1xEV ne anlama geliyor böğürtlen

En iyi cevap: Temelde bir efsane haline nasıl soruyorsun. Peki bunu yapmak için, gerçekten eşsiz ve yetenekli deli olmak gerekir. Eğer bir müzisyen, bir müzikal deha (Bahsettiğiniz insanların en yaygın vardı bir şey) gerekecektir. Eğer, Michael Jackson, Michael Jackson kendisi olduğunu dinlemek tek kişi gibi ses birini isteseydi o başka kimsenin olabilir sunmak için bir şey vardı çünkü. o bir müzisyen değildi sadece, o da bir dansçı oldu ve ben kız o da baktı yolu sevdim eminim.

ads

Aynı zamanda çekici bir kişiliğe (vb yani komedi, ahlak,) var yardımcı olur

Özetlersek

yetenek 1.Lots

2.Uniqueness

3.Originality lt; ----- BÜYÜK BİR (hiç kimse daha önce görmediği bir şeyi yapmaya çalışın diğer insanların sizi taklit etmek istiyorsanız, bu bir başarı düşünün.)

4. Doğru insanları bilmek yardımcı olur ama kendi başınıza kapı senin ayak alabilirsiniz sonra ince olmalıdır

bir şey 5.Give kişi (o haber değeri olmak zorunda ne olursa olsun yaptın onun için görünüyor olsun, bir şey) hakkında konuşmak

6. İnsanların sizinle çalışmak istiyorum bu yüzden güzel bir kişiliğe sahip olur

* Adele gelince, o sadece mükemmel bir zamanlama vardır. Günümüzde para için herşeyi yapıyor çöp sanatçıların bir grup olsa da, o aslında kalpten söylüyor birkaç sanatçıdan biri olduğunu ve onun gibi bir sürü insan insanlar onu müzik ilgilidir ve duygularını hissediyorum çünkü bu yüzden

Benim BlackBerry akıllı telefonunuzdaki e-posta alamıyorum

Birisi size söyler onlar size bir e-posta gönderdi sen cenneti’t kendi e-posta adresine bir e-posta göndermeyi deneyin aldı. Kendi e-posta alırsanız sorun diğer kişi ile olabilir’s e-posta hesabı. Eğer don’t onu almak sorunu gidermek için aşağıdakileri deneyin.

Eğer sen’yeniden o, Hotmail, MSN, Sympatico veya Bell İnternet hesaplarından e-posta alma, ancak diğer hesaplardaki e-postaları alıyorsunuz değil’Hotmail, MSN, Sympatico veya Bell Internet hesapları yeniden doğrulamak gerektiğini olasıdır. Güvenlik nedenleriyle, bu hesaplar her 90 günde yeniden doğrulanması gerekir.

 1. Akıllı telefon açıldığında ve kablosuz ağ etkin olduğundan emin olun.
  1. ana ekrandan seçin Bağlantıları Yönet
  2. seçmek Mobil ağ ve kablosuz ağı etkinleştirmek için tıklayın
 2. ağ sinyal gücü yeterli olduğundan emin olun.

  BlackBerry ana ekranın sağ üst köşesinde’ll sinyal gücünü gösteren kapsama barlar sayısını görmek. Eğer don’t herhangi bir kapsama çubukları bakın veya servis (SOS) simgesinin bir çıkış varsa, o zaman yeterli kablosuz kapsama yok.

  İşte ağın sinyal gücünü kontrol etmek için birkaç yol vardır.

  1. Ana ekrandan, tıklayın Seçenekler ikon
  2. Seçenekleri ekranında, tıklayın durum
  3. Durum ekranında, kontrol işaret alan. sinyal gücü size yeterli kablosuz kapsama vermek -40 -100 VTYS aralığında olmalıdır.
  Ayrıca (QWERTY klavye ile BlackBerry akıllı telefonlarda) bir klavye kısayolu kullanarak kablosuz sinyal gücünü kontrol edebilirsiniz.
  1. BlackBerry kullanıcısının basılı tutarken ALT anahtar, harfleri yazın N, M, L, L
  2. Ana ekranınız DBMS ölçülen kablosuz sinyal gücünü gösterecektir.
  Eğer don’t, yeterli sinyal gücüne sahip binanın veya dışında başka bir bölümüne taşıyın.
 3. Bizim kapsama haritaları görüntüleyerek size kapsama sahip olun.
 4. Aşağıdaki adımları izleyerek veri bağlantısı onaylayın: Bir büyük harf olduğunu onaylayın 1X veya 1XEV Sadece sinyal gücü altında, ekranın sağ üst köşesinde görünür. simgeler büyük harf ise, bir sonraki adıma geçin. simgeler küçük harf ise (yani 1x veya 1xEV ) Ya da mevcut, pili çıkarıp yeniden takarak BlackBerry akıllı telefonunuzu sıfırlamayı deneyin.
 5. 1xEV ne anlama geliyor böğürtlen
 6. E-posta düzgün BlackBerry Internet Service kurmak olduğundan emin olun.
  1. //bell.blackberry https: Ziyaret
  2. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak BlackBerry Internet Service giriş yapın
  3. Altında E-posta Hesapları. E-posta hesabınız görüntülenir. Değilse, tıklayın Kurma Hesap .
  4. E-posta hesabı Geçerli sütunu altında bir simge ile varsa tıklayın Düzenleme hesabın ayarlarını doğrulamak için. Bu e-posta hesabı şifresi yeniden girilmelidir, bu durumda değiştirildi olması mümkündür. şifreyi yeniden girin ve kaydedin.
 7. "Cihaz" kullandığınız BlackBerry akıllı ayarlanmış olduğunu BlackBerry Internet Service onaylayın. Son zamanlarda akıllı telefonunuzu değiştirdiyseniz size e-posta almaya devam, böylece BIS içine mevcut akıllı telefon bilgilerini girmeniz gerekir. Onaylamak:
  1. BIS oturum zaman seçin Değişim Cihazı Sol menüden
  2. Görüntülenen PIN giderek smartphone'unuzun PIN olduğunu teyit Ayarlar sonra durum
 8. BlackBerry Internet Service hesabınıza giriş yapın ve sorun hala varsa onaylamak için servis kitapları yeniden. (Bir servis defteri BlackBerry akıllı telefonunuz, BlackBerry Altyapı ile nasıl etkileşimde yapılandırır bilgiler içermektedir. Aynı zamanda BlackBerry akıllı telefonunuz için özel hizmetler açar.)
  1. BIS oturum zaman seçin servis Kitapları Sol menüden
  2. Tıkla Servis Kitabı'nı gönder düğmesine basın. Servis Kitapları 5 dakika içinde teslim edilmelidir. Bu durumda, bir onay karşılama e-kutunuzda görünecektir.
 9. Aşağıdaki adımları uygulayarak BlackBerry akıllı telefonunuzu yeniden kayıt:
  1. ana ekrandan seçin Seçenekler
  2. seçmek Gelişmiş seçenekler
  3. seçmek Yönlendirme tablosu ev sahipliği
  4. Bu ekrandan, basın Menü düğmesi ve seçin Şimdi üye Ol. Bu adım başarılı olursa, altında bir kayıt e-posta iletisi alırsınız Mesajlar. Bunu yaparsanız, sorun çözüldü onaylamak için kendi e-posta adresine bir e-posta göndermeyi deneyin.

Bir kayıt mesajı gelmezse ya da bu adımları cenneti eğer’t sorun, Teknik Çözümler temasa geçiniz çözüldü.

İlgili Mesajlar

 • 'Tekrar Servis Kitaplar' Düğme Ne Yapar? Makale numarası: Son 2015/01/23 04:59:22 Ürün güncellenen 1686: Kablosuz Aygıtlar hizmet kitap nedir? Bir servis defteri bilgileri bu içerir ...

 • Yumuşak bir sıfırlama bir iPhone 4 fabrika ayarlarına iPhone 3G sıfırlanmaz yumuşak, hatta sert, sıfırlama için ne yapar. Bu senin iPhone geri denir. Bir yazılımdan sıfırlama gerçekleştirmek için tüm tutar ...

 • Neredeyse sadece benim iPad kullanarak hafta sürdü, ama benim güvenilir 12-inç MacBook geçen Cumartesi onarım için gittiğimde bir şey "beni geri düzenlenen, kız kardeşime olarak sadece bir iPad Air kullanarak bir hafta denemeye karar verdi ...

 • Hisse Duygular insanları harika ressamlar, büyük aktörler, ya da büyük şairler kılan Metin İfadeler kullanarak? Kesinlikle kolay bir soru değil, ama hayır, ben sizi şaşırtmak ve onlar söylemek çalışıyorum değilim ...

 • Ne kadar 1GB olduğunu ve ne anlama geliyor? Bir byte ne var Karma basit bir iş modeli var: Biz küçük bir kar mobil veri satmak. Bunun yerine bir amorf hizmete giren mobil veri yapma ...