i indir zaman Uygulamalar sadece bekleyen demek

iPhone uygulamaları bekliyor - yükleme, güncelleme, yeniden

içindekiler

iPhone SSS: Ben bir bekleme durumunda bir iPhone uygulaması var; nasıl ben bunu kurarken veya güncelleme bitirmek için alabilirim?

Ben bu istendi ettik “bekleyen iPhone uygulaması” soru birçok kez benim nasıl silinir / iPhone makale apps kaldırmak, bu yüzden ben düşündüm’tüm olası çözümler düzenlemek için zaman ayırın d ben’gördüm, ve bir yere koyun. İşte o zaman kendi kurulum veya güncelleme işlemine devam etmek için iPhone uygulamaları bekleyen almak hakkında buldum tüm farklı çözümler vardır.

i indir zaman Uygulamalar sadece bekleyen demek

(Not: iPhone, iPod ve iPad tüm işletim sistemi aynı iOS kullanmak için, bu çözümleri de iPad ve iPod uygulamaları bekleyen için çalışacaktır.)

1) Bekleme iPhone uygulaması çözümü - iPhone (iPad veya iPod yeniden başlatın)

En popüler çözelti’bekleyen iPhone uygulaması sorunu için görülen (ve aşağıdaki yorum çözümü konusunda en çok yazılı) ettik iPhone yeniden etmektir. İşte bu konuda bazı yorumlar konsolide notlar “bekleyen iPhone uygulamaları” çözüm:

iPhone reboot benim için çalıştı! Ben "Update" uygulamalar düğmeye bastı sonra durumunu 'bekleme' ile yaklaşık 11 apps vardı. Her nasılsa uygulama güncelleştirme işlemi ertesi güne kadar takıldı. Bugün, benim iPhone yeniden başlatılması ve iPhone uygulamaları kendilerini güncelleme tamamladı.

görünen 'slayt kapatmak için' kadar iPhone yeniden başlatmak için, yaklaşık beş saniye süreyle iPhone Güç düğmesini basılı tutun; o kaydırıcıyı üzerinde kaydırın. Eğer geri gelmek görene kadar iPhone Güç düğmesine basarak tekrar iPhone açmak sonra bir ya da iki dakika bekleyin ve. Yeniden başlattıktan sonra, iPhone App yükleme / güncelleme işlemi bir anda her uygulamayı, bir güncelleme, devam etti. Bu yardımcı olur umarım.

Güncelleme 14 Nisan 2011: Ben sadece bu vardı “bekleme” Bir iPad uygulaması ile sorun kendim ve benim iPad yeniden başlatma sorunu çözüldü. iPad yeniden başlatılması, ben ikinci ekranda olan uygulama simgesi, bakmak için gitti ve zaman ben zaten ikinci ekrana üzerinde kaydırılır "Yükleniyor. " belirtmek, bildirmek.

i indir zaman Uygulamalar sadece bekleyen demek

2) iPhone uygulaması indirme işlemine devam

Bu ikinci çözelti “iPhone uygulaması bekleme” Sorun da bazı iPhone sahipleri yardımcı oldu:

"Ben sadece yüklenirken uygulamayı indirirken devam etti. App yüklenen olanlar ve eksik birine dayalı sıkışmış var hangi 'tahmin' vardı. Sonra uygulama mağazasına gitti (iPhone değil, PC'de) ve daha sonra ben doğru şekilde karşıdan değildi düşündüm uygulaması için indirme yükleme / süreci başlattı. sorunu sabit yeterince emin olun. Ben hiçbir fikir, ancak, nasıl, hangi uygulama soruna neden olduğunu anlamaya var. Ben sadece tahmin ve doğru var."

Yani, belirli bir örneğe bakarak, en yüklerken veya iPhone Twitter uygulaması güncellenirken bir sorun olduğunu varsayalım. Bu durumda, sorunu bekleyen bu iPhone app düzeltmek için şu adımları izleyin istiyorum:

 1. iPhone App Store'a gidin.
 2. Twitter uygulamasını bulun.
 3. 'Ücretsiz' düğmesine basın.
 4. 'Yükle' düğmesine basın.
 5. iPhone Twitter uygulaması yeniden / monte edilmelidir.

3) App Store'a giriş / çıkış yap

Aşağıdaki yorumların biri, burada başka bir olası çözüm "iPhone bekleyen uygulaması" sorun:

Yukarıdakilerin hiçbiri (iPod Touch) benim için çalıştı, ama ne yaptım oldu:

Touch App Store'u girmiş, örneğin, ekranlardan birinde dibinde (hesabımdan çıkış yapmış "Öne"), Ana ekrana geri döndü tekrar App Store'u girdi, imzalanan, bekledi. (Sonraki wifi gücü göstergesi, sol üst) etkinliği göstergesi durdu Birkaç dakika sonra, eve ekrana gitti ve bekleyen uygulama gitmişti.

Bu olası bir çözüm için Graham adlı bir yorumcu çok teşekkürler.

4) Bir bekleyen iPhone app Fix - farklı bir WiFi ağ kullanın

internet çevresinde kazma, okudum birkaç kişi bu sorunu WiFi ağı ve internet erişimi ile ilişkili olabileceğini söylüyorlar. Eğer öyleyse, bu çevrede olası yolları bir çift vardır.

a) yerine WiFi fiziksel bir kablo ile internete erişin

Bu olası bir çözüm olarak, Mac veya PC eğer iPhone bağlamak için internet sağlayıcınız (kablo internet erişim sağlayıcı verdiği kutusuna bilgisayarın arkasından bağlanır), iPhone bağlanmak için doğrudan kablo bağlantısı vardır senin bilgisayar ve girişimi iTunes app arabirimi üzerinden bekleyen iPhone app yeniden başlatın.

Bu otomatik olmazsa, aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Mac veya PC'ye iPhone veya iPod bağlamak.
 2. iPhone / iPod iTunes 'cihazlarda' bölümünde görünene kadar bekleyin.
 3. iTunes'un sağ tarafında 'Uygulamalar' sekmesine tıklayın.
 4. iTunes alt-sağdaki 'Senk' düğmesine tıklayın.

b) başkasının WiFi ağ kullanın

Bu çözüm işe yaramazsa, bir arkadaş ya da komşu WiFi hizmeti ödünç alabilir, bkz. kendi ağ oturum, evlerine üzerinde iPhone / iPod almak ve indirmek devam etmek alabilirsiniz bakın. Bu hemen işe yaramazsa, ayrıca süre kendi evinde iPhone yeniden başlatmayı deneyin ve bu süreci yeniden başlatılır bakın. Bu şekilde internet erişimi alınamıyor Ayrıca, eğer, Starbucks, McDonald, ya da diğer birçok kahve dükkanları gibi bir yerde ücretsiz WiFi deneyin.

iPhone uygulaması çözümleri bekliyor - Özet

Ben bu olası çözümlerden biri umut "iPhone uygulamaları bekliyor" Sorun sizin için çalışacak. belirtildiği gibi, iPod çünkü. iPhone ve iPad şimdi tüm Apple iOS işletim sistemini kullanan, ben bu çözümleri de için çalışacaktır varsayıyorum "iPod uygulamaları bekliyor" ve "iPad uygulamalarını bekliyor".

Bu bekleyen iPhone sorununu uygulamaları için herhangi bir diğer olası çözümleri biliyorsanız, aşağıdaki bir yorum bırakın lütfen.

İlgili Mesajlar

 • Oluşturma iPhone Uygulamalarını Nasıl bir Apple kimliği Apple kimliğiniz onaylayın. iTunes'dan müzik satın veya iCloud hesabınız varsa varsa, o zaman bu oturum açma kimlik bilgileri ne zaman kullanılır ...

 • Şu an sıkıldı ya da her zaman sıkıntı gelecek dönemleri kapsayacak malzeme ilgilenen varsa Sen Fore Olduğunuzda Top 7 Things Çevrimiçi To Do, doğru yere geldiniz. İle...

 • If you can indirmek için: Google buradan Play uygulaması doğrudan bir indirmek için en iyi yer, bir Google hesabınız varsa ve Google telefonunuzda oynayın Eğer Google Play üzerinden en iyisidir. Ya da, eğer ...

 • Ne olursa olsun denemek ne kadar zor, uzak şifreleri almak için sadece imkansız. Tabii, birçok hizmet artık Google veya Facebook üzerinden oturum yapalım, ama bir ton hala geleneksel kullanmaya zorlamak ...

 • Çeşitli çözümler tespit edilmiştir ve bunlar aşağıda listelenmiştir nasıl düzeltebilirim. Eğer ben yaşadım yanıtları görebileceğiniz gibi, bunların her biri problem çözme bazı şansı vardır. ...