Şarj işlemi sırasında aşırı ısınma Iphone pil

Overheating sonra Apple iPhone Kills Man Binbaşı Fire To Talepleri

5 Şubat 2016

Onun Apple iPhone aşırı ısınma sonucu alevler içinde sonra bir Polonyalı kanser hastası Avrupa ülkesinin medyasında çıkan haberlere göre, hayatını kaybetti.

Onun iPhone'un pil yol açtı ve vücudunun yüzde 60'dan fazla yanıklar ile Kruger bırakarak, onun dairesinde büyük bir yangına neden zaman marek Kruger, kanser hastası 53 yaşındaki adam, yatağında uyuyordu. Adam yaralanma yenik ve hastaneye vardıklarında ölü ilan edildi, Metro bildirir.

O tamamen aciz olduğu düşünüyor ve acil durumda onun aile üyeleri ile iletişim kurmak için onun iPhone bağlıydı - - Apple iPhone, daha sonra Polonya adamın "hayatımın parçası" olarak Kruger eşi tarafından tanımlanmıştır korkunç olay ironi duygusu ekledi.

Apple iPhone tek başına ABD'de tahminen 100 milyon tüketiciye övünme, dünyada en yaygın kullanılan cihazların biridir. [Andrew Burton / Getty Images tarafından Foto]

yangın patlak verdiğinde Polis raporlarına göre, adam yatakta uyuyordu. O aşırı ısınma bir felakete yol açabilir habersiz, onun yastık altında onun Apple iPhone şarj olmuştu.

Birkaç dakika sonra, aynı binada başka bir dairede arkadaşı ile vakit olmuştu Polonyalı adamın oğlu, Przemyslaw, ilk yanan plastik kokuyordu ve hemen babasının uyuyordu yere koştu. Ama babasının yatak ulaştığı zaman, Przemyslaw zaten olay yerine eğilimi yangın ekipleri bulmak için şaşırdım. Babasının iPhone Daily Mail göre, bir alarm ve itfaiye çağırmak için onun komşuları neden büyük bir yangına neden oldu.

Bir sonraki tahkikat "yavaş" yangın olduğunu ortaya koydu ve o yürümek mümkün olmuştu adamın hayatı kaydedildi olabilirdi. Bir tümör birkaç yıl önce beyninde tespit edildi ve onun düz yüklü bir uzman hastane yatağında uyuyordu çünkü Ancak ne yazık ki, Marek yürüyemiyordu.

Polonyalı adamın karısı, Iryna, onun için çok önemli bir şey, onun ölüm nedeni haline geldiğini sadece trajik olduğunu Marek telefon onun can simidi olduğunu söyledi ve.

Şarj işlemi sırasında aşırı ısınma Iphone pil

"O yanına onun telefonuna sahip olmak istedim çünkü sadece yastık altında telefon ve cüzdan koymak için kullanılır.

"Kızlar [onun hemşireler] etrafında olmasaydı ve işimin başındaydım bazen zaman o güvensiz hissettim."

Jonathan Fuguet, bir danışman, bilimsel danışman, şarj olurken bir yastık altında olduğu için iPhone ateş çekmişti adli tıp söyledi. Böyle bir adım olduğunu söyledi, pillerin aşırı ısınmasına ve patlamasına neden olabilir.

"Telefonla tarafından üretilen ısı nedeniyle yalıtım dağıtmak değil şarj ederken – neredeyse bir yangın ama çok, çok yavaş içine koyarak gibi. "

Adli tıp Fuguet değerlendirmesine kabul etti. Apple iPhone alevler içinde olmazdı söyleyerek ısı kaçmak için izin vardı.

"Ben her likelihoods olarak, iPhone o, biz burada olmak olmazdı ücret gibi ısı harcanmış olabilirdi bir ortamda suçlanıyor olduğunu olduğunu ikna ediyorum," dedi.

iPhone 5c öğrencinin cebinde yangın yakalar, ikinci derecede neden t.co/Nb5OBR4KVl #iPhone yakar

— iPhone Haberler (@iPhone_News) 3 Şubat 2014

Bu bir Apple iPhone alevler içinde ilk kez değil. Sadece geçen yıl, internet Marek Kruger kaderini ürkütücü anımsatan bir durumda, uyurken onun şarj iPhone yakalandı yangından sonra üçüncü derece yanıklar acı bir Kanadalı gencin raporları ile dolu idi.

Apple iPhone telefonlarını veya diğer aygıtları kullanırken dikkatli olmayanlar için sert bir hatırlatma olarak hizmet etmelidir bir aşırı ısınma kurbanı Polonyalı adamın trajik öyküsü. Çevremizde gadgets ile haline gelebilir kadar rahat, biz onları alamaz, onlar bizim hayatımızı kolaylaştırmak için hazır olduğunu asla unutmamalıyız.

İlgili Mesajlar

  • Salı günü Apple ürünü de termal özelliklerine içinde çalışır söyleyerek, yeni iPad üzerinde herhangi bir aşırı ısınma endişeleri reddetti. Apple'ın yeni iPad son Cuma günü kullanılabilir hale geldi ...

  • çevreye bağlı olmadığı zaman telefon ısınmasını olabilir sadece üç nedeni vardır: Donanım sorunu iOS sorun Programı koşu gerçekten kaynakların 1 ve 2'nin bir sürü gerektirir ...

  • Access (Ana ekran olarak da bilinir) iPhone ana menüsü ile Promoted bir iPhone Pil Simgesi açın ve "Ayarlar" simgesine tıklayın nasıl. Varsayılan olarak, bu ilk sayfada görünür ...

  • Android Telefon Android'de Aşırı ısınma sorunu nasıl durdurulur Google tarafından sağlanan müthiş bir işletim sistemidir. Chrome ile pek çok tesis var ve ayrıca bazı sorunlar vardır. Bazı insanlar bildirdik ...

  • Pil kesmek mesajı şarj. Ben sorunları bir çift var yeni bir Samsung Skyrocket I727 var. ve ben bir süre sonra bir pil bağlantısı mesajı var onunla birlikte gelen şarj kullanılan ...