sözleşme ile bir iphone 6 ne kadar

Nasıl daha az bir iPhone 6 almak için

Zaten yeni iPhone 6 veya iPhone 6 Plus'ı preordered yoksa, Apple'ın son akıllı telefonda mevcut tüm teklifleri karşılaştırmak için biraz daha fazla zaman alarak kendinize bir iyilik yapıyor olabilir.

Aslında bir iPhone 6 veya iPhone 6 Plus ellerini almak için olsa da, beklemeye hazırlıklı olun. Apple yeni telefonları için talep ilk ön sipariş arz aştığını açıkladı. telefonlar Cuma müşterilerine preorder teslim edilmesi gerekiyordu, ancak birçok Apple'a göre, Ekim ayına kadar gelemeyecek. Ancak, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus mağazalarında mevcut olmalıdır - uzun satırlar beklemek isteyen insanlar için, olmasıdır.

Eğer sipariş veya satır almak önce Yani, burada yeni bir iPhone üzerinde bir anlaşma elde hakkında bilmeniz gerekenler.

Wal-Mart AT ile iki yıllık sözleşme ile $ 179 depolama 16GB (mevcut asgari) ile iPhone 6 sunan&T, Sprint veya Verizon. Bu Apple'ın fiyatının 20 $ daha az. Wal-Mart, aynı zamanda iki yıllık sözleşme ile 279 $ (20 $ kapalı) Cuma mağazalarında iPhone 6 Plus, satış olacak.

Wal-Mart aittir Sam Kulübü, AT ile iki yıllık sözleşme ile 177 $ (22 $ Apple daha az) Cuma mağazalarında iPhone 6 (16GB) satış olacak&T, Sprint veya Verizon ve iPhone 6 Plus (daha az $ 22) 277 $ için bir sözleşme ile.

Zaten bir iPhone varsa, yeni bir telefon fiyatını düşürmek için bir kredi almak için ticaret yapabilirsiniz. Wal-Mart size ticaret-in alırsınız ne kadar tahmin için kullanabileceğiniz bir hesap makinesi vardır. Bir AT Örneğin, bir çalışma 16GB iPhone 5s&T servis planı hesap göre, Wal-Mart 250 $ net olabilir.

AT&teknik maliyeti hariç ücretsiz 299 $ 199 $ ya da iPhone 6 Plus yeni bir iPhone 6 satın yapacak - T, Sprint, T-Mobile ve Verizon iyi durumda bir iPhone 5 saniye içinde ticareti için 300 $ kredi kadar sunuyoruz sözleşme. Eski iPhone'lar için ticaret-değeri daha düşüktür. (Sprint, ancak 200 $ minimum ticari kredi garanti ediyor).

sözleşme ile bir iphone 6 ne kadar

dört büyük kablosuz taşıyıcılar, bir servis anlaşması için oturum açtığınızda telefon için açık hiçbir ücret ödemeden izin taksit seçenekleri vardır. cihazın tam no-sözleşme maliyeti birkaç ay yayılmıştır. 16GB iPhone 6 durumunda, $ 649 - - Yeni telefon için zamanla tam fiyat ödemeyi kabul karşılığında aylık servis ücretleri standart bir iki yıllık servis anlaşması ile olacağını daha düşüktür.

AT&T: iPhone 6 Plus için bir iPhone 6 ile 24 ay (20 ay için 37,50 $) için 31,25 $ bir ay sonra, aşağı 24 ay (20 ay için 32,50 $) için 27,09 $ bir ay hiçbir ücret ödemeden. Hizmet planları 60 $ bir ayda başlar, ama sen AT ile seçtiğiniz veri planına bağlı 15 $ 25 $ bir ay kaydedebilirsiniz&T'nin Mobil Paylaşım planlıyor. Önceden Sipariş iPhone 6 cihazları 21 ila 35 iş günü içinde kargoya verilir, ve iPhone 6 Plus cihazları 9 Kasım ve 27 Kasım arasında gemi olacak.

T mobil: 24 ay sonra, aşağı 27,08 $ bir ay hiçbir ücret ödemeden. Hizmet planları 45 $ 'da başlayacak. T-Mobile taşıyıcıları geçerseniz erken sonlandırma ücretleri karşılamak için 350 $ kadar ödeyecek. Önceden Sipariş iPhone 6 cihazları bir ila dört hafta içinde kargoya verilir, ve iPhone 6 Plus cihazları bir ila altı hafta içinde kargoya verilir.

Verizon: iPhone 6 Plus için bir iPhone 6 ve 37,49 $ bir ay için, sonra aşağı 20 ay için 32,49 $ bir ay hiçbir ücret ödemeden. Hizmet planları $ 55 ayda başlar, ama sen Verizon Kenar planı ile seçim planı verilere bağlı $ 10 $ 25 aylık indirim alabilirsiniz. Önceden Sipariş iPhone 6 cihazlar 7 Ekim tarafından teslim edilecektir; iPhone 6 Plus cihazları Ekim 28 tarafından teslim edilecektir.

Sprint: diğer taşıyıcılara benzer taksit planlarına ek olarak, Sprint aşağı hiç para gerektiren yeni bir "iPhone for Life" leasing planını açıkladı. Baz modeli iPhone 6 için kiralama maliyeti 24 ay için 20 $ bir ay artı hizmet için 50 $ bir ay. Baz modeli iPhone 6 Plus için kiralama maliyeti 24 ay artı aylık servis ücretleri için 25 $ bir ay. İki yıl sonra, bir leasing plan üzerinde olanlar yeni bir iPhone üzerinde yeni bir kira yükseltebilirsiniz, kiralanan iPhone 6 satın almak veya aya iPhone 6 ay kiralama devam edin. kira sözleşmesi erken iptal edilirse, kalan kira ödemeleri derhal ödenir ve telefon iade edilmelidir. (Ayrıca kira dışarı almak için bir seçenek var.) Başka bir taşıyıcıdan geçerseniz Sprint ayrıca 350 $ kadar ödeyecek. Önceden Sipariş iPhone 6 cihazları üç hafta kadar teslim edilecektir. Önceden Sipariş iPhone 6 Plus cihazları dört ila altı hafta kadar sevk edilecektir.

İlgili Mesajlar

  • Ne kadar iPhone sürat Verizon iPhone 4 ve T iPhone 4 AT maliyeti yok: 16GB 199,99 $, 32GB 2yr ile 299,99 $ Apple iPhone için 49 $ bir 8GB belleği ile 3GS mevcuttur planlıyoruz. iPhone ...

  • iPhone 4S yıkılan alır, Sen iFixit yeni iPhone 4S elinde var ve ustaca yırttı önce sadece bir zaman meselesi olduğunu biliyordum biraz daha büyük bir pil ve Sony kamera sensörü ortaya koymaktadır ...

  • ticaret-değerler öncesinde 10 Eylül olay Update zoka önce iPhone için en çok para alın: Gazelle uzun 50 günlük fiyat kilit penceresi duyurdu. Bu Ekim ayına kadar size verecektir ...

  • . Sprint Cuma, 20 Eylül Overland Park, Kan (İŞ TEL), 13 Eylül 2013 tarihinde iPhone 5s ve iPhone 5c Sınırsız Veri Deneyimi getir - Sprint (NYSE: S) bugün vereceğini açıkladı ...

  • San Antonio iPhone Onarım Cellairis hızlı ve uygun fiyatlı San Antonio iPhone tamiri için akıllıca bir seçimdir. iPhone ekranı hasarlı veya su Cellairis telefonunuzu düştü Eğer can ...