Telefon kapalıyken benim iphone iş bulmak mı

Bunlar benim telefon bulmak hizmetleri zihninizi kolaylaştıracak

Bunu bulmak veya verilerinizi silmek için hizmetleri etkinleştirmek için telefonunuzu kaybettiyseniz sonrasına kadar beklemeyin. Önceden planlamak!

Birkaç ay önce, bir taksinin arka benim telefon düştü. Bu zorlandı ve ben ertesi gün kurtarıldı var. Vay!

Ama ben bunun üzerinde "benim telefon silin" "benim telefon bulmak" veya hizmetlerin her türlü etkin olmasaydı çok gerekli uyandırma çağrısı oldu. Bu hataya düşmeyin! Bu iPhone ve Windows Phone için yapmak ücretsiz ve kolay; Android için biraz daha fazla iş ve belki bazı hafif gider.

Aşağıda ele alacağız tüm hizmetler bu şeyleri yapmanızı sağlar:

  • Bir harita üzerinde telefonunuzu bulun
  • Telefonunuzu uzaktan çalacak 
  • Telefonunuzu uzaktan kilitlemek
  • Telefonunuzu uzaktan silin

tam panik moduna geçmeden ve temiz telefonu silmeden önce yanıtınızı tırmandırmaya izin telefonunuz için "Defcon" düzeyinde, bir tür olarak her seçeneğin düşünün.

yerleştirmek Web tarayıcısı kullanarak, bir harita üzerinde telefonunuzun yerini getirir. Bu diğer kayıp telefon seçenekleri yararlanarak konusunda dinlenmek için neden olabilir telefonunuz size yakın hala olup olmadığını söylemek için kullanışlı bir yoldur.

Örneğin, bir zamanlar bir iş toplantısı sırasında, benim iPhone çantamı değildi fark etti. Benim ayrılma havaalanında kaybetmek mi? Benim varış havaalanı? Bir yerde ziyaret eden şirket farklı yapılar arasında? bulun özelliğini kullanarak, ben yakın olduğunu görebiliyordu. Harita ardından, utandım ve bu şirketin otoparkta benim araba arabanın ön koltuğunda oturuyordu keşfetmek rahatladım hem de oldu.

halka Eğer telefonunuz size çok yakın şüpheli zaman için yararlıdır. Servis hacmi kapalı olsa bile, yüksek sesle telefon zil yapacaktır. Ben bir odada yere yanlış ediyorum bir telefon bulmak için geçmişte bu kullandım. Çok kullanışlı.

kilitlemek Telefon yakın dönemde bulunan olabileceğini düşünüyorum zaman için yararlıdır. Belki de karşı teslim oldu biliyorum bazı kayıp ve-bulundu pick up için. Belki onu silmeden önce açmak için biraz beklemek istekli. Kilit kimsenin cihaza erişebilir böylece zaten telefonunuzda bir parola yoksa sen, bir şifre etkinleştirmek sağlar.

Telefon kapalıyken benim iphone iş bulmak mı

silme son çare sizin seçenektir. Bunu kullanarak, telefonunuzdaki tüm bilgileri silebilir. Eğer bizim telefonlar ya da ne kadar bağlı sosyal-medya hizmetleri veya e-posta hesapları gibi şeyler vardır saklamak ne kadar bilgi düşünün o zaman yararlı olur.

Nasıl telefonunuzda bu özellikleri alabilirim?

iPhone - My iPhone iPhone veya iPad gibi kullananlara iOS cihazları için Apple ücretsiz bir hizmettir bulun. Hatta MacBook'unuzu takip edeceğiz. Bu iOS 5 yerleşik, ama bunu açık oluyor sağlamak gerekir; iOS eski sürümleri ile bu Benim iPhone app bul indirmeniz gerekebilir. Çalışıyorsa sonra, uzaktan kilitlemek veya tüm verileri silmek için, bu halka yapmak için, telefonunuzun yerini bulmak için Apple'ın iCloud servisini kullanmak.

Windows Phone  - Microsoft, Windows Phone için benzer bir hizmet sunan, My Phone bul çağırdı. Apple gibi, ücretsiz ve sen kilitlemek uzaktan telefonunuzu bulmak onun verileri silmek, ya da halka yapmanızı sağlar. Windows Phone sayfasını "My Phone bul" üzerinden etkinleştirebilirsiniz. Bir metin mesajı kullanarak.

Android - Apple ve Microsoft aksine, Google hizmeti "My Phone bul" türü sağlamaz. Bu hayal kırıklığı, ve Google bu konuda rakiplerinden yakalamak isterdim. Evet, Android açık kaynak. Cep telefonu üreticileri ve taşıyıcılar onlar hizmetiyle istediğini yapmakta özgür. Ama Google kolayca, güvenilir bir kaynaktan tüketiciye direkt bir hizmet olarak bu teklif verebilir gibi görünüyor. Sonuçta, üçüncü parti şirketlerin bol yapmak.

Google Play Android için birçok üçüncü taraf kaybetti telefon uygulamaları listeler. Ama bu kadar çok seçenek aslında beni daha sinirli, az yaptı. Hangi üçüncü taraf gerçekten tüm bu bilinmeyenler arasında güven istedi? Birkaç kişi ben önerilen Lookout biliyorum. ve şimdiye kadar, onunla mutlu oldum.

ücretsiz sürümü telefonunuzu bulup halka, ancak uzaktan silme veya kilit sağlamak değil edecek. Bunu isterseniz, $ 3 aylık ya da yıllık 30 $ ödemek zorunda. Ayrıca, fotoğraf yedekleme gibi yükseltmek için bazı diğer özellikler olsun. Şahsen, ben tamamen ücretsiz birden ödemek zorunda bir hizmet ile gidiş daha güvenli hissettim. Ama diğer iyi üçüncü taraf için daha az veya ücretsiz Lookout olarak aynı şeyi apps orada olabilir.

Android üzerinde iseniz seçtiğiniz ne olursa olsun, bir şey seçin. Telefonunuzun gitmiş olduğunu fark ettiklerinde o batan duygu sizi tasarruf edersiniz. iPhone veya Windows Phone üzerinde iseniz, bu hizmetleri etkin emin olun. Onları açık değil verdiyseniz onları yerleşik, yardımcı olmuyor sahip.

Bazı son şey akılda tutulması gereken. Bu açık olmalı, fakat telefon bulma hizmetleri iş yapmak, telefonunuz bu şirketlerle yerini paylaşmasına izin gerekiyor. Bu sizi rahatsız ediyorsa, o zaman bunları kullanmayın.

hizmetleri de mükemmel değildir. telefon internete şekilde bağlandığında Onlar sadece çalışır. Birisi uçak moduna telefonunuzu açmak veya bağlanmasını engelleyen bazı başka bir yol bulmak için olsaydı, hizmetler çok daha az bir akım bir konum elde uzaktan kilitlemek veya cihazınızı temizlemek için mümkün olmayabilir.

Yine de, birçok durumda, bu bulmak-my-telefon özellikleri huzur sağlayacaktır söyleyebilirim. Onları kontrol edin, onları açın ve ardından en bunları kullanmak gerekir asla umut edelim.

İlgili Mesajlar

  • iCloud şaşırtıcı şekilde size ve Apple aygıtları bağlar. iCloud Fotoğraf Arşivi ve iCloud Drive tüm fotoğraflar, videolar ve belgeler güvenli bir şekilde depolanır ve her yerde güncel tutmak. Aile...

  • Nasıl Per koca Ekleyen Güç Düğmesi olmadan bir iPhone, 2012/06/14 Turn Off için - olmadan iPhone kapatmak için Yardımcı dokunuş kullanmak için iOS 9 Kasım 2015 Güncelleme 05:35 pm ...

  • Telefonunuzu bulun. Telefonunuzu kaybederseniz, İnternet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayarda My Phone gidin ve bir harita üzerinde bulmak için My Phone bul tıklayabilirsiniz. Ayrıca, kilit halka veya telefonunuzu silebilir ....

  • Kayıp ve Bulunan: İşte O an tüm çok yaygın senaryo eksik gittiğinde iPhone bulmak için nasıl. Sen ve erkek (ya da gals) bir Cumartesi gecesi birkaç içki için dışarı çıkmak. Bir içki döner ...

  • Nerede benim Droid manifatura böyle handcent, Go SMS veya ATT Messenger gibi bir manifatura yedek uygulaması var mı uygulamayı aktive etmez ki? Eğer öyleyse bu sayfanın altındaki geçici izleyin. Eğer...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne-zaman/telefon-kapalıyken-benim-iphone-iş-bulmak-mı.php on line 129

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne-zaman/telefon-kapalıyken-benim-iphone-iş-bulmak-mı.php on line 129