iPad'ler bir ücret ihtiyaç sonra çalışan iPad tutmak için kullanıcılara gösterecektir.

Kolay & Büyük Darbe iPad Pil Ömrü Düzeltmeler

Aşağıdaki iPad ayarlarını değiştirmek kolay ve iPad neler yapabileceğini etkilemeden pil ömrü üzerinde büyük etkiye sahiptir.

reklâm

reklâm

ekran Parlaklığı

iPad'in Retina Display her şeyden daha fazla meyve suyu boşaltır. Parlak ekran harika görünüyor, ama yakın hiçbir güç varken, parlaklığı aşağı çevirerek daha uzun iPad pil ömrü elde etmenin en kolay yoludur. parlaklığı sürekli ışık koşullarına göre ayarlanması kıyasla sabit bir düzeyde kalır çünkü Ayrıca devre dışı otomatik parlaklık, akünün potansiyelini artıracaktır.

pil ömründen tasarruf için iPad'in ekran parlaklığını değiştirin.

Musluk Ayarlar sonra Parlaklık & Duvar kağıdı  Ayrıca ekran parlaklığını azaltmak ve Otomatik Parlaklık Kapatma

Genel ekran parlaklığını bir kolu tutarak iPad üzerinde uzun bir pil ömrü için en iyi yoldur.

Otomatik Ekran Kilidi

Ekran parlaklığı ile birlikte gidiyor Otomatik Ekran kilidi seçenektir. Bu ayar bir süre sonra otomatik olarak ekranı kapatmak için kullanılır. sürekli ekranı güç olmak zorunda değildir böylece bu pil tasarrufu. 2 dakika için bu seçeneği ayarlayın ve / veya iPad masanızda ya da kanepede otururken pili kadar kullanarak değil bu yüzden akıllı kapak kullanın.

Etkinleştirmek Otomatik Ekran Kilidi musluk Ayarlar  sonra Genel  ve Auto-Lock seçin

Pil ömrü ipad 2 ne kadar

sınır Senkronizasyonu

e-posta gibi senkronize ediliyor içeriği de bir iPad'in pil üzerindeki gerginlik insana yakışır bir miktar yerleştirir. ayarlar yerine her zaman bir iPad kirişli olan içeriğe sahip daha el ile eşitleme değiştirilirse bu ağır cihaz ne kadar sürdüğünü etkileyebilir.

Senkronizasyon dokunun sınırlamak için Ayarlar  Daha sonra gitmek Mail, Kişiler, Takvimler  KAPALI itin getirin ve Manuel Olarak getir set

Bu kavram aynı zamanda iPad'de yüklü herhangi bir sohbet programı ile gider. mesajlaşma itme kapatarak iPad yerine içeriği silme her zaman Recieving bir mola alabilir.

reklâm

Bildirimlerinizi Tame

Pil ömrü bir başka önemli suçlu bildirimleri olduğunu. Jill, bu uyarıları onu Facebook durum yeterince güncellenmiş o görmek güzel olsa da pil ömrü üzerinde olumsuz bir etkiye sahip. Kilit Ekranı Bildirimler kapatın çantanızda taşırken artık cihazınızı yanacaktır olarak bu sorunun dikkat çekmek için en kolay yoludur.

Kilit ekranı bildirimleri dokunun kapatmak için Ayarlar  Daha sonra gitmek Bildirimler,  Bir uygulama seçin ve KAPALI Kilitli Ekranda Görüntüle çevirin

devre dışı bırakma bildirimleri ile birlikte gidiyor push bildirimleri kapatın etmektir. Itme bildirimleri iPad'de uygulamalar ile temas halinde olmak ve anında kullanıcı bildiren pili emmek.

itme bildirimleri seçmek devre dışı bırakmak için Ayarlar  Daha sonra gitmek Uygulamalar bölümü. birini seçtikten sonra Bas Bildirimler seçin ve KAPALI onları getirin

daha az içerik tüketmek

Bu oldukça basit bir ipucu ama high-def youtube videoları oyun oynarken ve izlemiyor tarafından iPad çok daha uzun sürecek. o dinlemek veya medyayı izlemek gerekiyorsa Ayrıca içerik için en ziyade akışı olmaktan çok cihazınızda saklanan olmaktır.

Pil ömrü ipad 2 ne kadar

Veri ve diğer Hizmetleri kapatın

mutlu bir yarısı boş iPad pil tutmak için iyi bir yoldur kullanılmadığı zaman ya da evde iken tamamen hücresel veri kapatmak olur. veri devre dışı bırakarak bunu kullanarak değil, özellikle iPad arka planda çalıştırmak için bir daha az bir şeydir. Hızlı hızları güç tasarrufu için gerekli değildir Ayrıca, 4G LTE kapatın.

iPad kullanılan Bir 3G ya da 4G bağlantı dokunun vardı Ayarlar,  Seçmek Hücresel veri ve Kapatmak

Ayrıca aşağıda olduğunu LTE etkinleştirme  değil akıllıca en yüksek hızda KAPATIN LTE Enable ama Hücresel veriyi kullanmak için bir ihtiyaç varsa

Konum Hizmetleri'ni kapatın

Konum servisleri ve veri yerel bir restoran ya da hizmeti bulmalarına yardımcı olmak için kullanan nereye uygulamalar bulmak için izin nelerdir. Bu hizmetler onlar pil gücüyle bir drenaj ve gerçekten buna ihtiyacı yoktur belirli uygulamalar için kapatılabilir yararlı olsa da (saatler, oyunlar, vs.)

Devre dışı bırakmak için Tüm Yer Hizmetleri dokunun Ayarları  Daha sonra seç Konum Hizmetleri ve onları kapatın

senin bağlantılarını sınırlayın

Kullanılmadığı zaman WiFi kapatılması - (vb bir kitap okuma, arabada bir film izlerken) daha uzun bir ömürlü pil oluşturmanıza yardımcı olacak harika bir fikir. WiFi radyo kapalıyken ağlar bu nedenle pili kullanmıyor katılmak için arıyor değildir. Aynı zamanda kapatma kullanıcı WiFi kapatmak için unutursa iPad her zaman şebeke ararken olacağını yolu olarak ağlar Katılmak İçin Ask akıllı.

kapalı gitmek WiFi Turn Ayarlar daha sonra WiFi seçin ve Kapalı kaydırıp

pil ömrünü artırmak için kullanılmadığı zaman yanı Bluetooth'u kapatın. aksesuar Bluetooth üzerinden iPad bağlı değil her Bluetooth kapalı olması akıllıca olacaktır.

kapalı gitmek Bluetooth Turn Ayarlar, ardından Genel seçim ardından Bluetooth gidin ve kapatın

Son dakika çabası

Pil ömrünü etkileyen olumsuz olabilecek herhangi bir diğer hata temizlemek için Tüm Ayarları Sıfırla kullanın.

Tüm Ayarlar gitmek Reset için Ayarlar -gt; Sonra Genel -gt; Ve Tüm Ayarları Sıfırla seçin

Tüm Ayarları Sıfırlama sonra pil ömrü hala az ise optimum daha iPad iOS son sürümüne güncellenmiş olduğundan emin olun.

Yazılım gitmek kontrol etmek Ayarlar sonra Genel seçin Yazılım Güncelleme

Orada bir güncelleştirme kullanılabilir Yükleme ve iPad takın.

Bu gerçekleştirmek için pili almak gibi yapmak için son iki şey sakatlar Kullanım Raporları ve Zaman Dilimi Ayarı vardır.

Kullanım Raporları git devre dışı bırakmak için Ayarlar sonra Genel ve Hakkında belirledikten sonra seçin ve teşhis Kullanımı, ayarı devre dışı bırakmak için Do not Send seçin.

Zaman Dilimi Ayarı Git devre dışı bırakmak için Ayarlar sonra Genel ve Tarih ve Saati seçin, KAPALI Otomatik olarak ayarlayın dönün

Baştan başlamak

Bütün bunlardan başarısız olursa, fabrika ayarlarına iPad geri ve sıfırdan başlayan kötü bir pil ömrü neden sorunları temizlemek için iyi bir yoldur.

Bu durumda, sadece bir yedekten geri yükleme, ama yukarı sıfırdan iPad set yoktur. Yeni başlayarak, kullanıcılar umarım pil ömrü kısa kesim herhangi bir yolsuzluk hendek.

içine iPad takın iTunes Yedekleme işlemini başlatmak için. iTunes otomatik olarak bir senkronizasyon ve yedekleme başlamazsa, iPad sağ tıklayın ve tıklayın desteklemek .

Daha iyi pil ömrü için iPad geri yükleyin.

Yedek ekranın sol tarafındaki iPad, sol tıklama tamamlandıktan sonra, sonra tıklayın Restore. Bu iPad'de bir şey silmek ve Apple mağazası ayrıldığında aynı durumuna dönecektir.

Buradan, kullanıcılar Yedekten Geri Yükleme tarafından iTunes sol taraftaki cihaz adını sağ tıklatın, ya da boş bir tablet ile baştan başlamak.

Pil Ömrü ekle

Genel bu ipuçları büyük bir şekilde iPad için pil ömrünü artırmak için yardımcı olacaktır. Böyle elle öğeleri kontrol ve bildirimler vazgeçerek olarak bu tweaks ile bazı dezavantajları vardır rağmen, yararları negatifleri ağır basar.

Bir ZAGGSparq iPad pil ömrünü ekleyin.

uzakta iken bir prizden iPad'i şarj etmek ZAGGSparq 3100 veya ZAGGSparq 6000 Pick up. ZAGGSparq 3100 $ 69,99 ve 6000 $ 99 ZAGG.

İlgili Mesajlar

  • iOS 5 Uygulamalar Bazen Onlar 11:22 am • John Brownlee tarafından "Temizleme" Kendilerini 22 Aralık Are Say Neden 2011 Haber iOS 5 ile iPhone ve iPad kullanıcıları yeni bir meraklı davranışı fark başladı: app ...

  • Nasıl Apple'ın son iPad sonuncusu farkı nedir? Sayfa 1 2: Apple son zamanlarda meşgul oldu. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı açıklanması birkaç hafta sonra. bu formda yepyeni iPads açıkladı var ...

  • You See What ki: Doktor: Biz yeni bir oyun duyurmaktan gurur duyuyoruz! 150'den fazla Doctor Who karakterleri, gadget, bölüm başlıkları ve canavarlar sahip bu nihai bir bulmaca oyunudur ...

  • iPad / iPhone İndir (Filmler Uygulama iPhone 6/6 Plus) Stream Filmler TV için film HD Bedava gösterir. Bu bir şaka mı? Hiçbir adam, hiç de değil. Size film üzerinde tam kontrol sağlayan bir uygulama vardır ...

  • iPad Mini video Converter iPad Mini mp4, m4v, ve mov dahil çok yaygın bir film dosyası türleri çeşitli oynayabilirsiniz. Eğer iPad izlemek istediğiniz bir bilgisayarda böyle bir film varsa ...