samsung galaxy ace ne kadar

Samsung Galaxy Ace

CNET Editörün Puanı

İyi Ucuz; Küçük ve şık; Android özellikleri bol; uzun pil ömrü.

Kötü Hiçbir Flash player; bazı insanlar koyacağız iPhone benzeri bir görünüm; over-the-air Android güncellemeleri hayır.

İnceleme Bölümleri

Eğer yarısında kıyılmış oldu Samsung Galaxy S2 ses isterseniz, Samsung Galaxy Ace size göre. iPhone 4 gibi bir sürü kötü görünüyor diye değil - Koreli dev bizim fantezi grev bir süs, şık akıllı telefon oluşturmak için daire kare olmuştur.

samsung galaxy ace ne kadar

Ace Carphone Warehouse dahil dükkanlar, zaten. ayda bir £ 15, iki yıllık sözleşme üzerinde ücretsiz olarak kullanılabilir nerede. Eğer 300 £ için öde satışa da var.

Güncelleştirme. Biz de yeni bir sürümü, Samsung Galaxy Ace 2 inceledim.

Tasarım ve ekran

Ace'in tasarım sorunsuz parlak ön ve pleasingly raket arka kapak ile, basit ama sofistike. Onun 3,5 inç ekran ve squarish durum kesinlikle iPhone 4 benzer, ama oldukça metalden daha çok plastik. Ace Fakat hala, sağlam ve iyi yapılmış hissediyor. Samsung'un son akıllı telefonlar birçoğu gibi, o da sadece 113g şaşırtıcı derecede hafif.

Bu iPho var. Samsung Galaxy Ace var.

Ace'in ekranı, hızlı ve duyarlı, ama onun 320x480 piksel çözünürlük daha pahalı telefonlar gibi keskin değildir. iPhone 4'ün 330ppi ile karşılaştırıldığında, inç başına 165 piksel - iPhone 4 anlamıyla yarısı piksel yoğunluğuna sahiptir.

web sayfalarında küçük metin açıkça okumak için bazı ciddi yakınlaştırma gerektirir rağmen Fakat, birçok şey için çok kullanışlı olduğunu. Neyse ki, dışarı yakınlaştırma ve çoklu dokunmatik desteği sayesinde hızlı ve sezgisel.

LCD ekran, hızlı ve duyarlı olduğunu.

Ekran Samsung ünlü hale geliyor değil AMOLED tipi LCD tipi vardır. Yine de, hatta kör edici parlak ışıklar altında parlak ve canlı görünüyordu.

Belki sayesinde onun ufacık ekrana, Ace'in pil ömrü delicesine iyidir. Biz kolayca Wi-Fi ile, bir gecede şarj olmadan Ace dışında kullanımı iki gün sıkılmış ve GPS hem açık.

samsung galaxy ace ne kadar

Android işletim sistemi

Ace beyinleri Google'ın mobil yazılım, Android 2.2 Froyo olduğunu. Oldukça kesme kenarı değil - sürüm 2.3.3 ile telefonları zaten dükkan geliyorlar. Ama 2.2 hala Android işletim sisteminin en iyi özelliklere sahiptir, bu nedenle yeni sürümlerinde kullanılabilir SIP arama ve NFC desteği özleyeceğim sanmıyorum.

Ace bir masaüstü PC'de bakmak gibi hemen hemen sayfaları görüntüler Android'in fantastik Web tarayıcısı, spor. Ne yazık ki, içeride bir 800MHz işlemciye sahip Ace Flash'ı destekleyecek kadar güçlü değildir, bu yüzden bazı videoların oynatılması için almazsınız ve diğer Flash o biber internet nesneleri. En azından orada komik kedi videoları almak için bir YouTube uygulaması var, ama BBC'nin iPlayer no müdavim olduğunu.

Android 2.2 en son işletim sistemi olmayabilir, ama bizi mutlu tutmak için yeterli özelliklere sahiptir.

Flash olmaması büyük bir hayal kırıklığı olduğunu, ancak Ace hala bizim ruhları şamandıraya pek çok özellikleri vardır. taşınabilir hotspot özelliği, örneğin, Wi-Fi üzerinden dizüstü ve diğer araçlar ile 3G veri bağlantısı paylaşmanızı sağlar. Eğer kullandığınız ne kadar veri farkında olmalıdır, ancak veri parası içinde iseniz, bu özellik 3G eskimiş dongle'ları yapar.

Bu Android Market'ten progams ve oyunların yığınları indirmek için de kolaydır. seçimi hala iPhone'un App Store ikinci olmasına rağmen, tüm büyük markalar mevcuttur ve en iyi şeyler çok ücretsizdir. Facebook, Twitter ve Kızgın kuşlar Sadece sunulan ücretsiz hediyeler birkaçıdır.

İlgili Mesajlar

  • Pakistan Detaylar Kore Mobiles Samsung Galaxy S4 I9500 çift çekirdek Kore 4.2.1 Android Cep Telefonu Özellikler: Ücretsiz Teslimat / Kargo Ürün Detayı: Samsung Galaxy S4 I9500 çift ...

  • herhangi bir ekran öğesine dokunun ve Ana ekran tuşuna basılı tutun: Görev yöneticisi erişmek için aşağıdaki talimatları izleyin. Görev yöneticisi simgesine dokunun. Aşağıdaki seçenekler mevcuttur: Etkin uygulamalar. Ekranlar ...

  • Üç faktör online alışveriş Ahaa yapmadan önce, bu web sayfasının bu yerde bu makaleyi ilişkin onun iyi tartışma, ben şu anda beni ayrıca yorumlama böylece tüm bu okudum dikkat ...

  • Nasıl Samsung LN46C630 Titreme sorunu garanti süresi dolduktan sonra Samsung LN46C630 TV ekran titremesi ile ilgili bilinen bir sorunu var Tüm Ürünleri Göster düzeltmek için. AT 150 $ ödemek yerine ...

  • Samsung Galaxy S1 Samsung Galaxy S Hakkında Android Telefon geliştirilen ve Samsung Electronics tarafından 2 düzine ile üretilmiştir mobil yakışıklı tasarlanmış bir Android destekli akıllı telefon ...