Blackberry telefon ne suya düştü

BlackBerry tuvalete yüzerek kurtuldu nasıl

Benim BlackBerry, Çarşamba günkü yüzmek kurtardıktan sonra. Ina Fried / CNET

Bu Çarşamba günü, benim gerçek oldu, her gadget sevgilisinin kabus var ve.

Benim BlackBerry CNET sıhhi tesisat tesislerinin bir o kadar da kısa tur için gittik. Ben yaptım tam olarak nerede o sona erdi nasıl emin değilim, ama yeterli söylemek, yaptım. sizden önce ve soruyu cevaplamak için, temiz bir kase oldu.

Blackberry telefon ne suya düştü

Ben sıçrama korkunç işitme bir saniye içinde dışarı çıkardı. Ben, onu salladı onu kurutulmuş ve yüzümde bir utangaç bir bakışla masamın yöneldi.

kimse bakıyordu emin olmak için hızlı bir bakış ile, ben "cep telefonu ıslanırsa ne yapmalı." googled

Biliyor ya da bilmiyor olabilir gibi, çok sayıda cep telefonları ziyaret havuzları, küvetler, ve farklı şekil ve içeriğinin diğer rezervuarları kendi sonunu buluşuyor. Pek çok tür olayların cep telefonları artık ıslak kazanılmış ve bu nedenle Garanti değişimi için uygun değildir olup olmadığını gösteren göstergeleri vardır, vardır.

Ben bu durumda ne sıklıkla görmek için Verizon Wireless çağırdı. Sözcü Jeffrey Nelson herhangi bir katı numaraları yoktu, ancak, o "Ben daha fazla kişi fark daha adil bir miktar olur sizce." dedi

Nelson kendi kuzeni iki kez tuvalete onun BlackBerry düştü ve bir Facebook arkadaşım bu sabah bir fincan kahve onun telefonunu düştü söyledi. (Verizon millet de yardımsever bu telefona beni işaret etti. Ben gerçekten su işleyebilir bir telefon istesin.)

Neyse ki, hatta olmayan su geçirmez cihazların bazılarının su ordeals hayatta ve tavsiyeler bol kişinin şansını maksimize etmek konusunda internette var.

Pili dışarı çekin. Kontrol. Her şeyin mümkün olduğu kadar kuru olduğundan emin olun. Bazıları pişmemiş bir kase pirinç tavsiye ederken, nem emme kağıt havlu ya da bu silika jel paketleri öneririz.

tavsiye sonraki parça, bir veya iki gün için olması bırakmaktır. bunu test etmeyin. Sadece kurumasına izin verin.

O en zor kısmı oldu. ya da en azından benim doğa - - Sadece insan doğasına aykırı, sadece orada oturmasına izin.

Ben, itiraf etmeliyim dün bunu birkaç kez test etmedi.

Blackberry telefon ne suya düştü

Ben hayatın işaretleri gördüm, ama açıkça düzgün çalışmıyor değildi. Bazen Güç ışığı gider ve başka bir şey. Diğer zamanlarda dönen kum saati gösterecektir, ancak ekran arkadan aydınlatmalı değildi.

Benim BlackBerry olmadan zaman rahatsız edici idi. bilgisayardan uzak olmak bir şey, ama benim e-posta kontrol için her birkaç dakika doğal oldu.

Otobüs yolculuğu ev, benim iPod Touch Yahtzee macera ile kendimi işgal etti. En kısa sürede eve, ben hemen o 30 dakikalık gidip ev kaçırmıştı hayati hangi mesajları görmek için Outlook Web Access oturum.

Ben bu kadar büyük olduğunu iddia etmeye çalıştı. Ben yemek pişirilir ve "American Idol" finali izlemek için oturdu. Bazı açılardan, iyi oldu. Ben kaçınılmaz bir East Coast twit bazı spoiler götürdü olurdu Twitter, kontrol etmek için hiçbir fırsatı buldular.

Ama, ben tür dışarı açıkça oldu. yanlış bir şey olsaydı eşim bana sorup durdu.

Ben itiraz için elimden geleni yaptım.

"Sen sadece kapalı görünüyor," AJ dedi.

"Ben iyiyim," diye ısrar ettim.

Nasıl "Size bal değil. Ben sadece BlackBerry özledim?", Diyorsun

ve ekranda - Ben bir parlak gün uyanmak umuduyla ateşli uyudu.

Bu sabah pil koymak benim ekran canlandı olarak, kalbim lept. bir sonsuzluk gibi görünüyordu ne için bükülmüş kum saati. Sonunda, olsa da, benim tanıdık ana ekran benim telefon kurumasını oldu süre içinde akış olan e-posta, metin mesajları ve Facebook güncellemeleri her açığa attı.

Bir editörün e-postaya yanıt çalıştığımızda Benim sevinç bazı hafifledi. Ben bir hikaye fikri cevaben söylemek için, "Ben hallederim" çalıştı, ancak ekranda "h" s ve "l" s tuhaf karışımı gösterdi.

Yine de, doğru yönde atılmış bir adım oldu. cevap değilse ben, en azından benim e-posta okumak mümkün Perşembe günü ofise benim gidip yaptı.

Ofise geldiğimde birkaç tuşları ama düzgün çalışmakta. benim sabah simit sonra klavye tamamen işlevsel görünüyordu. Ben bir test mesajı çalıştı. İşe yaradı.

Heyecanlı, ben bir meslektaş göstermek için kaçtı.

O kısa bir e-posta baktı. büyük bir anlaşma nedir, dedi.

Eh, gördüğünüz, benim telefon talihsiz bir su olayı biraz vardı.

"Sen yaptın, tuvalet içine düşmesi değil mi?"

İlgili Mesajlar

  • 350 пользователей сейчас yeni mesajları kontrol yapışkan yazı okuyun lütfen. ve bir yazı göndermeden önce arama yapın. Kullanıcı adınız yanına cihaz tipini ve iOS versiyonunu ister misiniz? Cihazınızı Ata ve ...

  • Samsung Galaxy S6 suya düştü - İlkyardım İpuçları Samsung Galaxy S6 su temas bile küçük bir miktar teknik yol açabilir anlamına gelir selefi su geçirmez, gibi değil ...

  • Benim BlackBerry Free hoş geldiniz! Merhaba ve FreeMyBlackBerry yeni web sitesine hoş geldiniz! Freemyblackberry herhangi bir GSM / HSPA / AWS kilidini açabilir dünyaca ünlü ücretsiz Blackberry açma hizmeti ...

  • iPhone ile muhteşem sualtı fotoğrafları alın! IPhone hayalleri vardır. akıllı telefon tabakanın James Cameron gibi Mariana Çukuru okyanus zemin keşfetmek Düşler. Orada sadece ...

  • java telefon benim telefon q19i için böğürtlen 8520 telefon 2go işleyicisi laptop serbest 2go'nun üzerinde İncil 4 telefon Wiz benim telefon q19i pinoy içeriği ücretsiz 2go fikrimi Axwell içinde android ücretsiz telefon Minecraft ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/blackberry-telefon-ne-suya-dşt.php on line 135

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/blackberry-telefon-ne-suya-dşt.php on line 135