en iyi telefon şu anda verizon için ne dışarı

Sen 2016 yılında satın Can 8 En Phablets

Atlamak:

2016 yılında piyasadaki en iyi phablet nedir? kendi anahtar güçlü olan, her biri şu anda seçim için müthiş modellerin bir yeri vardır. Biz yuvarlak-up en iyi phablets şimdi.

Bu listeye eklenen son phablet Nexus 6P oldu ve biz her zaman yakında dövüldüklerini göremiyorum, ama MWC 2016 bize yanlış olabilecek.

en iyi telefon şu anda verizon için ne dışarı

Şubat ayında her yıl düzenlenen, bu yılın en büyük telefon lansmanı birçok mekan. Örneğin, bu yıl yeni Samsung Galaxy S7 görmek için değil, HTC ve LG yeni telefonlar söz için belli bir konum.

dikkate birçok nedenlerden biri - biz zaten biliyor bir telefon, ancak, bu Huawei diğerine büyük telefon ve sadece 1080p ekrana sahip olmasına rağmen, onun büyük 4,000mAh pil olağanüstü pil ömrü neden olabilir Huawei Mate 8'dir bir phablet.

Bir phablet eğer söyledi Bütün, gerçekten o zaman bu listede olanlar herhangi birini çok mutlu edecek istiyorum. Para hiçbir nesne ise ve, 6P yakın zamanda dayak olmayacaktır.

Bizim akıllı telefon alıcılar kılavuzu İzle

En iyi Phablets - Neden bir tane satın almalıyım?

Neden phablets kadar popüler hale gelmiştir? Birçok kişi bir telefon ve bir tablet satın almak istemiyorum çünkü öyle düşünüyorum, ama tek sahibi diğer açık avantajları vardır.

ekran kalitesi

Bu cep yıl daha büyüyor sır değil. genellikle herhangi bir akıllı telefon üzerinde 5,5 inç ve en ölçme olarak kabul edilmektedir Phablets, şu anda çok büyük. bir zamanlar çok büyük ekranlı telefonlar karşı olduğunu, Apple, phablet tantana katıldı olması halinde talep onlar sadece nasıl gösterir.

çok büyük bir telefonu sahibi en belirgin faydaları ekran ile geliyor. Phablets genellikle, film izlemek, oyun oynamak ve okumak için harika çarpıcı görüntüler ile kutsanmış vardır. Onlar bu çok nedenlerden dolayı taşıt arasında çok popüler konum.

LG ve Samsung'un süper keskin QHD panelleri kucaklamak hızlı iken, büyük bir ekranda Full HD hala mükemmel bir görüntüleme deneyimi sağlar.

Performans ve pil ömrü

en iyi telefon şu anda verizon için ne dışarı

phablets daha küçük akıllı telefonlar daha oyun amaçlar için kullanılabilir daha çok olduğu için, daha güçlü donanım üzerinde çalışan eğilimindedir. Hemen hemen tüm cesur oyuncular için kendilerini ideal seçimler yapma sorunu olmadan karmaşık 3D başlıklar işleyebilir bu yuvarlak-up cep, evi.

Büyük telefonları genişlemiş pil ile gelmek eğilimi ve phablets çok bu bölümde iyi donatılmış bulunmaktadır. Mobil gün sürecek olup olmadığını endişe unutun; En phablets ücretleri arasında yaklaşık iki gün için gidebilirsiniz, ve hatta daha uzun sürebilir.

Diğer şeyler düşünmeye

Tasarım ve ergonomi her zaman bir akıllı telefon satın alırken düşünmek önemli alanlar vardır, ama onlar boyutlarından dolayı phablets özellikle önemli birisin.

Çoğu üretici ince çerçeve sayesinde bu olsun, kullanıcı dostu mümkün olduğunca onların büyük ekran akıllı telefonlar içine yapım her türlü çabayı koyarak, özel kalem, merkezi bir konuma sahip yazılım tuşları veya tek elle çalışma modu. Ancak, hala küçük elleri var, özellikle ilk bir dükkanda bir dışarı çalışıyorum tavsiye ederim. onlar da ceplerini sığabilecek emin olun.

Parmak izi tarayıcıları, NFC ve microSD kart yuvaları gibi ekstra özellikler de genel kullanıcı deneyimini üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir.

İlgili Mesajlar

  • Burada, New Hampshire verenler New Hampshire, Vermont buz, endüstriyel yapışık ikiz Of En korkuyorsun neler var ülkedeki ilk birincil barındıran kendine atanmış görevi vardır. Eyalet...

  • EN İYİ Ters Cep Telefon Rehberi Hizmeti nedir? Doğru Telefon Numarası Arama ve Side-Side tarafından yayınlanmıştır En İyi Online Cep Telefonu Dizinler Karşılaştırılması 10 İpuçları. Geçmiş Haber ...

  • Nasıl Verizon cep telefonu kilidini açabilir, bu yüzden diğer taşıyıcılar ile kullanılabilir? herhangi bir i Verizon cep telefonu kilidini açabilir, bu yüzden diğer taşıyıcılar ile nasıl kullanılabileceğini biliyor mu? T-Mobile ile arkadaşım ...

  • veri gibi mi? Eğer öyleyse, Sprint Sayfa 1 2 sizin için taşıyıcı olabilir: Diğer taşıyıcılar veri planları üzerinde durmak da - değil-bastırma, daraltma, sınırsız, sınırlı - Sprint bazı en fazla ...

  • Benim Verizon Telefon kırdı ve bu benim hatam değildi ben Sigorta Do not Have takdirde, ben bir özgür telefon alabilirim? En pahalı akıllı telefonlar artık karşı korumak için dayanıklı kapaklar ile gelen rağmen ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/en-iyi-telefon-şu-anda-verizon-iin-ne-dışarı.php on line 124

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/en-iyi-telefon-şu-anda-verizon-iin-ne-dışarı.php on line 124