samsung galaxy ace kaç gb

CWM Kurtarma GB ve JB Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160 Root ve yükleme

Galaxy Ace 2 çok güzel özellikleri olan bir orta sınıf bütçe telefonu. Bu cihaza Jelly güncelleme çok yakında dışarı rulo planlanıyor. Birkaç gün geri biz, Android Jelly Bean Samsung Galaxy Ace 2. o sızan firmware denemek istiyorsanız için firmware sızdırılmış 4.1.2 bir makale yaptı Bu eğitimde okumak . durumda, Gingerbread Ace 2 için bir köklendirme yöntem arıyorsanız, aşağıda verilen adımları takip edebilirsiniz. Size telefon köklendirme ve CWM gibi özel bir kurtarma yükleyerek, Galaxy Ace 2 en iyi şekilde mümkün olacaktır.

samsung galaxy ace kaç gb

Köklendirme size aksi erişilemez yatıyordu sistem dosyalarını cihazınızdan ve erişim üzerinde daha fazla kontrol sağlar. ilk şey bir Android telefon köklendirme garantiyi geçersiz kılar bilmelisiniz ancak daha sonra Odin aracılığıyla resmi yazılımını yükleyerek geri alabilirsiniz. işlem riskli olduğundan, aksi takdirde telefonunuzu tehlikeye düşürebilecek aşağıda belirtilen adımları izleyerek çok dikkatli olmak gerekir.

köklenme öğretici iki bölüme ayrılmıştır edilmiştir. İlk bölümde, biz Galaxy Ace özel bir kurtarma yükleme olacaktır ve o zaman kurtarma kullanarak SuperSu uygulamasını yükleyin edeceğiz. Prosedür ama çok basit size böyle şeyler yeni, özel olarak kurallara sadık sadece.

Dosyalar ve Hazırlıklar:

 • Odin flaşör aracını indirin ve masaüstünüze unzip: Odin3_v1.85.zip
 • Gingerbread ile Ace 2 Root: Galaxy S2 GB firmware üzerinde ise, aşağıdaki dosyaları-indir
  • CWM yükleyici dosyasını indirin ve zip ayıklamak: I8160XXLD8_ready_to_root_ANT.tar.zip
  • Kurtarma flashable SuperSu uygulamasını indirin (unzip yok) ve telefonunuzun harici SD karta kopyalayın: update_su.zip
 • Android'de Ace 2 kök Jelly Bean 4.1.2:  Galaxy S2 JB firmware üzerinde ise, aşağıdaki dosyaları-indir
  • TWRP kurtarma indir: D-K_V1.tar.md5
  • Kurtarma flashable SuperSu uygulamasını indirin (unzip yok) ve telefonunuzun harici SD karta kopyalayın: SuperSu-v1.25 + .zip
 • Indirin ve yükleyin ya Samsung Kies veya USB Sürücüleri Bilgisayarınızda kurulumdan sonra yeniden başlatın ve.
 • pil seviyesi en az% 70 size Galaxy Ace 2 şarj edin.
 • herhangi bir veri silmez köklendirme ama biz hala yedekleme gibi uygulamalar, rehber, mesajlar gibi tüm önemli verileri size öneririz. Yedekleme rehber, mesajlar, APN, yer imleri, takvim, uygulamalar & oyunlar Bu uygulamaları kullanarak .
 • Açık telefon Settingsgt; Applicationsgt; Developmentgt; ve oradan USB hata ayıklama açın.
samsung galaxy ace kaç gb

Galaxy Ace 2 CWM Kurtarma Yükleme:

Biz zaten belirtildiği gibi, ilk ClockworkMod kurtarma yüklemek ve bu aşağıdaki adımları izleyin yapmanız gerekir.

 1. Galaxy Ace 2 kapatın ve ve İndir Mode içine yeniden: basın ve aşağıdaki resimde gösterildiği gibi bir ekran görene kadar yaklaşık 3 saniye süreyle aynı anda + Ev + Güç düğmelerini Cilt Aşağı tutun. diye sordu ve telefon İndir modunu (ekran 2) girersiniz zaman Ses Seviyesini Artır tuşuna basın.
 2. Sonraki Odin3_v1.85 klasörünü açın ve Odin3_v1.85.exe çalıştırın.
 3. Odin üzerinde herhangi ayarlarla do not mess ve sadece "Otomatik yeniden doğmuş gibi" ve "F Sıfırlama Zamanı" seçenekleri üzerinde işaretli olduğundan emin olun.
 4. Şimdi USB kablosu ile telefonunuzu bilgisayara bağlamak ve kimliği kadar bekleyin: Odin COM portu sarıya döner ve görmek "Eklendi !!" Aşağıdaki mesaj kutusunun metni. 
 5. Tıkla PDA Odin düğmesini ve ile özel kurtarma dosyasını seçin .tar.md5 uzantı (senin Ace 2 işletim sistemi sürümüne bağlı olarak)
 6. Nihayet Başlat düğmesini tıklayın ve Yükleme tamamlandıktan kadar bekleyin. Bu senden sonra Galaxy Ace 2 otomatik olarak yeniden başlatılacaktır.
 7. samsung galaxy ace kaç gb

Artık USB kablosunu kesebilirsiniz. Böylece telefonunuza başarıyla CWM Kurtarma yüklü. Bir sonraki adımda biz Galaxy Ace 2 size root erişimi verecektir SuperSu uygulamasını yükleyin edeceğiz.

Köklendirme Galaxy Ace 2:

 1. Yukarıda belirtildiği gibi telefonunuzda update_su.zip dosyasını kopyaladığınız emin olun.
 2. size Telefonunuzu kapatın ve kurtarma moduna önyükleme: basın Volume Up + Home + Güç Ekran ortaya çıkıyor dek aynı anda yaklaşık 5 saniye boyunca tuşlar, Samsung logosu 2 kez yanıp söner ve mavi metin ile siyah bir ekran görürsünüz.
 3. CWM için: Emin ClockworkMod Kurtarma screen.In kurtarma modunda üstünde yazılı olduğundan emin olun yukarı veya aşağı ilerleyin için Ses tuşlarını kullanın ve Güç tuşu seçin ve seçenek / dosya için.
  1. ilerleyin "Sdcard Güncelleştirme Uygula" . gidin update_su.zip   dosya ve seçin. seçmek "Evet"  sorulduğunda.
  2. Bu kurulum prosedürünü başlatır ve bitirmek için birkaç saniye sürer.
  3. Son olarak, seçmek "sistemi şimdi yeniden başlat"  kurtarma ana menüden seçeneği.
 4. TWRP için:  üzerine dokunun "Install" seçin  SuperSu-v1.25 + .zip. o yüklendiğinde, geri dönün ve seçin "Reboot" .

Sen Telefonunuz artık yeniden başlayacaktır ve cihazınızda yüklü "SuperSu" olarak adlandırılan yeni bir uygulama görmelisiniz. uygulamasını açın ve istenirse bunun ikili güncelleyin. Köklenme başarılı olduysa, kontrol Google Kök Checker uygulamasını indirmek için Play Store'u ve çalıştırın.

bazı kullanıcılar bildirmiştir yukarıdaki yöntem sizin için işe yaramazsa, aşağıdaki adımları deneyin. Cihazınızı kök.

 1. İndir Kök Galaxy Ace 2 GT-I8160.zip  dosya ve bilgisayarınıza ayıklayın.
 2. Cihazınızın harici SD karta CWM.zip ve Root.zip dosyaları kopyalayın.
 3. Birkaç saniye için aynı anda + Ev + Güç düğmeleri Sesi Aç basarak kurtarma modunda cihazınızı yeniden başlatın.
 4. kurtarma moduna girdikten sonra, "root.zip" dosyasını "harici sdcard güncelleştirmeyi uygulamak" ve yüklemek için gidin.
 5. o takıldığında, cihazınızı yeniden başlatın.
 6. Eğer Galaxy Ace 2 GT-I8160 CWM Kurtarma yüklemek isterseniz, kurtarma moduna cihazınızı önyükleme ve çok "cwm.zip" yükleyin.

CWM bu şekilde geçici yüklü unutmayın. Bu size ihtiyacınız olduğunda o her zaman yüklemeniz gerekecek demektir.

İlgili Mesajlar

 • Pakistan Detaylar Kore Mobiles Samsung Galaxy S4 I9500 çift çekirdek Kore 4.2.1 Android Cep Telefonu Özellikler: Ücretsiz Teslimat / Kargo Ürün Detayı: Samsung Galaxy S4 I9500 çift ...

 • herhangi bir ekran öğesine dokunun ve Ana ekran tuşuna basılı tutun: Görev yöneticisi erişmek için aşağıdaki talimatları izleyin. Görev yöneticisi simgesine dokunun. Aşağıdaki seçenekler mevcuttur: Etkin uygulamalar. Ekranlar ...

 • Üç faktör online alışveriş Ahaa yapmadan önce, bu web sayfasının bu yerde bu makaleyi ilişkin onun iyi tartışma, ben şu anda beni ayrıca yorumlama böylece tüm bu okudum dikkat ...

 • Nasıl Samsung LN46C630 Titreme sorunu garanti süresi dolduktan sonra Samsung LN46C630 TV ekran titremesi ile ilgili bilinen bir sorunu var Tüm Ürünleri Göster düzeltmek için. AT 150 $ ödemek yerine ...

 • Samsung Galaxy S1 Samsung Galaxy S Hakkında Android Telefon geliştirilen ve Samsung Electronics tarafından 2 düzine ile üretilmiştir mobil yakışıklı tasarlanmış bir Android destekli akıllı telefon ...