Iphone feneri Telefon çaldığında söner

IPhone. Tamamen Blank Screen - Telefon Halkalar Ama Siyah Ekran

İphone 5s. IOS 8.1.1 / Ekran Tamamen siyah Ama Dokunmatik Ekran Hala çalışma

10 Aralık 2014

Ben ekran tamamen siyah ne bir iPhone 5s var ama dokunmatik ekran ve diğer fonksiyonlar hala çalışıyor, LCD yerine ancak aynı şekilde yapmaya devam edilmiştir.

iPhone 5s, iOS 8.1.1

IPhone. Boş Siyah Ekran ile 2G (8GB) Telefon

10 Ocak 2010

Bu sabah uyandım ve sadece beyaz ekran titreşimini olması ve daha sonra kapatmak, benim iPhone'da ev düğmesine basın. Ben hayır şans ile, ev ve uyku düğmelerine basarak çalıştı. yumruk beş dakika içinde, ekran beyaz 3 kez çaktı ama sonra karanlık bir ekrana ilerledi ve o zamandan beri açık değil.

Bazı diğer kullanıcılara gibi yumuşak ve sert sıfırlar çalıştılar, ama ekran hala boş. Hatta kurtarma moduna telefonunuzu koymak ve iTunes ile çalışan almak için çalıştı. Ben 3.1.2 yüklü yeniden, ama hayır şans. Uyku düğmesi oldukça şüpheli olduğunu ve işe almak için bazı pozisyonlarda basılı tutun gerektirir, bu yüzden vurmak ya da kurtarma moduna telefon almak için özledim edilmiştir.

İki hafta önce, ben, 3.1.2 güncellendi telefonu, reformasyon jailbroke ve aynı zamanda bir yedekten yeniden yükleme çalıştı functionality.I içinde herhangi bir sorun ile, blackra1n ile telefon kilidi. (Ben titreşim aynı anda benim laptop onları görmek beri) e-postalara ile beraber titreşim bildirimleri almak, bu yüzden bazı işlevler orada olduğunu biliyorum, ben sadece bir şey göremiyorum. Telefonda herhangi bir şifre ya da yoktur.

Benim tahminim, LCD sıfırlar ve kazanımlar geri ekranda bir şey getirmek mümkün olmamıştır çünkü dışarı çıktı olduğunu. Ben sadece düzgün bir sonraki adımı alıyorum onaylamak istedim, yeni bir ekran sipariş üzereyim.

Galaxy S6. Siyah Ekran - Telefon Halkalar Ama hiçbir şey gösterir

May 2, 2015

sadece siyah bir ekran var. Telefon çaldığında, ama hiçbir şey gösterir. % 100 siyah ekran. kapalı ve telefonu açmadan çalıştı. Hala ekranda hiçbir şey.

BB Aksesuarları. Benim Playbook Açık mı Fakat Ekran Tamamen boş mi

BB Eğrisi. Ekran Tamamen Siyah mı

Iphone feneri Telefon çaldığında söner

2012 24 Mayıs

kırmızı ışığı yanıyor ama hala onun geri dönerek değil ise ben sabah uyandığımda ne zaman BB eğrisi 8520 müzik dinlerken dün gece uyudu, onun batarya oldu drained.I, benim bilgisayardan şarj ediyorum. ve ekran tamamen siyahtır.

Galaxy S6 Kenar. Tamamen Tepkisiz - Tamamen Siyah Ekran?

6 Nisan 2015

aniden, benim akşam yemeği bu akşam sonra, benim S6 kenar tamamen tepkisiz oldu.

Samsung gereğince, 7+ saniye güç düğmesine basarak, hiç işe yaramadı. Tamamen siyah ekran, cevap yok. boşuna da, AŞAĞI hacmi düğmesini, güç düğmesine ve ev düğmesine basarak. Öte yandan, tmobile müşteri hizmetine telefonda iken, bu işlevsel olmayan yepyeni telefon rapor

Ben deli yukarıda belirtilen düğmelerine basın devam edildi. benim sabit hat üzerinden tmobile konuşurken de, telefon sonunda başlattım. Bu çok gelişigüzel. ben bu konuda okuma hatırlıyorum tek şey Samsung pili çekerek eşdeğer olduğunu söylemişti 7 saniye, güç düğmesine basın oldu.

sağ. Bu sahte değil. bu benim için hiçbir şey yapmadı. henüz yukarı veya düğme PLUS güç düğmesi PLUS ev düğmesini aşağı hacmi basarak,

i çeşitli permütasyon çalışıyordu gibi, sonunda, telefon başlattım, sonunda çalıştığı kombinasyonu tam olarak bilmiyorum. Bu bana bu telefon güven vermez.

Ne sonunda yaptım bu telefon sonunda önyükleme yapmak için. i did tüm tmobile ile telefonda olması ve güç düğmesine artı yukarı veya aşağı düğmesine hacmi artı ev düğmesine basın, ve sonunda, o yeniden başlatılması ve hayata geri geldi.

Galaxy S5. Neden Tamamen Siyah Ancak hala Yüzük Ekran mı

2 Ocak 2015

Ben Galaxy S5 ve diğer gece birisi elimi dışarı çaldı var. o yere oldukça gümbürtüyle aldı ve o zamandan beri, ekran tamamen siyah. Telefon hala yanar ve alt 2 ışıkları çalışan ve insanların vb çağırdığınızda bu yüzden dokunmatik ekranı varsayarak yaşıyorum kırık olmasına rağmen ben telefona cevap veremiyorum çalar. ne endişeleniyorum tüm fotoğraflarını kaybetme olduğunu. Telefon üzerinde bir desen kilit var, çünkü bir bilgisayara takın zaman hiçbir dosya olduğunu söylüyor. ben tamir için onu göndermek eğer telefonu silecektir? Ben sadece o ekran yerine eğer hala hala net olacak varsayalım ama her şeyi tutmak için olsun düşünüyorum?

BB Torch. Ekran PDF Yakınlaştırma Açık / Siyah Boş Goes?

BB Torch. 9800 Blank (siyah) Ekranı mı?

BB Fırtına 9500 Ekran Siyah / Boş Remains?

Eseries / İletişimciler. E7 - Hayır Wallpaper ile Blank Screen / Siyah Renk To Get

BB Torch. Ekran tamamen Blank / Siyah zaman Slayt Yukarıya doğru

Nokia 5230. Kamera alışkanlık Start Up - Boş Siyah Ekran?

BB Torch. Telefon Hala İşleri - Ekran Tamamen Siyah mı

Google Nexus 5. Telefon Halkalar Ama Ekran açılmıyor

IPhone. Boş Telefon Ekranı - iTunes Tarafından Tanınan

IPhone. Telefon Ölüm - Bu Bilgisayar Blank Screen için restore istiyor

Nokia. 5800 XpressMusic - Dokunmatik Ekran Engellenen telefon çaldığında

IPhone. My Phone yanıt ve siyah ekran gösterir Değil mi?

BB Curve 8300 Telefon Is On Ama Ekran Boş mı?

1 Ağustos 2010

İnsanlar beni arayabilir ve ben iletileri alıyorsunuz ama yapabileceğimiz tek şey yan başka bir şey eserler üzerinde sesli aktivasyon düğmesini kullanın ve ekran boş kalır ne de titreşir ve malzeme. Bunu kapatmak için çalışıyor ve güç düğmesini kullanarak ve hatta çalıştı Bataryayı çıkarmadan ama hiçbir şey çalışıyor gibi görünüyor oldum. Herkes bu sorunun sabit olabilir ve eğer konusunda herhangi bir fikir var mı?

Galaxy S5. Ekran Boş Ama Telefon Çalışma Goes

2014 16 Mayıs

Benim ekran ile garip bir sorun yaşıyorum. Bazen, benim telefon kapmak (son 2 hafta içinde yaklaşık 5 kat), ekran üzerinde gelmiyor. Ben, çok fonksiyonlu düğmeleri yanar görebilirsiniz Ben ekranı çekin ve unlock için ses duymak ve ben ekrana dokunun eğer yanmıyor ve ekran siyah kalır olabilir.

Ben güç tutarsanız, bu yeniden değildir. Eve itmek eğer hiçbir şey yapmaz, ama ben bunu halka duyabiliyorum ve benim ev düğmesinden cevap verebilecek aracılığıyla çağrı gelirse telefon üzerinde olduğunu duyabiliyorum ama ekran siyah kalır.

Ben bir pil çekme yapabilir ve telefon gayet başlar. Bu arka plan ışığının her zaman üzerinde gelmiyor, ya da belki bir yakınlık sensörü gibi telefon ekran kapalı olması gerektiğini tanımak için izin değilse gibidir.

Bir donanım sorunu veya yazılım sorunu ise söyleyemem. Birkaç hafta geri geldiğimden beri bazı yazılım güncelledi, herhangi bir yazılım değişmemiştir, ancak telefon kilitlendiği zaman bu her zaman rasgele ve en comepletely oluyor.

Telefon hiç telefonda bir işaret yoktur, düştü ve bir durumda olduğunu ve hiçbir ekran koruyucusu vardır olmamıştı.

Telefonu takas düzenlemek gerekir? Benim taşıyıcı başvurmalısınız?

BB Torch. Bazen Blank Screen gösteriliyor Telefon

28 Ekim 2011

My BB Blank Screen görünür. Nasıl yaparım? Bu benim BB lcd ekran hasar var. Ancak bazı zaman hala boş ekran çoğu zaman Okey ama.

Google Nexus 6. Telefon Of Ekran Boş iken Çevirme Goes

Motorola Fire XT. Telefon & İletişim Blank Screen verir?

İlgili Mesajlar

  • iPhone 6 Buster Hein • 09:43 am 11 Ağustos 2014 Haberler En hikayeleri Zaten iki yeni iPhone kısmı Çin'den bu çıkan dışarı sızar gördüğüm tarafından dört LED ile yuvarlak True Tone flaş alabilir ...

  • Apple Ürünü simgeleri Rehberi sembolleri: Apple Ürünü simgesi ne anlama geliyor? Apple Ürünü simgesi ne anlama geliyor? Biz simge ve sembolleri rastlamak olacak ve ne onlar size hepsini göster ...

  • Sadece sen de bir den ürküyor çünkü o olsun elinizi sallayarak Just Your Sizin iPhone'un Timer Kapatma Nasıl El ve Alarm sallayarak göre iPhone Timer ve Alarm Turn Off nasıl ...

  • iCloud şaşırtıcı şekilde size ve Apple aygıtları bağlar. iCloud Fotoğraf Arşivi ve iCloud Drive tüm fotoğraflar, videolar ve belgeler güvenli bir şekilde depolanır ve her yerde güncel tutmak. Aile...

  • Rossman: Ev Jim Rossman her iPhone üzerinde aramalar halka AH Belo Corporation için üst düzey bir uygulama geliştiricisi Neden andhas daha fazlası için Dallas Morning News için bir teknoloji yazarı oldu ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne-zaman/iphone-feneri-telefon-aldığında-sner.php on line 159

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne-zaman/iphone-feneri-telefon-aldığında-sner.php on line 159