Android m neyin yeni

Android M: Google'ın en son işletim sistemi yenilikler

M yükseltme ile kullanıcılar Şimdi bir mobil cihazın ekranında ne olursa olsun içerik taramak için Google çağırmak mümkün olacak.

SAN FRANCISCO: kendi Android işletim sistemi, Google'ın bir sonraki sürümü, bilgi alıp satıcılara ödeme ve internet şirketi kendi teknoloji vazgeçilmez hale getirmek için arayış içinde Apple ile duels gibi mobil cihazlarda gizliliğini korumak için yeni yollar övünecek.

yıllık Google geliştiricileri toplantısında Perşembe, Google ", Google Asistan" yükseltilmiş sürümü ile Apple'ın Siri ve Microsoft'un Cortana gibi rakipleri ile rekabet ses aktive asistanı, daha sonra bu yıl gösterime girecek olan Android M önizlemesini, sundu. Yükseltme Android'in kişisel asistan, Google Now, bazı büyük bir kolaylık ve diğerleri için çok ürkütücü bir tad olarak karşıladı edilebilir sezgi genişletilmiş yetkileri verecektir.

İşte şu anda sadece "M" olarak bilinen yeni Android yükseltme temel özellikleri, bazı daha yakından bakalım:

Google Şimdi, şu anda otomatik böyle bir favori spor takımının ya da ne kadar işe almak için alacak hakkında en son haberler gibi, yararlı bilgiler sunmak, böylece arama istekleri ve tarama e-postaları analiz ederek bir kullanıcının ilgi ve alışkanlıkları öğrenir.

M yükseltme ile kullanıcılar Şimdi bir metin, bir şarkı, bir video klibe veya bir makalenin konu hakkında ilgili bilgiler sunmak, böylece bir mobil cihazın ekranında ne olursa olsun içerik taramak için Google çağırmak mümkün olacak.

denilen yeni Android özellik, "Artık dokunun," mikrofona "OK Google" cihazın ana düğmesini basılı tutarak ya da, konuşarak aktif hale gelecektir. Bu eylem en yararlı olmak için nasıl anlamaya girişimi ekran taramak için dokunun Şimdi isteyecektir. konuşma Ya da, kullanıcılar sadece onlar gibi arıyorlar ne diyebilirim "Kim bu şarkı söylüyor?"

Google onlar bir uygulamadan diğerine hopscotch onları zorlamadan ihtiyacınız hassas anda gerekenler ile Android kullanıcılara sunmak için umut ediyor.

Mobil ödeme do-over

Android M Apple geçen sonbaharda tanıtılan mobil ödeme sistemine alternatif içerecektir. Android Pay denilen Google'ın yanıtı, mağazalarda ve uygulamalar mobil alışveriş yapmak için Google Cüzdan yerini alacak. 2011 yılında çıktı Google Cüzdan, yine başka bir kişiden diğerine ödeme göndermek için çalışacaktır.

Apple'ın sistemi gibi, Android Pay teknolojisi ile çalışmak terminalleri ile donatılmış satıcılara ödeme için kullanılabilecek akıllı telefonlar büyük kredi ve banka kartlarını saklamak için kullanılabilir. Android Pay ayrıca son iki yıl Android KitKat ve Lollipop sürümlerinde yayımladı çalışan cihazlarda çalışacak.

Koruma gizlilik

cihaz kullanıcılarının bir düğmeye basarak yerine bir şifre girerek kimliklerini doğrulamak böylece Android M parmak izi tarayıcıları ile uyumlu olacaktır. Apple'ın iPhone 2013 yılında bir parmak izi okuyucu kullanmaya başladı.

Parmak izi tarayıcıları desteklemenin yanı sıra, Android M kişisel bilgilerini kapma mobil uygulamaları önlemek için kullanıcıların daha kolay hale getirecek. İzin sadece erişimi belirli bir eylem için gerekirse her uygulamanın verilecek gerekecektir. Bu Android kullanıcıları bir uygulama olmadan çalışmaz kadar iletişim listeleri, fotoğraf rulo veya yerler hakkında bilgi paylaşmaları istenecek anlamına gelir.

tadilat çoğu Apple bu güçler iPhone ve iPad iOS yazılımının en son revizyon açıklaması bekleniyor aynı zamanda etrafında, yaz sonu veya erken sonbahar kadar kullanılabilir olmayacaktır Google'ın yıllık geliştiricilerin konferansında Perşembe açıkladı.

Android m neyin yeni

insanlar hayatlarını yönetmek için akıllı telefonlarda daha bağımlı hale geldikçe Android ve iOS için yıllık değişimler giderek daha önemli hale gelmektedir. Android araştırma şirketi International Data Corp göre, iOS ile dünya çapında akıllı telefon pazarında yüzde 80'lik pay yaklaşık yüzde 16 bir uzak ikinci tutar

Google ve Apple Hem otomobil ve Internet'e bağlı televizyonlar ve cihazların içine kendi mobil teknoloji çok nakli daha her yerde kendi ürünleri yapmak için yarışıyor. Google Android cihazlar ile etkileşim olacaktır Brillo adında yeni bir işletim sistemi ile ev güvenlik ve aletleri yönetiminde önemli bir rol oynamayı umuyor.

Lollipop vs Android M: Yenilikler Bu Güz en Release geliyor?

Android 6.0 M çıkış tarihi itibariyle, Google'ın mobil işletim sistemi kullanıcıları yayımlandıktan son işletim sistemi, Android 5.0 Lollipop farklıdır güncelleme geliyor merak ediyor olabilirsiniz yaklaşımlar (şimdi Zefir 6.0 Android olarak bilinen).

Lolipop bildirimleri üzerinde daha fazla kontrol, yerleşik akıllı hırsız mekanizmaları ve dayalı sisteme tamamen yeni bir görünüm ile yeni bir dönemin içine işletim sistemini getiren Android'e büyük değişiklikler getirdi "Materyal Tasarımı." incelenmek eller bizim check out, her yerde Android cihazlar vurduğunda her şey Lollipop getirdi görmek için.

Peki Android 6.0 Marshmallow hakkında çok büyük, ve Google ne tamamen yeni bir isim garanti işletim sistemi getirmek değil, bir artımlı "5.2 Lollipop" tanımı olabilir? İşte Marshmallow için Android 6.0 M tüketici pazarı vurur bu sonbaharda geliyor büyük değişikliklerdir.

İlgili Mesajlar

  • Best Way "Your Biggest Zayıflık nedir?" Yanıt "Sen güçlü-şimdi bana söyledim, size en büyük zayıflık olarak düşünün ne paylaşabilirim?" Bu kimse bu soru ...

  • BlackBerry Z10, Q10, Z3, Q5, 9900, 9800 ve en iyi ve WhatsApp diğer tüm cihazlar için BlackBerry Z10, Q10, Z3, Q5, 9900, 9800, 7 Ocak 2015 Indir WhatsApp için WhatsApp indirin ...

  • Android Android Okuma ebooks için en iyi ereader sadece Tamam olması için kullanılır. Şimdi bu harika. telefonunuzda veya tabletinizde kitap okumak için tatlı uygulamalar bol olmakla birlikte, Kitaplar vardır oyna ...

  • Eğer taco diyebilir misin? Yeni emojiyi bir ev sahibi orta parmak, tek boynuzlu at ve tacos, Android kullanıcılarına küçük bir sol bırakarak dahil, iOS 9.1 güncellemesi ile bu hafta başlarında iPhone ve iPad'lerde indi ...

  • LogoGuess Word Cevapları ve Hileleri Logo Guess Cevapları Logo Guess global markalar ve simgelerin bilginizi test zor, rekabetçi app-marka oyunudur. Xin Wenwei'in tarafından düzenlendi ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/android-m-neyin-yeni.php on line 125

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/android-m-neyin-yeni.php on line 125