Android neyin yeni nexus 6 5.1.1

İşte Nexus 6 Android 5.1 yenilikleri var

İlk gelişmekte olan piyasalarda Google'ın Android One cihazlarda görülen olduktan sonra, Android 5.1 Lollipop sonunda Google'ın Nexus Cihazları arazi başlıyor. Ben indirirken ve şimdiye kadar benim kemer altında fiili kullanım yaklaşık bir gün güncelleştirmeyi yüklemek ve sahip teşebbüs dün gün daha iyi parçası geçirdi. Nexus 6 Android 5.1 güncellemesi her zaman gelen olmalıdır. sağ benim cihazda var nasıl içine atlamak edelim ve yenilikleri değişti, güncelleştirilmiş ve hala Lollipop en son sürümünde ne eksik!

Android neyin yeni nexus 6 5.1.1

Benim yükseltme işlemi

Benim cihazda özel bir çekirdeğin (ama bir stok kurtarma görüntüsü) ile, köklü, Android 5.0.1 koşuyordu ile başlayacak. Bu çok "ilginç" OTA güncellemeleri yükleyerek yapar. (Ben sürüm numarasını yazın başarısız olsa da, benim 5.0.1 LRX22C değildi nedense) görünüşe göre ben sideload çalışıyordum OTA güncellemesi ile uyumlu değildi benim telefonda 5.0.1 sürümü vardı .

Android 5.1.0 (LMY47D) için tam fabrika görüntüsü anda mevcut değildi (ama şimdi) bu yana, ben tüm 5.0.1 (LRX22C) görüntü flaş yerine seçti, sonra adb Sideload 5.1.0 OTA güncellemesi .

futzing bir kaç saat sonra nihayet ilk kez Android 5.1 önyükleme oldu. Bu süreç pilinizi berbat ve indirmek ve pek çok uygulama ve güncelleştirmeleri yüklemeden çünkü kimsenin iş gibi işlemci çekirdeği bağlar. Bu süreçte sadece arkanıza yaslanın ve telefonunuz şey yapalım en iyisidir. Eğer Nexus Android 5.1.0 yüklemek isterseniz, size Stephen Schenck makalesinde gereken tüm bağlantıları var.

Bu işlemi yapıldıktan sonra, yeni özellikler için benim avı başladı.

Yeni özellikler

tüm uygulamalar güncellendi sonra ilk kapalı, benim Nexus 6 hiç hissetmişti daha akıcı oldu. İlk başta ben bir cihazın ( "aşırı kullanım", ya da benim durumumda) sadece normal kullanım boyunca toplanan alır tüm "rezil" olmadan, bir "yeni bir telefon" olması için bu bağladı. Görünüşe göre bu durum böyle değil.

Teşekkürler Francisco Franco'nun biz dört çekirdekli Snapdragon 805, daha önce seçici o talebe dayalı çalışan kaç çekirdek kontrollü öğrendim. Android 5.1 ile Nexus 6 tam dört çekirdekli modunda tüm zamanı. Google ayrıca çekirdek arasındaki görevleri geçiş yaparken saat hızı ile oynuyordu bir "boost" modu devre dışı bıraktı. Bu, Google SANAT runtime yaptığı ileri optimizasyonlar söz değil.

Android neyin yeni nexus 6 5.1.1

Sonra, 5.1 o Android Wear son güncelleme bindi taklit yenilenen "kesintiler" seçeneğini tanıttı. Bu seçeneklerin sayesinde bir film de "sessizlik" Telefonunuzu bir toplantıda iken, hatta uyku kolay - ama yine de iyileştirilmesi için bazı oda vardır.

biz Android 5.1 hakkında diğer maddelerde de belirtildiği gibi, yeni bir "hızlı erişim" paneli yönetmek ve sistem ayarları derinlemesine götürmek zorunda kalmadan WiFi ve Bluetooth cihazı kontrol etmenizi sağlar bildirim gölgesinde eklenmiştir. Bu küçük bir şey var, ama emin uygundur.

Ekran sabitleme geliştirilmiştir. Kişiler uygulaması bir facelift aldı. Birkaç yeni animasyonlar (otomatik döndürme hızlı geçiş animasyon ve diğer küçük şeyler) eklenmiştir. güncellemesinden önce varsayılan streaming medya oynatıcı "AwesomePlayer" denirdi, şimdi çalma pürüzsüz yapmak ve daha iyi akış oynatma hangi NuPlayer'ı yerini oldu.

Cihazınız daha uygun "Cihaz Koruma modu" diye bir şey sayesinde korunur. Bu özellik başkası bulur bile güvenli cihazınızı korumak için ayarlanmış ve fabrika sıfırlar edilebilir. Şu anda, bu özellik sadece Nexus 6 ve Nexus 9, ama daha yaygın olarak ileriye kabul edilecektir Google ima etti.

Nexus 6 biz vaat ilan edildiği gelecekteki bir güncelleştirme ile "HD Ses Arama". Bu güncelleştirme olduğunu. Her ikisi de T-Mobile ve Verizon müşterileri artık yapmak ve "HD Ses" aramaları alabilirsiniz. (Biz henüz bu test etmek mümkün değildi, ama biz bu harika eminiz.).

Daha önce ben Nexus 6. saran pil ömrünü yiyip, ve bir sürü şeyler yavaşlatan bir bellek sızıntısı hakkında yazdı. Bildiğim kadarıyla söyleyebilirim, o bellek sızıntısı sonunda sabit olmuştur.

Genel olarak, Google Android 5.1 teslim 14.000'den fazla düzeltmeleri, tweaks ve değişiklikler vardı. Biz tabii ki orada hepsini örtemez. Eğer eklendi şeyi görmek istiyorsanız, tam changelog göz atın.

Hala eksik olan ne?

(Hala elle yapmak ve isterseniz herhangi bir veri ağı üzerinden aramaları için kendi SIP sağlayıcı kurabilirsiniz rağmen) henüz ulaşmadı - T-Mobile müşterileri, Wi-Fi çağrı sağlayacak bir güncelleştirme söz.

Google Voice hesabınız üzerinden giden aramaları yapma hala Google Voice uygulaması yüklü ve thusly yapılandırılmış gerektirir. Bu gereklilik Android 5.1 "çevirici güncelleme" ile ortadan kaldırılmış olacağını tahmin etmişti, ama görünüşe göre yanlış oldu.

bildirimlere tüm gelişmelere rağmen, hala hiçbir gerçek "sessiz" modu vardır.

Sizce, Android 5.1 en yeni özellik nedir? Google sağ Ne aldın? Ne hala iyileştirme ihtiyacı? Eğer hala kayıp ne hissediyorsun? Yorumlara Baş aşağı ve bize bildirin!

İlgili Mesajlar

  • Ne Android 5.0.2 aslında yeni değil mi? Google yuvarlak dışarı geçen hafta tablet bir güncelleme ihtiyacı olan 2012 Nexus 7 için en son sistem yazılımı mevcut yaparak, gördükten ...

  • Seviye 1 - iPhone, iPad ve iPod touch üzerinde Logolar Sınav oyun için tüm yanıtları bulabilirsiniz Logo Yarışması Oyunu iPhone sürümü. Bu sadece 34 logoları ile oyun kolay düzeyi ...

  • Android M: M yükseltme ile Google'ın en son işletim sisteminde yenilikler, kullanıcıların Şimdi bir mobil cihazın ekranında ne olursa olsun içerik taramak için Google çağırmak mümkün olacak. SAN ...

  • Samsung Galaxy S6 Barcelona MWC ilan Galaxy S6 kenar, kenar, yakından "standart" Galaxy S6 ile ilgilidir ancak telefonun uzun kenarları yanları üzerine kavisli. Bu spor ...

  • Kelime Oyunu Neler TÜM Düzeyleri Açıklama ►►►► Cevapları. Word'ü nedir popüler Android oyun hileleri ve cevapları mı arıyorsunuz? Başka bir bak, size örtülü var! Bizim...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/android-neyin-yeni-nexus-6-5-1-1.php on line 125

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/android-neyin-yeni-nexus-6-5-1-1.php on line 125