Kullanılmadığı zaman Iphone 5 Pili aşağı çalışan

Sizin Apps Out kapatın 4.

iOS 9 App Switcher

her gün ya da iki kez, bu uygulamaları kapatmak için iyi bir fikirdir. Mükemmel bir dünyada, bunu yapmak zorunda olmamalıdır ve en Apple çalışanı yapmanız gerektiğini söylüyorlar asla. Ama iPhone dünya mükemmel değil - olsaydı, bu makaleyi okuduktan olmaz.

Kullanılmadığı zaman Iphone 5 Pili aşağı çalışan

Ben Ana Ekran Back To Go değilken Uygulamalar Kapat mı?

Hayır, onlar değil. Onlar bunları yeniden açtığınızda kaldığınız yerden, sen hakkını pick up, böylece belleğe yüklenen bir "atıl" modunda, gitmek gerekiyordu. Biz iPhone Utopia yaşamak istemiyorsanız: Bu uygulamalar böcek var olduğu bir gerçektir.

Bir uygulama kapatmak gerekiyordu ama vermedi pil drenaj sorunları bir sürü oluşur. Bunun yerine, uygulama arka planda düştü ve hatta bunu bilmeden pil varlıklar boşaltmak için.

Bir çökmesini uygulama aynı zamanda sıcak olsun iPhone'unuzu neden olabilir. Bu sizin için oluyor ise, Neden My iPhone sıcak olsun denilen benim makaleye göz atın? öğrenmek ve neden iyi için bunu düzeltmek için.

Sizin Apps kapatmak için nasıl

Ana Düğmesi çift tıklayın ve iPhone App Switcher görürsünüz. App Switcher iPhone hafızasında saklanan tüm uygulamaları görmek için izin verir. listesine göz atmak için, sola veya parmağınızla sağ kaydırın. Ben kaç uygulamalar tarafından şaşıracaksınız açık bahis!

Bir uygulamayı kapatmak için, app yukarı kaydırın ve ekranın üst kapalı itmek için parmağınızı kullanın. Şimdi gerçekten uygulamayı kapattıktan ve arka planda pil tüketimini olamaz. Uygulamalarınızı kapatmadan asla verileri siler ya da herhangi bir olumsuz yan etkilere neden - sadece daha iyi pil ömrü elde yardımcı olabilir.

Uygulamalar My iPhone üzerinde çökmesini Have Been Eğer Nasıl Anlarım? Her şey Güzel görünüyor!

Eğer kanıt istiyorsanız, gidin Ayarlar -gt; Gizlilik -gt; Teşhis & Kullanım -gt; Arıza tespit & kullanım Verileri. Mutlaka bir uygulama burada listede olup olmadığını kötü bir şey değil, ama aynı uygulama için girişlerin bir sürü görmek veya varsa uygulamalar altında listelenen LatestCrash. Eğer söz konusu uygulama ile ilgili bir sorun olabilir.

5. Bildirimler: Only You Need Ones kullanın

Bildirimler: Tamam veya izin yok mu?

Hepimiz ilk kez bir uygulamayı açtığınızda önce soruyu gördüm: "Uygulama  Sen Bildirimler "itin Gönder Like To, ve biz seçsin tamam veya İzin Verme .  Birkaç kişi bunu OK demek hangi uygulamalar konusunda dikkatli olmak ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Kullanılmadığı zaman Iphone 5 Pili aşağı çalışan

Bir uygulama, Push Bildirimleri göndermek için izin verdiğinizde, arka planda çalışmasını sağlamak için bu uygulamaya izin veriyoruz bir şey (bir oyunu kazanan bir kısa mesaj ya da favori takım alma gibi) hakkında bakım, bu uygulamanın olur, böylece size bildirmek için bir uyarı gönderir.

Bildirimler iyi, ancak pil ömrünü tahliye yok. Biz metin mesajları aldığınızda haberdar olması gerekir, ama bize diğer uygulamalar bize bildirimleri göndermek için izin verilen seçim için çok önemli.

Bildirimleri Nasıl Fix

Ayarlar -gt; Bildirimler

git Ayarlar -gt; Bildirimler ve tüm uygulamaların bir listesini görürsünüz. Her uygulamanın adının altında, ya göreceksiniz kapalı veya bildirimlerin tür uygulama göndermek için izin verildiğini: Rozetler, Sesler, ya da Afişler. demek uygulamaları görmezden kapalı ve liste içinde bir göz atın. gitmek gibi, kendinize bu soruyu sormak: "Ben bunu açık değil, bu uygulamanın uyarılarını almak gerekir mi"

Cevabınız evet ise olduğu gibi, her şeyi bırakın. Bazı uygulamalar size bildirmek için izin kesinlikle iyi. cevap hayır ise, bu uygulamanın bildirimleri kapatmak için iyi bir fikirdir.

Bildirimleri kapatmak uygulamanın adına dokunun ve yanındaki anahtarı kapatmak için Bildirimler izin. Orada burada diğer seçenekler de vardır, ama bunlar iPhone'unuzun pil ömrünü etkilemez. bildirimleri kapalı ya da üzerinde ise sadece önemli.

Kullanılmadığı zaman Iphone 5 Pili aşağı çalışan

6. Telefonunuzu bir kez Haftada (Doğru) Turn Off

zamanla birikir gizli pil ömrü sorunları çözmek için haftada bir kez kapatılıp tekrar ve tekrar iPhone Torna: yine basit bir ipucu ama önemli. Apple, çünkü iPhone Utopia, öyle değil mi söylemek asla.

Gerçek dünyada, senin iPhone çöktü veya herhangi bir bilgisayar uzun bir süre olmuştur oluşabilir diğer, daha teknik sorunlar var uygulamalarla ilgili sorunları çözmeye yardımcı olabilir kapatmadan.

Uyarı bir kelime: iPhone'unuzu kapatmaya aynı anda güç düğmesi ve ev düğmesini basılı tutmayın. Bu 'sert sıfırlama' denir ve sadece kesinlikle gerekli kullanılmalıdır. Bu duvarın üzerinden fişi çekerek bir masaüstü bilgisayar kapatmadan benzer bu.

IPhone (Doğru) Kapatmak İçin Nasıl

iPhone, basın kapanır ve "kapatmak için slayt" kadar güç düğmesini basılı tutun görünür. parmağınızla ekran boyunca dairesel güç simgesi tokatlamak ve iPhone kapanır olarak bekleyin. işlem birkaç saniye sürebilir etmesi normaldir. Sonraki, presleme ve Apple logosu görünür görene kadar güç düğmesini basılı tutarak tekrar iPhone açın.

Sonra, Arkaplan Uygulama Yenile ele alacağız ve bunları kullanırken değilken uygulamaları bile içerik indirmek için verilerinizi kullanabilirsiniz karar olacak. Sadece ihtiyacınız olanları seçerek pil ömrü (ve bazı veri) bir çok tasarruf edersiniz. nasıl size göstereceğim.

İlgili Mesajlar

  • 5 Yolları sadece pil şarjı zaten yarım gitti ve fark etmek, yarım gün boyunca hiç Android telefon baktı mı senin Android Telefon Pil Tahliye kesmek için ...

  • elma - Tarihi: konum etrafında iPhone 4s pil yüzdesi atlama etrafında iphone 4s pil yüzdesi atlama 12 Şubat 2012 benim telefon bıraktı% 6 batarya ile kapatmak bu sabah fark ettim ....

  • Söylenti: iPhone 5 Pil Bumped kadar Apple iPhone 5'in pil ömrü için mağaza var mı başka hangi tweaks 10 mAh? GÖRÜNÜM GALERİ An TÜM FOTOĞRAFLAR yeni pil çekim için dışarı sızdırılmış iddia ...

  • Haftalık Mod: iPhone 3G bir pili değiştirmek için nasıl, iPhone 3GS, iPhone 3G ya da iPhone 3GS artık pil olan yerine, gücü ile çalışıyor her zaman bir ücret tutan ve sizin ise ...

  • iPhone 4S yıkılan alır, Sen iFixit yeni iPhone 4S elinde var ve ustaca yırttı önce sadece bir zaman meselesi olduğunu biliyordum biraz daha büyük bir pil ve Sony kamera sensörü ortaya koymaktadır ...