Telefon kapalı olduğunda benim iphone app iş bulmak mı

Kayıp ve Bulunan: Burada eksik gittiğinde iPhone bulmak için nasıl

O an tüm çok yaygın senaryo. Sen ve erkek (ya da gals) bir Cumartesi gecesi birkaç içki için dışarı çıkmak. Bir içki yerde sonra iki, üç döner ve - muhtemelen You Me için amaçlanmış dört korkunç kuyu viski çekim ve Jewel adlı sizin oh-so-fantastik karaoke yorumuyla arasında - tamamen boyama dışarı görünüşte rahat bir gece gitmek kasaba kırmızı. IPhone, temelde sizin bir parçanız haline gelmiştir teknoloji önemli parçası, bir iz bırakmadan bir yerde kaybolur.

Telefon kapalı olduğunda benim iphone app iş bulmak mı

Neyse ki, Apple bu tür bir şey için kalça. Cupertino merkezli şirket uygun, kullanıcıların uzaktan bulmak için kilit izin Haziran 2010 tarihinden bul Benim iPhone özelliği ve beraberindeki mobil uygulamayı sunan ya da iPhone kullanarak iCloud'u veya başka bir iOS cihazı silin edilmiştir. benim iPhone Bul kullanarak ilk kurulumu ve aktivasyonu biraz daha fazla gerektiren basit ve gerçekten sizin değerli cihaz hiçbir yerde olduğunu keşfetmek gerekir kaydedebilirsiniz. Yazılım hatta iPad, iPod Touch, ve hatta Mac de dahil olmak üzere diğer cihazlarda çalışır. Bu Telefonunuzun kaybolması engellemez, ancak çok uzun bunu bulmanıza yardımcı olabilir gibi aktif özellik cihazınızı kaybetme önce. Şimdi, sadece kanepe bir son kez yarıklar kontrol etmek emin olun ...

1. Adım: gereksinimleri kontrol

iPhone 6 ve 6 Plus için optimize rağmen, benim iPhone iOS 5 veya sonraki ile donatılmış tüm cihazlarda kullanılabilir bulun. yarar iPhone 3GS, üçüncü nesil iPod Touch, iPad, iPad Mini ve bunların hepsi son sürümleri ile başlayan tamamen ücretsiz ve uyumludur. Geçerli bir iCloud hesabı da gereklidir ve şebeke kapsama alanında eksikliği cihazlar bulunduğu için kayıtlı Wi-Fi ağına bağlı olmalıdır.

Adım 2: Download ve uygulamasını yükleyin

, IOS ekranı üzerinde bulunan mavi App Store simgesine dokunun Arama paneli içinde "benim iPhone Bul" arama ve sonuçlar listesinden uygulamayı seçin. Daha sonra, uygulamayı indirmek ve yüklemek için Yükle düğmesini ortaya çıkan yeşil ardından sağ üst köşesindeki mavi al düğmesine dokunun. Alternatif olarak, iOS cihazınızla iTunes ve senkronize bunu uygulamayı indirin.

Adım 3: benim iPhone Bul etkinleştirin

Kurulduktan sonra, ana Ayarlar simgesine dokunun, Ayarlar menüsünden merkezine yakın iCloud seçeneği izledi. İstenirse Ortaya çıkan pop-up pencerede Apple kimliği girin veya ücretsiz Apple Kimliğini alın dokunun ve ücretsiz iCloud hesabınızı ayarlamak için ekrandaki yönergeleri izleyin. bir kez imzalanan menünün altına tokatlamak, My iPhone seçeneğini bulun seçin ve dokunarak önce My iPhone bul sağındaki açma-kapama anahtarı geçiş İzin vermek  Ortaya çıkan pop-up pencerede seçeneği. Etkinleştirmek istediğiniz herhangi bir iOS cihaz için aynı iCloud hesabı bilgilerini kullanarak işlemi tekrarlayın.

Neyse ki, My iPhone sadece bir çimdik iPhone izlemesine izin daha fazlasını yapar bulun. özelliği de güvenli Apple'ın aktivasyon sunucuları Apple ID saklar, daha sonra iOS 7 ve itibariyle Aktivasyon Lock sağlayan ve otomatik olarak cihazınıza bağlar. Söz konusu özellik daha sonra herkes, iPhone'umu Bul kapatın Cihazınızı silmek veya yeniden etkinleştirebilirsiniz önce parolanın girilmesi gerekir. Bu sizin açınızdan herhangi bir işlem gerektirir ve hırsızlık ve telefonunuzun izinsiz kullanımını önlemek için tasarlanmış bir başka güvenlik önlemi olarak hizmet vermektedir.

Adım 4: iOS cihazınızı Lose

Açıkçası, bu tavsiye gelir, ama bir kez kaybetti iOS cihazınız büyük olasılıkla ilk etapta uygulamayı kullanmayı tercih nedeni bulmak değil.

Adım 5: iOS cihazınızı bulun

Bir kez kaybetti, sizin kayıp veya çalıntı cihaz bulmak için Web üzerinden başka bir iOS cihazı veya iCloud hesabınızı kullanabilirsiniz ya. Cihazınızı kaybetmeden önce benim iPhone Bul işlevini etkinleştirmek olmasaydı cihazı bulmak mümkün değildir unutmayın.

başka bir iOS cihazı kullanarak

Ana ekrandan Benim iPhone simgesine (simgesi eski okul radar ekranı benzeyen) bul hafifçe vurun, pop-up pencerede bulunan mavi Git seçeneğini uygun alanlara iCloud giriş bilgilerinizi girin ve dokunun. Bir kez benim iPhone cihazın konumunu görüntülemek için Bul sahip cihazlar kurulum listeden Kaybolan veya çalınan cihazı seçin, kaydedilir.

Ek seçenekler telefonu uzaktan silme ve bir ses çalmak için zorlamak için - ekranın alt kısmında bulunan Eylemler seçeneği ile erişilebilir - dört haneli cihazı kilitlemek için seçenekler sunan bir sezgisel Kayıp Modu ile birlikte de mevcuttur şifre ve kilit ekranında doğrudan kendi seçtiği bir kişi telefon numarasını gösteren.

Web üzerinde iCloud hesabınızı kullanarak

En sevdiğiniz tarayıcınızı açın ve Apple ID ve şifre ile oturum açmadan önce iCloud ana sayfasına gidin. Sonsöz, geniş My iPhone simgesini bulun tıklayın penceresinin üst kısmında tüm aygıtları tıklayın ve aktive cihazların ortaya çıkan listeden Kaybolan veya çalınan cihazı seçin.

telefonu uzaktan silme ve dört haneli bir şifre ile kilitleme düzeneğinin ve bir kişi telefon numarasını görüntülemek için seçenekler sunan bir sezgisel Kayıp Mod düğmesi ile birlikte sağ üst köşesinde görünmelidir bir ses çalmak için zorlamak için ek seçenekler kendi kilit ekranında doğrudan seçme.

Adım 6: harekete geçin

Eğer iPhone veya iOS cihazını bulduktan sonra, cihazı kurtarmak benim iPhone yerleşik işlevleri bulun birini kullanın. Tamamen tüm içerik ve kullanıcı ayarları cihazınızı silmek için Sil iPhone onayı takiben gri Silme iPhone düğmesine iki dakika boyunca sürekli tiz bir ping oynamak için telefonunuzu zorlamak veya dokunun hoparlör içeren gri Oynat Ses düğmesine dokunun.

iOS 6 veya sonraki bir sürümünü çalıştıran varsa, size ulaşılabilecek bir telefon numarası girmeden önce Lost Mode onay Turn On ardından orta Kayıp Modu düğmesine dokunun. Ardından, sağ üst köşesindeki yeşil Sonraki düğmesine dokunun metin alanına istediğiniz mesajı girin ve mesajı etkinleştirmek için yeşil Bitti düğmesine dokunun.

Orada hiçbir garanti zil silme, var, ya da mesajlaşma geri cihazınızı almanıza yardımcı olacak - ne olursa olsun bunu kesin nerede olduğunu biliyorum eğer. Potansiyel hırsız kendini yüzleşmek yerine, durum ve cihazı kurtarmak için niyetleri onları bilgilendirmek, servis sağlayıcı ve polise başvurun akıllıca olabilir. geri 2012'de San Francisco yaptığı gibi şeyler tırmandırmaya olabilir asla bilemezsiniz.

Bu makale ilk olarak 27 Eylül 2013 tarihinde yayınlandı.

Ayrıca izle: Soul Calibur Kayıp Swords - PS3 - savaşçı canlı (Kapanış Fragman)

İlgili Mesajlar

  • iCloud şaşırtıcı şekilde size ve Apple aygıtları bağlar. iCloud Fotoğraf Arşivi ve iCloud Drive tüm fotoğraflar, videolar ve belgeler güvenli bir şekilde depolanır ve her yerde güncel tutmak. Aile...

  • Geliştirici bilgi Açıklama ilk Android Market üzerinde telefon uygulaması daha iyi ve daha iyi olsun devam bulabilirsiniz. Şimdi daha fazla özellik ile, kayıp izini her zamankinden daha kolay ...

  • Telefonunuzu bulun. Telefonunuzu kaybederseniz, İnternet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayarda My Phone gidin ve bir harita üzerinde bulmak için My Phone bul tıklayabilirsiniz. Ayrıca, kilit halka veya telefonunuzu silebilir ....

  • Bunlar benim telefon bulmak hizmetleri zihniniz onu bulmak veya verileri silmek için hizmetleri etkinleştirmek için telefonunuzu kaybettiyseniz sonrasına kadar beklemeyin kolaylaştıracaktır. Önceden planlamak! Bir kaç ay önce, ben gözlerimi düştü ...

  • Nerede benim Droid manifatura böyle handcent, Go SMS veya ATT Messenger gibi bir manifatura yedek uygulaması var mı uygulamayı aktive etmez ki? Eğer öyleyse bu sayfanın altındaki geçici izleyin. Eğer...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne-zaman/telefon-kapalı-olduğunda-benim-iphone-app-iş-2.php on line 128

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne-zaman/telefon-kapalı-olduğunda-benim-iphone-app-iş-2.php on line 128