İndir neyin nokia 5800 kadar

Lumia 2015 için en iyi 100 yeni Windows Phone Uygulamaları

Herkes takılar için düştü Nokia 5800 . o yılın şut-hit akıllı telefon yapma. s çıkışından bu yana, bu hem tecrübeli akıllı telefon kullanıcıları ve ilk kez hayranları hem popüler kanıtlandı.

yeni Nokia 5800 ilk 5 ücretsiz oyunlar göz atın

İndir neyin nokia 5800 kadar

Başarısının bir kısmı üçüncü taraf sitelerden doğrudan veya cihazın kendisi bile doğrudan indirebilirsiniz uygulamalar ve araçlar sayısının aşağı kaynar. Nokia başlatacak Ovi Mağaza . Mayıs ayında, kendi uygulama mağazası var ama biz düşündük arada size her Nokia 5800 sahibi olmalıdır Top 10 ücretsiz uygulamalar getirecek.

Sports Tracker sadece çalışır bu uygulamalar biridir. Her yerde bu gibi başka bir şey bulamazsınız. Eğer düzenli egzersiz o zaman bu sizin için mükemmel bir araçtır. Adından da anlaşılacağı gibi, bu gelişmeyi takip ama 5800 yerleşik GPS ile senkronize çalışır gibi, bu yolları günlük ve aynı zamanda en iyi zamanları takip edebilmek var. Sport Tracker sitesine sonuçları yükleyebilir ve bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Genel olarak, Sports Tracker egzersiz sosyal ağ büyük bir getiriyor.

Nokia 5800 GPS en iyi şekilde başka büyük yol Nokia Maps kullanmaktır. Bu son sürümü Yatay ve Dikey modunda hem de 5800 ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu, evden senin Nok ile senkronize ve uzağa gitmeden önce dizüstü veya PC üzerinde bir seyahat planlamak için harika bir yoldur. Nokia Maps 3.0 gibi önemli noktalara 3D harita döndürme gibi küçük şeyler, bulunduğunuz konuma götürür astart-up dizisi gibi yeni özellikler, bir dizi ile geliyor

Nokia Maps 3 İNDİR

Fring, Wi-Fi ve kamu noktaları en iyi şekilde sağlar o büyük küçük uygulamalar biridir. Bu bir yerde hep birlikte kişileri getirerek, önde gelen sosyal ağ araçları çoğu ile çalışan bir VoIP ve sohbet istemcisi bulunuyor. Bu son sürümü Nokia 5800 en dokunmatik en iyi şekilde optimize, böylece kişileri dokunarak iyi bir anlaşma daha kolay olmuştur.

! Biz sadece bunu neden kendi cihazlara bu işlevi ekleyerek unutmuş Nokia mayhave bize sormayın ama severek hatırladım app gibi görünüyor - biz yeni NOKs bir sürü özledim şeylerden biri, bir meşale inclussion olduğunu. Yani, bu üçüncü taraf aracı tam olarak bunu yapar, bu kez herhangi bir orada değildi ışık getiriyor. Bu maksimum etki için Nokia 5800 dual-LED flaş ışıkları kullanır. Bir sözcük uyarı, bu resmi bir uygulama değildir gibi zamanla LED'leri çöp olmayacak garantisi yoktur gibi idareli kullanmak istiyorum.

İndir neyin nokia 5800 kadar

İNDİR PhoneTorch

Nokia 5800 kendi başına büyük bir küçük tarayıcı ama Opera Mini, sadece yumuşak yükler, daha hızlı ve çok daha fazlası mantıklı, bunu özgür olduğunu düşünüyorum, özellikle de orada en iyi telefon tarayıcılardan biri Web ile birlikte geliyor. Bu sadece tarayıcı deneyimi en iyi şekilde görmek için gerekenleri teslim arkasında hantal içeriğin çoğunu bırakarak veri hızlarını yönetir.

Opera Mini'yi İNDİR

Eğer dizüstü veya masaüstü PC ile dosya paylaşımı ve Nokia bir kopyasını tutmak gerekiyorsa o zaman bu kullanışlı küçük app tüm ihtiyaç vardır. Files on Ovi son sürümü Nokia 5800 ile uyumludur ama her zaman oturum gerek kalmadan size erişim sağlar bu temiz küçük Widget kurmak öder.

Ovi İNDİR Dosyalar

Qik henüz iyi bilinen bir uygulama değildir ama Nokia 5800 3.2 megapiksel kamera ile canlı video yakalama ve düz diğer kullanıcılara cihazınızdan doğrudan akışı veriyor gibi, popülaritesi büyüyor. 5800, bu yazılım için en iyi çözüm olmayabilir ama iyi çalışıyor ve açıkça alanında en iyisidir.

Yani, cevapsız son gece programlarını izlemek istiyorum. Nokia 5800 TV şovları için mükemmel büyüklüğü olmasa da, o şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor - sen son firmware sürümü çalışan var bir kere. Dahası, BBC size izleme alışkanlıkları yalnız değiliz gösteren başka bir telefon için bitti daha hızlı 5800 için bir çözüm dışarı fırladı. 

Nokia 5800 İndir bölümünden BBC iPlayer Mobile İndir

Eğer iş amaçlı Nokia 5800 kullanmak istiyorsanız, o zaman bir yerleşik belge görüntüleyici bulamazsınız. Ancak, QuickOffice yakışıklı kendisi doğrudan ele alabilirsiniz ücretsiz bir uygulama. Bu Word, Excel ve hatta PowerPoint sunumlarını görüntülemek için izin verir. Size anında şeyler düzenlemek için ancak hareket halinde iken en azından neler olup bittiğini takip devam edeceğiz mümkün olmayacaktır.

Nokia 5800 İndir bölümünden Quickoffice İndir

Eğer görüntülerde yakınlaştırmak ve ekranın musluktan aralarında geçiş ve bu süreçte utanç Apple kullanıcılarını koymak istiyorsanız, o zaman PhotoFlow Görüntü Albüm gerekir. Yapmanız gereken tek şey görüntüleri yüklemek ve daha sonra hızlı bir çift dokunun dokunmatik ekranda ve sağ yakınlaştırmak için mümkün olacak olan. Dahası, bunu üzerinde erişilebilir bir bu uygulama için yaklaşık köklenme gitmek gerekmez Şimdi telefon.

Nokia 5800 İndir bölümünden PhotoFlow Görüntü Albümü İndir

İlgili Mesajlar

  • Bu gelişmiş teknolojik dünyada Whatsapp BlackBerry, tüm insanların hayatında olağanüstü bir rol oynayan yeni mobil uygulamalar bol. dünyada hiç kimse sadece ile yürüyebilir ...

  • Bedava Mobil Oyun İndir X3 02 ücretsiz video Iphone, Samsung, Android, Windows LG, ücretsiz Mobil Oyun Download X3 02 31223 (36339 votos) çağrı + - Ben kullanıyorum eski Bedava Mobil Oyun İndir X3 02 ...

  • Whatsapp Nokia 6300 ve 6303 için Whatsapp Nokia 6300 ve 6303 Olası On mı? Nokia 6300 ve Nokia 6303, sırasıyla 2007 ve 2009 yıllarında yayımlanan iki özellik telefonları vardır. Yayım kendi zamanda, ...

  • Nokia E5 Nokia E5 WhatsApp için WhatsApp İndir, hep arkadaşlarınızla temas halinde tutmak için gereken insanlar için tasarlanmış Nokia E5 gibi bir cep telefonu can not miss uygulama ...

  • Iphone, Samsung, Android, Windows LG, Tekken 3 Java Mobil Oyun N95 8GB Tekken 3 Java Mobil Oyun N95 8GB ücretsiz görüntülü görüşme 31223 (36339 votos) + - Ben Tekken 3 Java Mobil Oyun N95 kullanıyorum ...