Pirinç iphone ne kadar

Su Zarar iPhone Kaydet Nasıl

yanlışlıkla lavabo veya tuvalet iPhone düştü, hemen panik hiçbir büyük bir ihtiyaç var. İşte iPhone kurtarmak ve su hasar onu kurtarmak için nasıl.

Zaten bunu biliyor olabilir, ancak su ve elektronik karışmaz ve sonunda bunu burun dokunursan kötü şeyler olabilir, bu yüzden yüzmeye gidiyor ya da duş alırken o senden uzak gadget'larınızın tutmak için her zaman iyi bir fikirdir. İyi haber daha akıllı su ve akıllı telefonlar hem hayatımızın büyük parçalar özellikle beri, su geçirmez ve suya dayanıklı hale geliyor, bu yüzden tamamen karışımı önlemek için kolay bir yolu var olmasıdır.

Pirinç iphone ne kadar

Ancak, iPhone hiçbir şekilde su geçirmez değildir, ve Apple özellik listesine eklemek planlıyor zaman emin değiliz, ancak bu noktada, tuvalet hızlı bir dökümü felaket olabilir. Ancak, iPhone ölümcül olmak zorunda, ve bu durumda iPhone kurtarmak için yolları vardır genelinde gelir suyla her temas.

Birçok kullanıcı daha fazla zarar görmesini önlemek için mümkün olduğunca çabuk kendi cihazlarını kapalı kuru hileler her türlü kullanarak su hasar kendi iPhone'lar kurtarmak için ellerinden zor deneyin nedeni budur. Ancak iPhone iç su sensörleri sizin için ilgilenir gibi, sattığınız değerini korumak için çalışırken rahatsız etmeyin (gibi sattığınız değeri iPhone dunked alır ikinci aşağı gidecek).

reklâm

reklâm

İşte su hasar iPhone kurtarmak ve bunu kullanmaya devam edebilirsiniz, böylece çalışma almak için bazı ipuçları ve püf noktaları vardır.

Hemen Adımlar Take

Eğer suyun dışarı iPhone almak ve bunu dışarı çıkarken kurumaya saat arasındaki almak için önemli adımlar bir avuç vardır. Burada suyun dışarı çekin sonra yapmanız gerekenler:

  • It Down Shut: Eğer (hala çalışıyor eğer yani,) suyun dışına götürün hemen sonra iPhone kapatın. Bu cihaz kısa devre olasılığını önler ve kalıcı zarar görmesini.
  • Sel Gates, açın: kaldırılabilir bir şey, bunu kaldırın. Bu, herhangi bir durumda ve hatta SIM kart tepsisi vardır. her yerde elinden bu iç suyu sağlar yapıyor kurutma sürecini hızlandırmak, hangi kaçmak için.
  • It Out boşaltın: ne yapabilirsiniz yaparak mümkün olduğunca fazla su dışarı alın. Yapmanız gereken ne olursa olsun, üzerinde darbe, iPhone sallayın. Eğer bir aptal gibi görünebilir, ama buna değer olacak.

Rice kullanın etmeyin

Muhtemelen pişmemiş pirinç iPhone koyarak iPhone nemi emer ve sadece hava ile kurutma daha hızlı kurumasını yardımcı olabilir, ancak normal 'ole hava kurutma aslında çok daha iyi çalışır olacağı defalarca söylendi.

Ama pirinç hüner efsane ilk etapta nereden geldi? Bir cep telefonu tamirci onlar geri gelmek için şarj etmek çalıştığınız değil ki o çoğunlukla "müşterilerin pirinç cihazlarını koymak söyler söylüyor. o suya bıraktıktan sonra açılmıyor, çünkü telefonunuzu şarj etmek için çalışılıyor kısa bir emin bir şekilde kurulu ve tekrar işe yaramaz emin olmaktır. "

O da tartışmalı bir gıda kurutucu ilk etapta ne var, çünkü iPhone nem kaldırarak en iyi iş yapar gibi gıda kurutucu, aslında iyi araç olduğunu söylüyor.

Ancak, sadece kuruması için iPhone'unuzu bırakarak bir sonraki en iyi seçenek olduğunu ve bir fan de birlikte süreçlerine yardımcı olmak ve dolaşan havanın tutabilirsiniz. Nemli olmayan, kuru bir yerde iPhone tutmak önerilir ve sıcak bir alanda cihaz sit bırakarak ısı suyun buharlaşması yardımcı sağlayacaktır. iPhone Apple göre, 113 derece Fahrenheit bir sınırı vardır çünkü sadece, olsa da, dikkatli olun.

Pirinç iphone ne kadar

Hala pirinç iPhone dunking ayarlanmış ediyorsanız, Gazelle silika jel, kedi kumu, kuskus, anlık yulaf ezmesi, yulaf ezmesi klasik, ya da bunun yerine (normal pirinç aksine) anlık pirinç kullanılmasını önerir. Bu ürünler normal pirinç çok daha iyi bir iş yapmak, ancak ıslak sünger aslında pirinç veya yavru kediler bir iPhone daha hızlı kuruması gibi bu kuruma hızı gelince onlar hala en iyi seçenek değildir.

Bu Çalışma Again Alın

En az 24 saat için iPhone dokunmayın önerilir, ama o zaman bile biz birkaç gün için bırakarak tekrar boot denemeden önce tamamen kuruması için tavsiye ederim.

reklâm

iPhone tamamen kurur sonra, onu açmayı deneyin. o açar ve önceden olduğu gibi çalışırsa, o zaman başarıyla açmak yoksa, deneyebileceğiniz birkaç şey vardır, geri life.However için yeniden hayata ettik.

Bir kaç saat şarj o nihayet açmak için izin verebilecek bir tekme-start vermek, ancak pil tamamen tost olabilir mümkün olabilir. Apple memnuniyetle Apple Store yapacak yeni biri için pili takas olabilir budur.

iPhone dahi Pil değiştirildikten sonra açılmıyorsa, yine herhangi bir önemli verileri kurtarmak için izin bilgisayarınıza senkronize etmek mümkün olabilir. Aksi takdirde, veda etme zamanı geldi.

İlgili Mesajlar

  • Charles Passy bekleyen doğrultusunda kendi ödül haline gelmiştir? Bu sıralar zaten -2,67% mağazaları öncesinde Apple AAPL dışında şekillendirme perakende uzmanları ışığında soran bir soru ...

  • İşte O tuvalete düştü Islatma Islak Smartphone Kurtarma Doğru değil. beceriksiz garson bunun üzerine bir bardak su çaldı. Sen atladı zaman cebinizde olduğunu unutmuşum ...

  • iPhone: iPhone üzerinde rekor sesli notlar sık ​​gözden özelliktir hızlı Bilgisayara iPhone yeteneği Sesli Notlar'ı aktarın. Ayrıca, bu içe nasıl bulmaktan ...

  • Best Way "Your Biggest Zayıflık nedir?" Yanıt "Sen güçlü-şimdi bana söyledim, size en büyük zayıflık olarak düşünün ne paylaşabilirim?" Bu kimse bu soru ...

  • Shattered iPhone ekranı: Sen ne yapardın? Geçen gün işimin başındaydım ve aniden onu iPhone "kırık" olduğunu eşim bir metin var. Eşim insanlara söylemek bilinmektedir ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/pirin-iphone-ne-kadar.php on line 130

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/pirin-iphone-ne-kadar.php on line 130