Uzun 7 indir alacak IOS olacak nasıl

Yasal iOS 7 Beta İndir Ve iPhone 5, 4S, 4, iPod touch It On Kurmak İçin Nasıl

Apple iOS 7 ilk beta yayınlandı Tamam, bu yüzden o günden beri, bir çoğunuz bize hareket içinde nasıl alabilirim soran temas edilmiştir. Burada, size iPhone veya iPod touch üzerinde beta yazılımı test etmek istiyorsanız aşağıdaki size adımları göstermek için gidiyoruz.

Uzun 7 indir alacak IOS olacak nasıl

Bu teknoloji fanlar gibi, şu anda geliştiriciler için yalnızca en son beta, denemek isteyebilirsiniz, bu nedenle duruyor. beta aşamasında olduğunu ve bu nedenle tamamlanmamış olduğundan, biz size alışmış her zamanki pürüzsüzlük bırakmak zorunda kalacak başlamadan önce belirtmekte yarar var. Bu erken gerçek şey inşa ve kenarlarda dolayısıyla küçük bir kaba, yani adımlarla önde basmadan önce, şiddetle günlük sürücü aksine sen, hakkında eleştiri var bir yedek cihazda bu koşmak tavsiye ederiz.

Bu betalar çeşitli keşfedilmemiş ortamlar aracılığıyla açılır eğilimindedir, ancak bu tek başına Apple davranış bu tür bastırma bilinen edilerek birlikte, sorunlu olabilir. Bu nedenle, cihazınızda çalışan herhangi bir iOS beta almak için en iyi yoldur yasal yol almak, bu yüzden aşağıda ve uzun zaman önce, size iPhone veya iPod touch iOS 7 Beta 1 yayınlanmaya başlayacak adımları kontrol etmektir.

Devam etmeden önce dikkatle okuyun:

iOS 7 iPad ve iPad mini beta 1 henüz mevcut değildir, unutmayın; Devam etmek isterseniz bir iPhone 4, 4S, iPhone 5 ya da iPod 5-gen dokunmatik gerekir. Ayrıca cihazınızda çalışacağını hangi özellikleri bilmek iPhone, iPad, iPod touch uyumluluk tablosu için iOS 7 göz atabilirsiniz.

Sen iTunes'un son sürümü PC veya Mac yüklü olması gerekmektedir. Buradan Windows ve Mac için iTunes 11.0.4 indirebilirsiniz. tüm süreç boyunca veri kaybını önlemek için iTunes'u kullanarak iCloud'u veya PC'nizde / Mac kullanarak yedekleme Cihazınızı unutmayın.

Adım 1: tarayıcınıza aşağıdaki URL yapıştırarak iOS Dev Center'da kaydol: developer.apple/programs/ios/~~dobj

süreç ileri gitmek için bir Apple kimliğine sahip olması gerekir. İngiltere'de olanlar için Amerika Birleşik Devletleri'nde iseniz 99 $ / yıl veya 60 £ / yıl maliyeti. süreç, seçtiğiniz ve sonra nihayet programı etkinleştirmek program türünü satın şartları ve koşulları kabul, sonra bir program türü, inceleme seçin ve programı göndermek, hesap bilgilerinizi girerek başlamak oldukça basittir.

Uzun 7 indir alacak IOS olacak nasıl

Adım 2: tüm bittiğinde, tarayıcınızı işaret: developer.apple/devcenter/ios/index.action~~pobj ve aşağıdaki ekran gösterildiği gibi Apple kimliğini kullanarak hesabınızda oturum:

3. Adım: Oturum açtıktan sonra, bulmak ve geliştiricinin portalda cihazınızın UDID kayıt gerekecektir. Sen UDID ortaya çıkarmak için seri numarasına tıklatarak, iTunes cihazınızı bağlayarak onu seçerek ve cihazınızın UDID bulabilirsiniz. Mac üzerinde ctrl + c Windows veya komut + C kopyalayabilirsiniz.

Eğer UDID var bir kere, web tarayıcınızda developer.apple/account/ios/device/deviceList.action~~pobj gidin cihazınıza herhangi Adını vermek, UDID takın ve cihazınızı kaydetmek için Devam çarptı.

Adım 4: iOS 7 beta indirmek için seçin iOS 7 SDK geliştiricinin portalında beta ve Yüklemeler tıklama. Cihazınız için özel IPSW dosyasını indirin.

Adım 5: indirdiğiniz dosya .dmg biçiminde olacağını göreceksiniz. Eğer bir Mac üzerinde çalıştırıyorsanız, doğal .dmg dosyadan .ipsw ayıklamak ve Windows üzerinde iseniz, aynı işi yapmak için 7-Zip gibi bir program gerekir.

Adım 6: Eğer .ipsw çıkarılan ve gitmek için hazır sonra, iTunes aracılığı cihazınızı geri yüklemeniz gerekir. Eğer kişisel verileri yedeklediğinizden emin olun (bu kılavuzun başında belirtildiği gibi, geri yükleme işlemi yoluyla kaybetmemek için).

Uzun 7 indir alacak IOS olacak nasıl

Adım 7: (Windows, bu Shift tuşunu olacaktır) Alt tuşunu basılı tutun, Mac veya PC, ve OS X üzerinde cihazınızı bağlayın ve Geri Yükleme tıklayın. iTunes sonra .ipsw önceki adımlarda çıkarılan seçmenizi sağlayacak. onu seçin.

Adım 8: iTunes onun bir şey ve voilà yapalım, birkaç dakika sonra, cihazınız iOS 7 gitmek için hazır olmalıdır.

Ayrıca kontrol etmek isteyebilirsiniz:

Sen bizi Twitter'da takip edebilirsiniz. Google + 'da veya kendiniz Microsoft, Google, Apple ve web son güncel tutmak için Facebook sayfamızı gibi çevrenize bizi ekleyin.

İlgili Mesajlar

  • Paylaşım Ve İndirme Facebook Videolar Güç Tüm bu alır dünya ile oluşturulan bir video paylaşmak için sadece bir tık. Bu heyecan verici ya da korkunç bir kavram ya olduğu; değişir...

  • Bedava Mobil Oyun İndir X3 02 ücretsiz video Iphone, Samsung, Android, Windows LG, ücretsiz Mobil Oyun Download X3 02 31223 (36339 votos) çağrı + - Ben kullanıyorum eski Bedava Mobil Oyun İndir X3 02 ...

  • Bu gelişmiş teknolojik dünyada Whatsapp BlackBerry, tüm insanların hayatında olağanüstü bir rol oynayan yeni mobil uygulamalar bol. dünyada hiç kimse sadece ile yürüyebilir ...

  • Nokia E5 Nokia E5 WhatsApp için WhatsApp İndir, hep arkadaşlarınızla temas halinde tutmak için gereken insanlar için tasarlanmış Nokia E5 gibi bir cep telefonu can not miss uygulama ...

  • Iphone, Samsung, Android, Windows LG, Tekken 3 Java Mobil Oyun N95 8GB Tekken 3 Java Mobil Oyun N95 8GB ücretsiz görüntülü görüşme 31223 (36339 votos) + - Ben Tekken 3 Java Mobil Oyun N95 kullanıyorum ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/uzun-7-indir-alacak-ios-olacak-nasıl.php on line 122

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/uzun-7-indir-alacak-ios-olacak-nasıl.php on line 122