samsung galaxy s3 Nasıl 2 insert sim kart

Samsung Galaxy S3 "SIM" kart sorunu çözmek için nasıl

Biz zaten Galaxy S3 "Hayır SIM" kartı sorunu ve onunla ilgili hatalar ile ilgili bazı sorulara cevap. Ancak, verdiğimiz bilgiler iterek olmayan meraklısı kullanıcılar bize sorunu çözmek için nasıl hakkında daha ayrıntılı öğretici sağlamak için bize soran e-posta göndermek için özellikle yeterli değildi. Yani burada o ...

samsung galaxy s3 Nasıl 2 insert sim kart

Sorunun Bakış 

Galaxy S3 üzerinde hiçbir SIM kart hatası ancak gelişigüzel oluşur gerçekten ciddi bir sorun değildir. Yani telefonu olan herkes her zaman her yerde bu sorunla karşılaşabilir. Başka bir şey hata açılır zaman, kimse bilmiyor olmasıdır. Kullanıcı, bu sorun oluştuğunda o başka bir SIM paketleri hiçbir erişimi olan bir yerde ise en kötü durum senaryosu olacaktır.

olası Nedenler 

SIM kart sorununa neden olabilir bir çok faktör söz konusu olabilir. Neyse ki, bu sorunu yaşadığını belirten kullanıcıların çoğunluğu sorunu kolaylıkla çözülebilir söyledi. Şu anda bu sorunla karşılaşan Yani, bunun nedeni aşağıdakilerden biri olabilir:

 1. Telefon Yükleme Süresi - Her zaman bir smartphone tüm sistem uygulamalarını çalıştırmak için gerekli sürücüleri ve hizmetlerin bir demet yükler, açıktır. Telefon normalden biraz daha yavaş yükler ve bu SIM kart hemen algılanmaz nedeni olabilir Ancak, zamanlar vardır.
 2. gevşek Bağlantı - Pin biri SIM karttaki arayüzü dokunmayın eğer, sistem hemen SIM kart yok hatası penceresi haşhaş tepki verir. Aslında cep telefonu kullanıcıları yaşayabilirsiniz en sık karşılaşılan sorunlardan biridir.
 3. korozyona uğramış Arayüz - Zamanla, SIM kart arayüzü nedense kir birikir. Bu durumda, pim ve konektör soruna yol açacak iyi bir bağlantı kuramadı.
 4. Hasarlı SIM Kart - Bu SIM kart ile ilgili sorunların çoğunu hasarlı SIM paketleri neden olduğunu, aslında, nadir bir sorun değil. Eğer bir operatöre bağlı iseniz, telefon hattı için bir çağrı bu sorunu çözebilir.
 5. Hasarlı Telefon Bağlayıcı - Burada belirtilen tüm olası nedenleri, bu nadir ama o aklına olamazdı anlamına gelmez.
 6. samsung galaxy s3 Nasıl 2 insert sim kart

Hayır SIM Kart Problem Çözme 

Bu hata oluştuğunda yapmak için herhangi bir kullanım için en iyi şey neyin neden olduğunu belirlemede eleme süreci kullanmaktır.

 1. İlk Telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin ve hala hata görüntüler görmek için tamamen aktif olana kadar bekleyin.
 2. Hala devam eden bir yeniden başlatma veya iki sonra ve telefonu kapatın ve arka panelini açın. pili ve SIM kartı almak.
 3. Yumuşak ve temiz bir bez kullanarak, hafifçe temizlemek için SIM kart konnektörü ovalayın. Bunu yeniden takın ve sorun çözüldü görmek için telefonu açın.
 4. Hala gösterileri Yukarıdaki adımları ve hata yaptıktan sonra, alışılmışın dışında bir şekilde biraz kullanmak için zamanı geldi. Eğer tepsi ve SIM kart arasında küçük bir kağıt parçası ekleyebilirsiniz olmadığını görmek için deneyin. Bunu yapmak konnektörleri üzerine biraz daha kart itecektir. bu soruna neden gevşek bir bağlantı olsaydı, bu adım bunu çözebilir.
 5. diğer telefonlar ile kart test ve eğer o inşaat bakın. Eğer varsa, o zaman telefon, onunla ilgili bir sorun yoktur. Ama ya bu telefon ya da bir sorunu var SIM kart, kart veya telefon değiştirilmesi olacağını böylece sağlayıcı çağrı ihtiyaç vardır.

İlk dört sorun giderme adımlarını aslında beş dakika içinde yapılabilir ve zaman bu süre içinde sizin sağlayıcı çağrı edip etmeyeceğine anlayabilirsiniz.

Biz hala bizim okuyucuların eğlenceli sorular, bu yüzden (ne olursa olsun) Telefonunuzla ilgili sorunlar varsa [email protected] adresine e-posta çekinmeyin.

İlgili Mesajlar

 • Pakistan Detaylar Kore Mobiles Samsung Galaxy S4 I9500 çift çekirdek Kore 4.2.1 Android Cep Telefonu Özellikler: Ücretsiz Teslimat / Kargo Ürün Detayı: Samsung Galaxy S4 I9500 çift ...

 • herhangi bir ekran öğesine dokunun ve Ana ekran tuşuna basılı tutun: Görev yöneticisi erişmek için aşağıdaki talimatları izleyin. Görev yöneticisi simgesine dokunun. Aşağıdaki seçenekler mevcuttur: Etkin uygulamalar. Ekranlar ...

 • Üç faktör online alışveriş Ahaa yapmadan önce, bu web sayfasının bu yerde bu makaleyi ilişkin onun iyi tartışma, ben şu anda beni ayrıca yorumlama böylece tüm bu okudum dikkat ...

 • Nasıl Samsung LN46C630 Titreme sorunu garanti süresi dolduktan sonra Samsung LN46C630 TV ekran titremesi ile ilgili bilinen bir sorunu var Tüm Ürünleri Göster düzeltmek için. AT 150 $ ödemek yerine ...

 • Samsung Galaxy S1 Samsung Galaxy S Hakkında Android Telefon geliştirilen ve Samsung Electronics tarafından 2 düzine ile üretilmiştir mobil yakışıklı tasarlanmış bir Android destekli akıllı telefon ...