Ben ne benim iphone 5 ekran çatlak varsa yapmalıyım

Nasıl kırık replace iPhone 3GS ekran

Yani sadece bir partiye yapılmış ve çatlamış iPhone ekranı bulmak için bir zonklama kalıntı ile uyandı ettik. Tanıdık bir hikaye? Bu, benim için pek çok kez oldu! olsa da, bu kırık iPhone ekranı değiştirmek için gerçekten çok kolay ve sadece bir oynama yapılabilir üzülmek değil!

Ben ne benim iphone 5 ekran çatlak varsa yapmalıyım

Bu eğitimde, ancak tüm iPhone modelleri için adımlar hemen hemen aynıdır, bir 3GS kullanılarak yapılır.

yerine iPhone 3GS ekran camı ve araçları satın

eBay en iyi bahis, ben ekran camı, yapışkan pedleri ve bu öğretici yürütmek için gereken tüm araçları içeren sadece £ 5.50 benim kiti var. Sadece aynı zamanda kiti satın almış kişiler için satıcı geribildirim kontrol ettiğinizden emin olun, mevcut bazı kötü kopya ekran camı 'vardır.

iPhone 3GS kırık ekran düzeltmek için nasıl

 1. iPhone altındaki iki vidayı çıkarın. Bunlar yanında dock bağlantısı bulunan, mini Philips tornavida ile bu kaldırmak ve güvenli bir yere koyun emin olun. Etiketleme hangi vidaları iyi bir fikir ne içindir.
 • uzakta iPhone ekranına kaldırın.   Sadece eve düğmesinin üzerinde yerleştirin ve dikkatlice deneyin ve gövdeden ekranı dışarı kaldırın, size kiti ile var piston kullanarak, iki tarafın ödülü için bir araç kullanmaya, ama senin gibi bunu dikkatli olmak gerekebilir mühür zarar verebilir.

  Kit, bir dalgıç içermiyorsa, ekran ve kauçuk arasında mini tornavida veya başka bir araç koymak ve bunu kaldırmaya çalışın. o lastik conta zarar çok kolay olduğu gibi bu yöntem, tavsiye edilmez.

 • iPhone kasadan geri ekranı kaldırın. hala bağlı olacak gibi, dikkatli olun.
 • kablolarını sökün. iPhone'un kendisi kesmek için üç kablo vardır; Bu 1,2 ve 3 (sayı 3 sayı 2 altında gizli) numaralandırılmıştır. Sayı 1 ve 2 kablo, sadece kama aracını kullanarak kendi konnektörleri onları dışarı çıkarın kaldırmak kolaydır.
 • 3 numaralı çıkarmadan dikkatli olun. Sayı 3 biraz daha zor kaldırmak için ve yanlış yapılırsa eğer iPhone zarar verebilir olduğunu. Bunu kaldırmak için bu kelepçeyi serbest bırakmak gerekir, yere sabitlenmiş oluyor. Bunu yapmak için, krem ​​renkli kelepçe altına kamalama aracı ya da başka bir plastik aparat kaydırın ve 90 derece yukarı çevirin. Bu serbest kelepçe olduğunu. biz iPhone ekran yerine ise zarar görmesini engellemek için geri aşağı kelepçe fiske emin olun.
 • Ben ne benim iphone 5 ekran çatlak varsa yapmalıyım
 • 6 Vidalar çıkarın. vida üç diğer tarafında metal çerçeveler tarafın bir, iki ve bir sağ üst kısmında yer alan yer almaktadır.
 • çerçeveden LCD ekranı çıkarınız. vidalar çıkarıldıktan sonra size LCD ve onları ayırmak için cam çerçeve arasına bir kama aracı veya küçük bir tornavida kullanabilirsiniz.
 • kırık ve kırık iPhone ekran camı kaldırın. Bu muhtemelen cam kaldırma öğretici zorlu bir parçasıdır. Ben elinizde küçük cam kırıkları istemediğiniz sürece bu adım için eldiven kullanarak öneriyoruz. cam kaldırmanın en iyi yolu zorla dışarı itmek ya da daha kolay yani bir tornavida ile bunu daha da parçalamak olduğunu.
 • iPhone çerçeve temizlemek. Eğer çerçeve yapışkan kalıntı ve cam parçaları üzerinde TÜM sol kaldırmak emin olun. Bir ısı tabancası ile bu yardımcı olabilir, ancak plastik çerçeve eritmek için değil dikkatli olun.
 • Yeni iPhone ekranı cam uygulayın. senin kiti ile dikkatlice, boyut veya yapıştırıcı bazı çift taraflı bant kesim sahip olmalıdır Eğer sensörler veya düğmelerinden birine örtmeyen emin kareye bu geçerlidir. mükemmel bulunduğu ve güvenli sağlamak için aşağı iterek, bu yeni ekran camı yeniden uygulayın, o adhesive.Reassemble iPhone kullanıyorsanız ayarlamak için birkaç dakika verin. biz ayrılacağız aldı yöntemlerde, ters bu yok.
  • 6 vida ile güvenli geri cam çerçeve LCD çerçevesi, takın.
  • kelepçe yeniden geri kelepçe ve slayt numarası 3 kabloyu kaldırın. Bu, yanıltıcı olabilir başparmağınızla sayı 1 ve 2 kablo tutarken bir tutunma aracı ile üzerine bastırarak kabloyu düzeltmek ve daha sonra pozisyon içine kayabilir.
  • 2 numara ve 1 numara kabloları yeniden bağlayın. Bu basit, sadece onların konnektörlerine içine yuva böylece onları aşağı itmek gerekir.
  • telefon üzerine geri ekran koymak. (Ekran bağlıdır) üstten ekranı takın ve altta kapatın. Bu rahatlıkla sığacak olmalıdır; şimdi pozisyon emin olmak için bastırın.
  • alt kalan iki vidayı sabitleyin.
 • İş bitmiş! Peki iPhone 3GS çökerttiğini ekran değiştirme ile ilgili yapılan şimdi muhtemelen bir £ 100 hakkında kaydettiğiniz olduğunu, Kendinize bir bira bardağı satın gitmek !

  İlgili Mesajlar

  • iPhone 5 ile ilgili bir kırık cam ekran var mı? Onun kırık, kırık, parçalanmış ya da baskın çıkardığını fark etmez - Biz bunu düzeltmek değil, ne zaman yepyeni bakacağız sadece o olabilir ...

  • Hafta sonu boyunca Caitlin Corsetti tarafından Telefonunuz Salı Mart 19, 2013 kırmak What To Do, benim telefon kırdı. Telefonumu kırdı tarafından Ve ben neredeyse yokluk içine paramparça demek ...

  • iPhone 4s düştü-şimdi ekran siyah Kızım iPhone 4s (ios sürüm 6) ve şimdi ekranda ben bir kırık ekranı kendim yerini sonra bu sadece dört hafta oldu (siyah düştü ...

  • En iyi cevap: Temelde bir efsane haline nasıl soruyorsun. Peki bunu yapmak için, gerçekten eşsiz ve yetenekli deli olmak gerekir. Eğer bir müzisyen, bir müzikal gerekecektir ...

  • Değiştirme kırık iPhone iPhone ekranı kırık Yani kendinizi ucuz ama zorlu ekranı. Bunu değiştirmek için do-it-yourself kitleri bir dizi açabilirsiniz hızlı Web arama, çoğu fiyatlı ...


  Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/ben-ne-benim-iphone-5-ekran-atlak-varsa-yapmalıyım.php on line 130

  Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/ben-ne-benim-iphone-5-ekran-atlak-varsa-yapmalıyım.php on line 130