benim iphone mavi telefon simgesi ne anlama geliyor

Apple Ürünü simgeleri Rehberi sembolleri: Apple Ürünü simgesi ne anlama geliyor?

Apple Ürünü simgesi ne anlama geliyor? Size simge ve sembolleri rastlamak olacak ve ne temsil tüm gösteriyor.

Apple Ürünü alışmak biraz sürer. Sadece Smartwatch'larda ve ekranda yerleşik Kuvvet Dokunmatik teknolojisinin yanında Dijital Taç kadranı dahil olmak üzere yeni etkileşimler vardır, ama aşina olmayabilir yeni semboller ve simgeler de vardır. Burada, biz size yardımcı olmak için Apple Watch bulacaksınız simge ve sembolleri tüm birlikte bir rehber hazırladık.

benim iphone mavi telefon simgesi ne anlama geliyor

Apple Ürünü statü sembolleri

Apple Watch kırmızı nokta ne anlama geliyor?

Eğer ekranın üst ortasında küçük bir kırmızı nokta görürseniz, bu bir okunmamış bildirim var demektir. okunmamış bildirimleri görmek için yukarıdan aşağıya doğru kaydırın ve bazı durumlarda onlara cevap.

Apple İzle yeşil şimşek ne anlama geliyor?

Apple İzle sağ üst köşesinde küçük bir yeşil şimşek cihaz şarj olduğunu gösterir.

Apple İzle mavi asma kilit ne anlama geliyor?

Apple İzle küçük, soluk mavi asma kilit simgesini nokta ise, SmartWatch parolayla kilitli anlamına gelir.

Apple Watch mor ay ne anlama geliyor?

Apple Watch küçük mor yarım ay size gösterir’var ettik Rahatsız Etmeyin döndü. Aksi takdirde aramalar ve uyarılar bu o zaman sen Do bırakmalısınız sonra buysa, ses veya tabii (ekran ışığı olmayacak, Apple İzle bakışlar git kapatmak için (ekranın alt kısmından yukarı doğru hızlıca kaydırın) Rahatsız değil!). Eğer Rahatsız Etmeyin simgesini görebilirsiniz eğer alarm bile hala çalışır.

Apple Watch uçak ne anlama geliyor?

Biraz daha tanıdık sen Airplaine modunda Apple İzle var demektir uçak simgesi vardır. WiFi kapalı olacak ama olmayan kablosuz özellikler mevcut kalacaktır.

Rahatsız Etmeyin gibi, erişim bakışları için ekranın alt kısmından yukarıya kaydırarak açık veya kapalı Uçak Modu açabilirsiniz.

Apple Watch aracılığıyla bir çizgi ile kırmızı simge ne anlama geliyor?

o çok pil bitmek üzere olduğunu size uyarı var bir pil göstergesi ışık görünüyor bu kişinin, bazı karışıklığa neden oldu. Kırmızı dikdörtgen aslında neyi temsil ettiğini olsa da, iPhone, ve içinden çizgi o iPhone kopuk oldum anlamına gelir.

pil göstergesi aslında kalan pil ömrü yüzdesini temsil ortasında bir sayı ile bir daire gibi görünüyor, ama bu simge sadece bazı saat yüzlerinde mevcut olacaktır. Siz bakışların herhangi bir zamanda kalan pil ömrünü kontrol edebilirsiniz.

Apple Watch noktalı daire ne anlama geliyor?

Eğer bir noktalı daire Apple İzle ekranda bir yere iplik görürseniz, sadece bir şey yükleniyor anlamına gelir. Bazen sembolü ekranın ortasında görünebilir, ve diğer zamanlarda da sağ üst köşesinde lekeli olacak. Bu kablosuz aktivite veya olay aktif bir süreçtir olduğunu gösterebilir, Apple diyor.

Apple Ürünü simgeleri

Apple Watch çok renkli çevrelerle simgesi ne anlama geliyor?

Bu akılda kendi Smartwatch'larda ile Apple tarafından özel olarak tasarlanmış yeni bir uygulama Etkinlik uygulaması için simgedir. Bu, ayakta hareketli ve egzersiz dahil olmak üzere günlük aktivite izlemek gerekir. bilinmesi gerekenler: Apple Ürünü Etkinliği uygulamasını kullanmak için nasıl.

Apple Watch kamera simgesi ne anlama geliyor?

Üzerinde bir kamera küçük bir belirti ile gri daire iPhone için uzaktan bulucu ve deklanşöre Apple İzle kullanmanıza olanak sağlar Kamera uygulaması vardır.

Apple Watch çok renkli çizgili simge ne anlama geliyor?

Bu simge Hesap Cüzdanı, depolamak ve erişim biletleri, biniş kartları, sadakat kartları ve daha sağlayan uygulamayı temsil eder.

Apple Watch mavi ok simgesi ne anlama geliyor?

Bu Apple TV'nizi kontrol etmenizi sağlar Uzaktan uygulaması vardır. iPhone Apple TV Remote uygulaması varsa, sadece bu simgeyi görürsünüz.

Apple Watch bir dişli gri simge ne anlama geliyor?

Bu Ayarlar uygulaması olduğunu ve Apple Watch var en önemli uygulamalardan biridir. tercihlerinize uygun Apple Watch ayarları çok değiştirmek için ona dokunun. Alternatif olarak, iPhone Apple Ürünü uygulamasında ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

Apple Watch içinden beyaz bir çizgi ile siyah simgesi ne anlama geliyor?

Bu hisse senetleri app, ve ne yazık ki, tipik Apple moda, biz aslında kullanan herkes bilmiyorum bile onunla sıkışmış. Yapıyor musun?

Apple Watch içinde bir saat ile turuncu simge ne anlama geliyor?

Apple Watch iki çok benzer turuncu saat gibi simgeleri vardır. Bir Kronometre app ve bir Timer uygulaması. Zamanlayıcı uygulamanın eli hafifçe sola işaret ederken kronometre eli, doğrudan yukarı işaret ediyor.

burada şaşırtmak olabilir başka bir portakal simgesi içindeki beyaz bölünmüş daire vardır Dünya Saati vardır. Burada, dünyadaki diğer yerlerde zaman görebilirsiniz.

Sonra sağdaki yukarıda gösterilen alarm simgesi, var.

Apple Watch içinde çalışan bir adam ile yeşil simge ne anlama geliyor?

Etkinlik uygulamasına ilişkin olarak, bu belirli faaliyetleri takip ve başarılarınızı izlemek için izin vererek daha fazla spor izleme alır Egzersiz uygulaması vardır. bilinmesi gerekenler: Apple Ürünü Egzersiz uygulaması nasıl kullanılır.

Apple Watch etrafında hatları ile iPhone ne anlama geliyor?

Bu bir Ayarları Bakışta Apple Watch aşağıdan yukarı kaydırarak, bakışları bulunur. o bunu bulmasına yardımcı olmak için telefonunuzdan bir zil sesi yapmak anlamına gelir iPhone, Ping olacak dokunarak. Kullanışlı.

İlgili Mesajlar

  • Telefon Facebook'ta Birinin Adı Sonraki There Is When It Ne Anlama Geliyor? Eğer mobil cihazınızda bir internet bağlantısına sahip olduğunda Facebook Messenger mevcuttur. İlgili Makaleler...

  • iCloud şaşırtıcı şekilde size ve Apple aygıtları bağlar. iCloud Fotoğraf Arşivi ve iCloud Drive tüm fotoğraflar, videolar ve belgeler güvenli bir şekilde depolanır ve her yerde güncel tutmak. Aile...

  • Kayıp ve Bulunan: İşte O an tüm çok yaygın senaryo eksik gittiğinde iPhone bulmak için nasıl. Sen ve erkek (ya da gals) bir Cumartesi gecesi birkaç içki için dışarı çıkmak. Bir içki döner ...

  • Princeton'ın WordNet (0.00 / 0 oy) Puan bu tanım: cep telefonu (fiil) Vikisözlük (0.00 / 0 oy) Oranı "tren geç ise, ben telefonu hücre olacak" bir cep telefonu kullanarak çağırmak ...

  • Bunlar benim telefon bulmak hizmetleri zihniniz onu bulmak veya verileri silmek için hizmetleri etkinleştirmek için telefonunuzu kaybettiyseniz sonrasına kadar beklemeyin kolaylaştıracaktır. Önceden planlamak! Bir kaç ay önce, ben gözlerimi düştü ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/benim-iphone-mavi-telefon-simgesi-ne-anlama.php on line 143

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/benim-iphone-mavi-telefon-simgesi-ne-anlama.php on line 143