ürün ne zaman indirime gireceğini izler Uygulama

Your En-Wanted Ürünler İndirimli Are Hukkster Uyarılar

Joann Pan 2012/12/01 17:01:58 UTC tarafından

Launchpad zorlayıcı başlatılması için Mashable okuyucuları tanıtan bir dizi. Eğer başlangıç ​​eklenmesi için düşündün mü istiyorsanız, lütfen DETAYLAR İşte .

Tek-Liner Aralığı:  alışveriş aracı online en çok aranan öğeler izler ve fiyat düşer hemen uyarır.

ürün ne zaman indirime gireceğini izler Uygulama

Bu neden Taking Off ediyor: Hukkster istediklerini için tam fiyat ödemek istemiyorum alışveriş için basit bir para tasarrufu çözüm sağlar.

Bir indirim giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuar yakalamak için bir yıllık örnek satış veya online kupon kodu için beklemek zorunda değilsiniz.

Düşen seven erkekler ve kadınlar çevrimiçi olarak en çok aranan öğeler izlemek için Hukkster, bir online alışveriş aracı kullanıyor. Eğer tıklayarak yapmak zorunda Tüm sık kullanılanlara öğeyi kaydetmek ve Hukkster madde özgü satış, kupon kodları veya site çapında indirimler hakkında sizi uyaracaktır.

Başlamak için, imi çubuğuna "Hukk It" butonuna çekin, Facebook ya da Twitter hesabı ile Hukkster oturum (aynı yerde nerede Pinterest "Pin" butonuna yaşıyor), ve başlayacak tarama. Hukk It - tam fiyat ödeyerek değil - sen muhteşem pompaları, şaşırtıcı süsler ya da kendinizi giyen görebiliyordu şık bir çanta gördüğünüzde.

Öğe, genel satışa devam en az% 25 düşer ya da en az% 50 düştüğünde uyarılmak seçebilirsiniz. Bize güvenin, bu sanal alışveriş sepeti terk etmek, daha sonra sadece fiyat kontrol kendinizi hatırlatan yolu daha etkilidir. Bu sana ihtiyacım yok şeyler için mükemmel, ama satışa ne zaman istiyorum.

Biz sevimli çanta imi, biz bir kupon koduyla% 30 indirim bize o oldu uyaran, sadece iki hafta sonra bir e-posta aldım.

Hukkster eş kurucularından Katie Finnegan ve Erica Bell yönetim danışmanlığı geçmeden ve kendi başlangıç ​​oluşturmadan önce perakende sektöründe altı yıl geçirdi. Bu sektör uzmanlarına göre, ürünleri her zaman satışa devam.

"Hukkster fikri sadece ilgilendiğiniz ve ne zaman indirime gireceğini haberdar belirli öğeleri seçmek izin kesintisiz bir platform olarak doğdu," Bell söyledi Mashable.

ürün ne zaman indirime gireceğini izler Uygulama

Hukkster tatil satışı ya da e-posta bir kupon kodu için bekleyen hayal kırıklığı çözer Bell söyledi. aracı doğru zamanda ilgili fırsatları keşfetmek kolaylaştırır.

"Bu hakkı filtreleme var senin yol sunar - başka bir şey ve hiçbir şey daha az," Bell dedi. "Bu bir keşif platformu, sosyal değil." birçok sosyal alışveriş araçlarının aksine, Hukkster size özel satın almak istiyorum ne tutar.

Gelir Hukkster ana kaynağı şu anda alışverişlerde havale ücretleri kaynaklanmaktadır. Hukkster ShopBop, Asos, Nordstorm, Macy, Zappos ve Piperlime dahil 400'den fazla mağaza ile bağlanmıştır. Ekim ayı sunulmasından bu yana, başlangıç ​​İnternet ünlü Cameron ve alışveriş sitesi için bir 1.000.000 $ tohum yuvarlak led Tyler Winklevoss ikizler, dikkatini çekmiştir.

Kurucu ortaklarımız Hukkster tüketiciler ve perakendeciler arasında "büyük kesmek" düzeltmek başlayacak umutluyuz. Perakendeciler etkisiz Finnegan göre, fırsatlar ve indirimler hakkında tüketicilere ulaşmak için çalışıyoruz. Tüketiciler uç yukarı çöpe attı o gün e-postaların bir takım alırsınız. aslında bir şey satın almak isteyen etrafında geldiğinde, uygulamak için herhangi bir indirim yoktur.

Kurucu ortaklarımız sadece giyim ve aksesuarları dışındaki kategoriler arasında Hukkster en anlaşma arama yetkilerini genişletmek istiyoruz. Takım Hukkster perakende sektöründe fiyat esnekliğinin çok yaygın olduğu için satın almak için doğru zaman tüketicileri işaret umuyor.

ürün ne zaman indirime gireceğini izler Uygulama

Şimdilik, Hukkster web tabanlı bir uygulama olarak kullanılabilir. Bir Android uygulama geliştirme önce, kurucuları gibi ana bilgisayar cihazı olarak Apple tablet kullanımı stay-at-home anneler gibi önemli kullanıcı demografik özelliklerini kaldıraç bir iOS uygulaması oluşturmak için geliştiriciler ile çalışıyoruz.

İlgili Mesajlar

  • Geliştirici bilgileri Açıklama İlk Marka Hileleri Kelimeler Mobil Markaya göre Oyunu nedir Kılavuzu'na Yanıtlar nedir sadece. Şimdi İndirin! Nedir Marka bir Boss gibi çözün. Bu bir...

  • En iyi cevap: Temelde bir efsane haline nasıl soruyorsun. Peki bunu yapmak için, gerçekten eşsiz ve yetenekli deli olmak gerekir. Eğer bir müzisyen, bir müzikal gerekecektir ...

  • Sony Xperia, You Neden Akıllı Communicator ihtiyacım var! Sony Xperia Cep Hindistan'da en önemli markalarından biridir. Bunlar çeşitli ürünlerde bir değer lideri olarak kendilerini kurduk ...

  • Eğer taco diyebilir misin? Yeni emojiyi bir ev sahibi orta parmak, tek boynuzlu at ve tacos, Android kullanıcılarına küçük bir sol bırakarak dahil, iOS 9.1 güncellemesi ile bu hafta başlarında iPhone ve iPad'lerde indi ...

  • mülkiyet nonatomic ne anlama geliyor? Apple Dokümanlar bir göz atın. Temelde, nonatomic derseniz. ve @synthesize kullanarak erişimcileri oluşturmak. Daha sonra birden çok iş parçacığı çalışırsanız ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne-zaman/rn-ne-zaman-indirime-gireceğini-izler-uygulama.php on line 121

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne-zaman/rn-ne-zaman-indirime-gireceğini-izler-uygulama.php on line 121