ipad 3 için en iyi kelime işlemci uygulaması nedir

Mac için Sayfalar

kelime işlemci son söz.

Mac için sayfalar size güzel görünüyorsun belgeler oluşturmak için gereken her şeyi verir güçlü bir kelime işlemci. Ve güzel okuyun. OS X El Capitan için yeniden tasarlandı, bu Mac ve iOS cihazlar arasında sorunsuz çalışmanıza olanak sağlar. Ve hatta Microsoft Word kullanan kişilerle zahmetsizce çalışır.

Güçlü yaratıcı araçlar

Yaratıcı Yazarlık. Ne olursa olsun konuyu.

sözlü ve görsel olarak kendinizi ifade. Ama her sanatsal. fontları, stilleri ve karakter ve satır aralığı seçin. Bir fotoğrafta bırakın. Sonra, yeniden boyutlandırmak döndürün ve arka planı kaldırmak. Belki de interaktif bir grafik ekleyin. Ve hızlı bir şekilde grafik tasarım uygulamasından bir logo sürüklemek için OS X El Capitan yeni Split View özelliği kullanın. Sayfaları bir zorunluluk okumak içine her belgeyi açmak yardımcı olur tam özellikli bir kelime işlemci.

çok söyle. Eğer bir kelime yazmadan önce.

Apple tasarımlı şablonlar belgeler baştan profesyonel görünmesi yardımcı olur. kullanımların her türlü 60 güzel tasarımları vardır. Bu yerleşik bir grafik tasarımcı olması gibi.

tasarımdan iletişim kurun.

Kolayca fotoğraf, etkileşimli grafikler, şekiller, veya tablo ekleyebilirsiniz. Ve her şey piksel doğru yönetici ve hizalama kılavuzları mükemmel uyum sayesinde oturuncaya. Yani sayfa bunu resimde sadece bir yol görünüyor.

anında yazı stilini değiştirmek.

Önceden ayarlanmış stil seçenekleri bunları oluştururken anında doğru metin, resim, şekil, hücreler, tablolar, grafikler ve özelleştirmek sağlar. Yani her belgenin kendi imzası var.

Akıllı sözcük kaydırma. Kelimeler ve resimler mükemmel bir araya geliyor.

fi ilk taslak aşk.

kelime mükemmel yazma ortamında sayfalar yerleştirir, sizi gidin. Tüm doğru yerlerde tüm doğru araçları koyar. Hangi oa görünümünü seçmek ve yazı tipleri, stilleri ve grafik özelleştirmek için ikinci doğa yapar. Sayfalar OS X El Capitan 64-bit güç için tasarlanmış olduğundan, her şey çok, düşünce hızında gerçekleşir.

Doğru araçlar, sağında.

biçim paneli otomatik olarak seçtiğiniz dayalı alakalı kontrolleri görüntüler. Yani sizin istediğiniz sadece zaman, istediğiniz denetimleri var. Ve basitleştirilmiş araç çubuğu aradığınız aracı bulma hızlı çalışmasını sağlar.

ipad 3 için en iyi kelime işlemci uygulaması nedir

Daha araçları sayfası tasarımı.

Kolayca sürükleyip sağ sipariş almak için bölümleri bırakın. hassas metin, resim ve şekiller konumlandırmak için dikey cetvel ve hizalama kılavuzları kullanın.

Gelişmiş yazma araçları

Her şey çapraz gerekir

MathType ile EndNote veya matematik denklemleri ile alıntılar yerleştirin. * Kelime sayısını kontrol edin. revizyonlar tur üzerinden değişiklikleri izlemek. tüm yapıyor derece basittir. Olsa özellikleri temel bir şey ama.

Sadece bir kenara değil bir kenar çubuğu.

Yeni kenar çubuğu bile daha kolay yorum ve değişiklikleri izlemenize yardımcı olur. onlar bakın hangi metin görmek için yorumlarınızı üzerine gelin. sayfa ve tarihe göre geri sıralamak ve yazar tarafından filtre. Yani ne olursa olsun yapmanız gereken ne kadar düzenleme şeyin üstünde kalabilirler.

Otomatik listeleri biçimlendirmek. Yazım, dilbilgisi ve kelime sayısı kontrol edin. Sayfaları bir kelime işlemci isterdim her şeyi kapalı denetler. Ve dahası.

Her yerde Sayfalar

çalışmak için tüm cihazlarınızı koyun. Birlikte.

Her zaman elinizin altında.

Şimdi iCloud Drive ile, size ancak istediğiniz bunları organize, dosyaların her türlü depolamak ve cihazların herhangi birinden erişebilirsiniz bulut içinde bir yeri vardır. bir cihazda bir iCloud Drive klasöründe bir belgeyi koyun ve en son düzenlemeleri içeren diğer cihazlarda aynı klasöre bulacaksınız - bu yüzden nereye ya da son sürümü olan ne acaba zorunda kalmazsınız.

Burada görüyorum. Orada bakın.

Handoff'u ile sorunsuz Mac ve tersi Sayfalara iOS cihazınızda Sayfa geçiş yapabilirsiniz. Ne olursa olsun belge tüm son düzenlemeleri ile sizleri bekliyor olacak çalışan son vardı. iOS için Mac ve Sayfalar Sayfalar tarafından paylaşılan tek bir dosya biçimi sayesinde, belgenizin olursa olsun cihaz aynı bakacağız.

kelimeleri yaymak.

Sayfalar paylaşımı ve yazma gibi doğal olarak işbirliği yapar. Sadece Paylaş düğmesine dokunun ve size dosyanın bir kopyasını gönderebilirsiniz. Veya istediğiniz herkesle belgeye bağ paylaşın. Hatta üçüncü taraf depolama sağlayıcıları ile depolanan dosyaları üzerinde çalışabilirsiniz. Ve belgeler Gmail veya Dropbox gibi hizmetler yoluyla gönderilebilir. Bu senin arkadaşları sürekli değişen versiyonları çok üzerinde çalışmıyor ve onlar açamıyor dosyaları hakkında endişelenmenize gerek yok anlamına gelir. Son olarak, herkes gerçekten aynı sayfada olduğunu.

Hisse ve hisse ve hisse ve benzeri paylaşabilirsiniz.

Hızlı ve kolay Posta, Mesajlar, Twitter ya da Facebook üzerinden iş bağlantısını paylaşabilirsiniz. Yani arkadaşları uygun herhangi bir tarayıcıda paylaşılan belgeyi görüntülemek - hatta iOS veya Android. senin okuyucu artırmak için pek çok yolu var olmamıştı.

İşinizi çevirin. Birçok biçimleri içine.

Microsoft Word, PDF, düz metin veya Sayfalar 09 biçimlerde sayfalar belgesini dışa. Veya ePub formatında ihracat muhteşem bir e-kitap yapmak için.

Microsoft Word dostu

Office ile çalışmak için ofiste çalışmak zorunda değilsiniz.

İlgili Mesajlar

  • Oyunlar, PC Games Mac Oyunları ve Mobil Oyunlar indirin, GameHouse Ücretsiz Online Oyunları yolunuzu Play - Bu oyun iyi! Bu oyun iyi! Bu GameHouse bizim sloganımız var, ve biz olacak eminiz ...

  • Tartışma Jarte hafif ve hızlı nefes alır. Carolina Yolu Software tarafından oluşturulan bu kelime işlemci "çan ve ücretsiz sürümü, taşınabilir sürümü ve isteğe bağlı yükseltme olarak sunulmaktadır ...

  • Benim iPhone veya iPod Touch için En İyi Ofis App nedir? 17 Kasım'da Matthew Guay tarafından 2010 kaybetmeden iPhone ve iPod Touch teklifi için önemli ofis uygulamaları tüm görmek ister ...

  • Oyun 4 resim 1 kelime oyunu 4 resimleri ücretsiz Mad Max öfke yol tam film kickass Kcee kazak remix ücretsiz mp3 bedava yalnız Celine Dion Realplayer internet kore drama 1 kelime Siteleri ...

  • Bu Pictoword gibi: 2 Pics, 1 Kelime nedir? sayfa? Facebook ya da Google + 'da bizim gibi. Sizin beğendikleriniz bize :-) gülümseme ve daha hızlı güncellemek için bize ilham olun! Biçim / Sistem: iPhone iPad ve iPod Touch ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/ipad-3-iin-en-iyi-kelime-işlemci-uygulaması-nedir.php on line 141

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/ipad-3-iin-en-iyi-kelime-işlemci-uygulaması-nedir.php on line 141