En iyi cep telefonu 2012 nedir

uSwitch Mobil Ödülleri 2012

2012'nin uSwitch Mobil Ödülleri 14 Kasım'da Londra'nın Covent Garden Circus düzenlenen ve mobil endüstrisinin en kutlayan unutulmaz bir akşam kanıtladı.

ve kazananlar

En iyi Ağ

iyi Üretici

İyi High Street Perakendeci

Carphone Warehouse

En iyi cep telefonu 2012 nedir

En iyi Online Perakendeci

Kullanımı en kolay

En iyi Tasarım

Android'in En İyi Kullanımı

StreetStats 3G hızlı Ağ

Para için Aylık Ücret Değeri En

Tesco Mobile

Para için en iyi PAYG Değeri

Tesco Mobile

En İyi Müşteri Desteği

Tesco Mobile

En İyi Ağ Kapsamı

Tesco Mobile

Roaming the

En İyi Müşteri Faydaları

Tesco Mobile

Ödüller hakkında

uSwitch Mobil Ödülleri 2012 zevk bir akşam teslim Mobil sektörün en iyi kutlama heyecanlandırmak. Yılın parti için İngiltere'nin önde gelen medya yayınlarında bir araya üreticileri, ağlar ve isimleri getirmek.

uSwitch Mobil Ödülleri 2012 Londra'nın efsanevi Circus, kokteyller akış ve akrobatlar havada uçmak bir dünyaya kaçma bir akşam sağlanan bir mekan gerçekleşti.

Londra Covent Garden bulunan şık ve gerçeküstü mekan henüz en heyecan verici uSwitch Mobil Ödülleri etkinlik için etkileyici bir ortam sağladı.

Cep telefonu pazarının en kutlayan Adanmış, bizim Mobil Ödülleri Anketi milleti yokladı ve Mobil Ödülleri bakılırsa Paneli oluşturmak için endüstrinin önde gelen isimleri de yardım Ilan ettik.

Ernest Doku, uSwitch de teknoloji uzmanı tarafından seçilen yargıçlar Paneli

Carly Sayfa

Carly Sayfa başına dön teknoloji sitesi The INQUIRER haber editörü. Bu rolde o düzenli tüm üst telefonlar, tabletler ve Apple, Samsung, HTC, Nokia ve Sony gibi önde gelen firmalardan diğer aygıtları inceler. o bir lider cep telefonu gazeteci olarak onun ün inşa SoMobile çalıştı Bundan önce, ve o da müzik gazetecilik sektöründe müzikleri.

Rob Kerr karşılaştırma sitesi OMIO ve katkıda Editör ve haber, değerlendirme 12 yıldan fazla deneyime sahip bir gazeteci ve KABLOLU, PC Magazine, Register, INQUIRER, Cep-Lint, Mobil Sanayi Review gibi başlıklar üzerinde yazılı özelliği, bilin Cep ve Gadget göster. Cep telefonu dünyası, onun gerçek tutku ve forte o onları herkesin günlük yaşamda bir zorunluluk, sadece bir iş aracı olmaktan büyümeye görmüş 1994 kadarıyla geri yakışıklı sahibi olan.

En iyi cep telefonu 2012 nedir

Jonathan Leggett

Jonathan bizim uSwitch Cep Telefonları haber ekip başları. Teknoloji sektöründe 5 yıldan fazla tecrübesi ile, Jonathan sanayi gördüğü en büyük hikayelerinden bazıları üzerinde çalıştı. uSwitch üzerinde adına asabi her şeyi batmayan zaman Jonathan ayrıca Guardian takviyeleri, G2 ve Kılavuzu yanı sıra Mixmag dergisine katkıda bulunur.

Joe Minihane

Joe Minihane serbest gadget ve teknoloji gazeteci. O, yeni kanama kenar teknoloji için bir tutku var ve gadget İncil'e Stuff ve T3 yanı sıra Birleşik Krallık teknoloji sitesi için değerlendirmeden sonra arayan bir ölçü çalıştı.

Richard Trenholm

Richard Trenholm dünyada 120 milyon kişi tarafından okunan CNET, bir haber ve özellikleri editörüdür. Cep telefonu pazarı o Las Vegas, Tokyo ve Fas dağlarında olarak uzaklara yerlerde gadget haberleri sorgulayan gitmiş oluyor ve bu süre içinde CNET için tüketici teknolojisi her türlü, hakkında yazılı yaptığı 5 yıl içinde önemli ölçüde dönüştürdü.

Dan Simmons

Dan Simmons tam zamanlı muhabir ve BBCs amiral gemisi teknoloji TV programında zaman zaman editörü, tıklayın. Onun uzmanlık ve tutku o O düzenli BBC radyo, bağımsız medya için analiz sunuyor ve endüstri konferanslarda 2004 yılından beri göstermek için kapalı olan mobil endüstridir.

Çiğ düz web tutkusu tarafından yönlendirilen üniversiteden uSwitch katıldı ve inatçı habercilik ve en son cep telefonu gelişmeleri ikonoklastik yorumunda uzmanlaşmıştır. teknoloji hakkında yazılı değil zaman, Dew genellikle fotoğrafçılığı yapıyor ve Mass Effect galaksiyi tasarruf bulunabilir.

leila Mekkî

Leila Mekkî son teknoloji trendleri, araçlar ve uygulamalar odaklanan, serbest gazeteci, sunum ve yapımcı ödüllü bir. o son teknoloji trendleri, araçlar ve uygulamaları kapsar nerede Videoları TelecomTV, T3, Forbes ve CBS News ortaya çıktı.

Jonathan Morris

Jonathan Mobil News, (o beş yıl boyunca Editör olarak) Mobil, Mobil, sayfalar ve çeşitli ulusal gazeteler Know What dahil ticari ve tüketici yayınlar için onlar hakkında yazmaya cep telefonu satan dışarı başlatılmasını yaşayan ve 1990 yılından bu yana teknoloji nefes olmuştur . Bu ona Samsung ve Google dahil önde gelen üreticileri için yaptığı danışmanlık çalışmaları için değerli bir hal aldı pazarının, her iki tarafında bir perspektif kazandırdı. Jonathan Pocket Gamer için cep telefonları ile çalışmaya devam ediyor ve aynı zamanda akıllı telefonlar ve tabletler için bağlı televizyonlar, set üstü kutular, oyunlar ve 'ikinci ekran' uygulamalar kapsayan son zamanlarda başlatılan Smart TV Radar web üzerinde çalışıyor.

İlgili Mesajlar

  • 3 En İyi Mobil Arkadaşlık Siteleri Son Güncelleme 11 Kasım 2015 Maç nedeniyle onun son derece yetenekli mobil uygulamasında doğru en iyi mobil tanışma siteleri açısından listenin en yakın ...

  • Nasıl Verizon cep telefonu kilidini açabilir, bu yüzden diğer taşıyıcılar ile kullanılabilir? herhangi bir i Verizon cep telefonu kilidini açabilir, bu yüzden diğer taşıyıcılar ile nasıl kullanılabileceğini biliyor mu? T-Mobile ile arkadaşım ...

  • Burada, New Hampshire verenler New Hampshire, Vermont buz, endüstriyel yapışık ikiz Of En korkuyorsun neler var ülkedeki ilk birincil barındıran kendine atanmış görevi vardır. Eyalet...

  • veri gibi mi? Eğer öyleyse, Sprint Sayfa 1 2 sizin için taşıyıcı olabilir: Diğer taşıyıcılar veri planları üzerinde durmak da - değil-bastırma, daraltma, sınırsız, sınırlı - Sprint bazı en fazla ...

  • iPad Proje Yönetimi Uygulamaları Git Proje yönetimi konusunda Projeler yönetme Best küçük takımlar ve büyük şirketlerin her ikisi için de çok önemlidir. Bu karar en önemli faktörlerden biridir ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/en-iyi-cep-telefonu-2012-nedir.php on line 148

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/en-iyi-cep-telefonu-2012-nedir.php on line 148