Benim ipad ekran kırık eğer ben ne yapabilirim

kırık iPad düzeltmek için benim arayışı

16 Şubat 2014

Medya başlık onun iPad 2 ekranını kırma sonra düğmesini tıklayın takımından LJ Zengin bunu kendini düzeltmek için nasıl öğrenmeye karar verdi.

akıllı telefonlar ve tabletler bizim güven ve kırık olan duyarlılıklarını dikkate alındığında, bunların düzeltmek için çok zor neden üzerinde bir haykırış daha olmamıştır şaşırtıcı.

Benim iPad 2 sert zemin üzerine düştüğünde ben kret-düşmüş ve ekran böylece bir gün kendim düzeltmek soran boş boş tweeted çökerttiğini.

Apple Store alıntı £ 200 daha az - benim takipçileri biri £ 15 için bana bir ekran değiştirme kiti bir bağlantı tweeted dışında orada sona erdi olurdu.

Daha sonra yedek ekran satın benim kendi iPad düzeltmek için bir misyon taahhüt fark etti, tıkladım.

ekipmanı nasıl giderileceği ile ilgili öğreticiler ile dolu bir crowdsourced web sitesi - Yani iFixit ziyaret etti.

iPad 2 düzeltmek için nasıl rehber iyi ortaya koydu, ama karmaşık ve karmaşık görünüyordu. Bu "çok zor" olarak değerlendirildi.

Ama bu beni caydırmak olmaz tespit edilmiştir.

Ben her şeyden önce 15 £ geçirmişti. Daha fazla araştırma kırık cam ve bir şeyler kırmak neredeyse kesin teminat hikayeleri ortaya koymuştur. Tam teşvik değil.

amatörleri kendi cihazların ömrünü uzatmak için nasıl tavsiyelerde bir grup gönüllü - çağrı Benim sonraki liman Yeniden Projesi idi.

Heatgun eğlenceli

Resim başlığı LJ yapıştırıcıyı kaldırmak için bir Heatgun kullanır

Geçen yıldan bu yana, hareket 40'tan fazla ülkeye genişletti ve şimdi işyerinde "öğle Saat" klinikler yanı sıra tutma akşam ve hafta sonu partileri sunuyoruz. Kırık kiti nasıl giderileceği ile ilgili tavsiyelerde - ve katılımcıların DIY onarım katılan bariz riskleri kabul eder.

biz bazı uyarılar devam etmeden önce: Eğer düşünüyorsanız size muhtemelen geri bunları satın yere kırık gadget'lar almak isteyeceksiniz bir garanti kapsamındadır ediyoruz.

Ve hasar daha kişisel olabilir - elektrik şoku ve kırık cam kanama parmakları potansiyeli vardır.

Sonuçta, benim iPad, eski, bu yüzden onların Londra olaylardan biri attı - Ben ertelemeye değildi.

Benim ipad ekran kırık eğer ben ne yapabilirim

Ben bu denetimsiz böyle bir iş yapıyor fantezi değildi, artı onlar bana bir endüstriyel güç saç kurutma makinesi gibi bir ısı tabancası, ödünç kabul ediyorum.

Birlikte cihazı sopalarla yapışkan yumuşatmak için ısı tabancası kullanıldı. tutkal yumuşatılmış keresinde ödülü spudgers benim çok sevilen gadget açık denilen plastik ve metal uygular kullanılır.

İlk kesi korkunç oldu.

Francis bir "restarter" kendimi incitmedi emin olmak için bana bir göz tuttu. Ben Koruyucu gözlük taktığı ve minik kırık cam parçaları toplamak için yapışkan bant kullanılır.

Ama önemli olan hazırlık gibi, kılavuzları okuma tarassut ve benim kiti dışarı oyma korkunç gerçeklik için beni hazırlamak olamazdı önceden adımları ezberlemeye olarak.

Yaygın hatalar

insanlar içinde pop ve araçlar düzeltmek için resim başlığı Yeniden öğle vakti dersleri sunmaktadır

Bu acımasız ağır ellilik ve narin, hünerli hafif bir dokunuşla bir vergi arada oldu. Tablet tamir Ben dikkatli bir değerlendirme ve garanti için sağlıklı bir saygısızlık olmadan denemek için herkese tavsiye ederim bir görev değildir.

Janet Gunter, Yeniden Projesi kurucularından, kendi cihazlarını onarmak için insanların yeteneği hakkında düşünmek için daha fazla şirket istiyor.

"Stuff açmak için daha zor oluyor ve biz ev sahipliği ediyoruz olaylarda. Biz insanların üç saatlik süre içinde şeyleri düzeltmek yardımcı olmak için zor olacak bir noktaya ulaşmak için gidiyoruz görüyoruz.

"İnsanlar her zaman Apple dövdü ama nokta her şeyi daha şık, daha küçük, daha birlikte ve açmak için daha zor mühürlü hale geliyor" dedi.

I belirlenmiştir - ve son olarak, alay manivela kazıma ve ısı uygulama, prodding üç saat sonra ekran çıkarıldı. Herkes alkışladı.

cam çıkarıldıktan sonra dört küçük vidayı undid ve yavaşça arkasında dokunmatik ekran konnektörü ulaşmak için ekrana kaldırdı. Ben veri kablolarını çıkardı ve tekrar bunu yapmak için hazırlanan - bu sefer geriye.

Benim tablet yeniden başlatılması ve başarıyla web bağlı.

Ben en yaygın hata kaçınılmalıdır - ev düğmesinin yanındaki cama yapışmış wifi / bluetooth anteni kesiliyor.

Ama bu sadece kısmi bir zafer oldu. camın çıkarılması sırasında, cihazın üstündeki antenlerin birine bağlantısı kesilmiş olur. Ben tam bir onarım düşünün ve biraz umutsuz oldu olamazdı.

Profesyonel araçlar

Resim başlığı İşe yaradı!

Alex Perjescu şirketi Lovefone onarım telefonlar ve tabletler.

O olay oldu ve ben bile şöyle dursun, bir tablet ekran onarım girişimi GPS Anteni kendimi değiştirmeye çalışacaktı etkilendim. Bana bir yedek anten bulundu ve biz sonraki yeniden başlatma partide karşılamak için düzenlenmiş.

Tam tamir tabletin arayışı tekrar oldu!

Alex ilk düzeltme şey kırmak için normal olduğunu söyledi.

"Bulmak talimatları çevrimiçi büyük - ama aynı zamanda bu küçük hileler sağ ilk denemede onu almak Ve sen buldum talimatları ile eminiz emin olmak için [bilmeniz gereken].."

Alex'in profesyonel araçlar çok daha hassas online satın almıştı olanlardan daha vardı. Ben küçücük vidaları sökerek, kamera düzeneğini çıkarmadan bant küçük bit unpeeling, sağ aşağı mantık kurulu var.

Bir ızdıraplı egzersiz gerçekten - ama yedi saat sonra nihayet yapmıştı - bir yetkili profesyonel daha beş saat uzun sürüyor. Ben neşelendirmek için çok yorgun, ama ölçülemeyecek mutlu oldu - ve benim öz yenilenmiş cihazda bu makaleyi yazıyorum ben hala mutluyum.

Yeniden Projesi kendilerini şeyler düzeltmek için insanları güçlendirilmesi amaçlanmaktadır - ve kesinlikle böyle bir zor onarım sonrası coşkulu hissetti. Benim için, bir iPad açtıktan sonra, hiçbir şey aşılamaz hissediyor.

Ama en önemlisi bunu anlamak için benim kiti kırmaya hazırlanan - ve onlar DIY onarım düşünüyorsanız bu şekilde düşünmek herkese tavsiye ediyorum. bazen kazanan değil çünkü - bu sayar o ayrı alarak bu.

İlgili Mesajlar

  • iPhone 5 ile ilgili bir kırık cam ekran var mı? Onun kırık, kırık, parçalanmış ya da baskın çıkardığını fark etmez - Biz bunu düzeltmek değil, ne zaman yepyeni bakacağız sadece o olabilir ...

  • Bulunduğunuz Aygıt Sorunu Yerel iTech için bütün Cihazları konuşun seçin girin Dakika Onarım Alıntı alın. Tüm Sorunları. İnsanlar bizi seviyorum! Güncel Basın Dünya Peter Aşk içerir ...

  • genellikle normal kullanıma kapak normal bir engelleyen hem de eğer sadece kaplıdır giymek genel garanti koşullarını aşağıdaki gibi normal bir AppleCare planı kazara hasarları kapsamaz ...

  • Biz hizmete iPad (eski değil) bahsediyoruz varsayarsak bunu AppleCare Plus, kapsama sahip olup nispeten bağlıdır. AppleCare Plus, iki kaza sonucu hasar imkanı sunar ...

  • iPhone veya iPad şarj olmuyor? İşte bunu düzeltmek için nasıl! iPhone ya da iPad'inizi şarj edemiyorum? İşte deneyebileceğiniz bazı düzeltmeler vardır! Eğer olsun, iPhone, iPad veya iPod touch şarj yapamıyorsanız ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/benim-ipad-ekran-kırık-eğer-ben-ne-yapabilirim.php on line 147

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/benim-ipad-ekran-kırık-eğer-ben-ne-yapabilirim.php on line 147