en iyi sprint telefon şu anda 2013 nedir

veri gibi mi? Eğer öyleyse, Sprint sizin için taşıyıcı olabilir

2 Sayfa 1:

diğer taşıyıcılar veri planları üzerinde durmak da - sınırsız, sınırlı, daraltılmış değil-bastırma - Sprint en kolay bazıları kullanılabilir planları anlamak sunuyor. Ve biz onun 4G LTE ağlarını yayıyoruz şirketin hızı ile bizim hayal kırıklığı hakkında sessiz olmamıştır iken. Aslında çoğunlukla, Sprint ağları bol hızlı kalır.

en iyi sprint telefon şu anda 2013 nedir

Şu anda bir Sprint abone olduğunuzda ya da mevcut planı bıkmış ve sıçrama yapmak istiyorsanız bu ile akılda, o zaman artık en iyi sprint telefonları kontrol etmek isteyeceksiniz.

1. iPhone 5S

o alabileceğiniz en kötü telefon olmasa da, en iyi telefon ya da tam değil. Ancak, iPhone 5S hala gerçekten iyi bir telefon ve Sprint nefret-dahil değil ya da aşk-it Apple iPhone onun sunan bir aptallık olurdu.

Aslında 5S hızı, kamera özellikleri, bir parmak izi okuyucu dahil ve sadece tüm kalite etrafında açısından iPhone 5 üzerinde bir gelişme olduğunu.

Eski iPhone yükseltmek için piyasada iseniz, Sprint 4G LTE iPhone 5S özellikle iki yıllık sözleşme 99,99 $ başlangıç ​​fiyata bir zorunluluktur.

Moto X kesinlikle Motorola'nın Moto Maker özelleştirme programına insanlar sayesinde tarafından, insanlar için yapılmış bir cep telefonu. AT aslında sadece iken&Maker er yerine daha sonra Sprint yolunda olduğu gibi T, öyle görünüyor.

Kamera süper değil ve 5-inçlik sadece 720p ekran, ancak pil kesinlikle gün boyunca size sürebilir. özellikleri yerine sert gözlük, eller serbest Google Asistan ses komutları, akıllı bildirim sistemi ve bilek hareketiyle kamera erişimi için gözle vardır gerçekten telefonun yeteneklerini vurgulamak kayda değer bir kaç.

Sprint sadece fiyat aşağı çaldı, artı - Bu mükemmel bir cihaz değil ama gerçekten "Erkek'in" telefon gibi hissediyorum beri Sprint kontrol dışarı değer.

3. Nexus 5

oldukça dışarı henüz rağmen, Nexus 5 bu Google Play Store'da dışarı alreadysold özellikle de beri, Sprint bir hit olacağından emin olabilirsiniz.

en iyi sprint telefon şu anda 2013 nedir

onun gülünç düşük fiyat yanı sıra, pek çok onun iyi yuvarlak gözlük için yeni Android 4.4 KitKat cihaz üzerinden drooling vardır; Renkler Şimdi hoş bir özelliktir Snapdragon 800 yonga ve Google entegrasyonu onun 4,95 inç IPS LCD ekran sayesinde canlıdır.

Kamera, Nexus 5 üzerinde 8MP seçeneği tekrar ileri net görüntüler, daha hızlı işleme ile Nexus 4, ve resimlerinizi artırmaya yardımcı olmak için seçenekler daha geniş bir gam göre bir harekettir.

Biz sadece test etmek için birkaç dakika vardı, ama daha düşük ışık görüntülerin yeterince etkileyici görünüyordu ve video Nexus 4 ile karşılaştırıldığında ücretsiz sallamak oldu.

4. HTC One

Biz zaman ve tekrar tekrar söylediğim gibi, bu en iyi HTC telefon evert olduğunu. Ama biz daha iyisini gidersiniz: Bu pazar tam durdurmak en iyi telefon. HTC One çok daha ucuz olduğu gibi Samsung Galaxy S4 çok gerisinde hiç değil, ama işlevsellik, yenilikçilik ve elinde var sadece genel etkisi sırf düzeyi için, biz yardım ancak HTC One tavsiye edemez herkese yeni bir akıllı telefon satın almak isteyen.

Bir 468ppi getiriyor 4.7-inç, içine sıkışmış bir Full HD ekran var - iyi ayırt etmek göz için gerekli ne yukarıda, ama kesinlikle telefonu kullanımı boyunca görkemli netlik getiriyor.

Bunun üzerine zorlukla daha iyisini bir CPU ve RAM açılan var, depolama ve üst düzey Bluetooth, Wi-Fi ve 3G / 4G LTE bağlantı daha-daha-yeterli 32GB, tüm tamamen yeniden hayal sürümü tarafından kapalı tepesinde HTC Sense. Ne gibi değil mi?

en iyi sprint telefon şu anda 2013 nedir

İlgili haberler

İlgili Mesajlar

  • ATT 2015 en iyi telefonlar tüm büyük ve en iyi cihazlar ATT kendi yolunu yapma, telefon bültenleri için harika bir yıl oldu. Güçlü bir LTE ağı ve akıllı telefon çeşitli ...

  • uSwitch uSwitch Cep Telefonları İngiltere'nin 1 numaralı cep telefonu karşılaştırma sitesidir. Biz aylık akıllı telefon sözleşmeleri ve SIM sadece ödeme fırsatları ve tamamını taramak yüz binlerce karşılaştırmak ...

  • App Review: CloudMagic, en iyi e-posta kimse orada Raveesh Bhalla Kasım 24th, ben yapmak için bir itiraf var 2013 apps: Ben hala Yahoo! Mail hesabınız var. Sen gençsin, nasıl gidiyor ...

  • 8 En Phablets You 2016 Geçiş yap Satın Can: 2016 yılında piyasadaki en iyi phablet nedir? kendi anahtarına sahip her biri şu anda seçim için müthiş modellerin bir sürü vardır ...

  • TEZ Araştırma Makalesi ödevlerin Vaka Çalışması Dönem Ödevi Tez Görüşler benim tez vazgeçmeye hazır, ama sonra Ive web sitenizi buldum. Bu en iyi çözümdür ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/en-iyi-sprint-telefon-şu-anda-2013-nedir.php on line 124

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/en-iyi-sprint-telefon-şu-anda-2013-nedir.php on line 124